Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ET20, 9" i drze nadkola :decayed:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

z tym, że nie mam zrolowanego rantu nadkola i przy skręcie drze o niego własnie ;)

Opublikowano
  • Autor

ja tez nie zamierzam rolować błotników :wink:

wheelimage.php?tyrediameter=635.6&tyrewidth=255&tyrecirc=1996.79628834&wheelwidth=228.6&wheeldia=482.6&offset=20&poke=94.3&inset=134.3&aspect=30&tyrediameter2=635.6&tyrewidth2=255&tyrecirc2=1996.79628834&wheelwidth2=215.9&wheeldia2=482.6&offset2=15&poke2=92.95&inset2=122.95&aspect2=30

według tego bedzie 1,4 mm bardziej schowane koło, będzie ok, jak nie to się pokombinuje bynajmniej koło ma się schowac w błotnik

Opublikowano

duffy jak masz szanse roluj przod chodzi mi o te wewnetrzne ranty bo one sa w uj szerokie w audi,polecam przy twoich felach bedzie darlo blotniki z przodu,najbardziej na skrecie jak amor przysiadzie opona zblizy sie do blotnika i pociagnie go do zewnatrz u mnie tak juz 3 razy odgielo blotnik

Opublikowano

Ja ten wewnętrzny rant właśnie zamierzam zrolować/zaklepać, bo faktycznie kawał blachy tam jest...

Opublikowano
Ja ten wewnętrzny rant właśnie zamierzam zrolować/zaklepać, bo faktycznie kawał blachy tam jest...

no ja juz go zaklepalem bo 3 razy blotnik mi wywalilo i jakier tam pekl,jak zaklepalem to nawet te plastykowe nadkole wypelnilo elegancko ze dziur niema

Opublikowano

Rs to rs poezja :slina:

Opublikowano

DSC_1243_zpsd9fb7f56.jpg

DSC_1238_zpsc7c8d708.jpg

DSC_1235_zpsf78f1021.jpg

DSC_1232_zps840d0d3f.jpg

DSC_1227_zps1651abc1.jpg

Opublikowano

Jest :kox:

Opublikowano
:heat::jerk:
Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Fajne, fajne, pozazdrościć.

Opublikowano

dobra, kiedy spotujemy-grilujemy? zapraszam na piąteczek do mnie, kriss, max, kuba? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na razie auto nie jeździe wysrał się na pewno jeden z modułów zapłonowych, w poniedziałek podmianka i zobaczymy czy to wszystko :wink:

centralny intercooler do sprzedania, szukam coolerów z rs4 jakby ktoś coś słyszał to proszę o cynk :hi:

Opublikowano

wlasnie tez mi ktos kiedys mowil ze te dwa coolery z RS4 robią dobrą robotę i bez sensu robic frontowy

Opublikowano

ja dalej się zastanawiam jak mógł zepsuć się moduł od nieużywania :decayed:

Opublikowano
ja dalej się zastanawiam jak mógł zepsuć się moduł od nieużywania :decayed:

Max, zerknij na PW.

Opublikowano
wlasnie tez mi ktos kiedys mowil ze te dwa coolery z RS4 robią dobrą robotę i bez sensu robic frontowy

przy serii czy chipie moze i są wystarczające:wink: ale pod mody już nie

Fajny to widok musi być z okna jak dwa grubasy stoją:jerk::jerk:

Opublikowano

no panie poezja jest.......teraz i wyglada i zapierdziela.....maxx tobie to kolo z tylu na przod by sie tez przydalo bo fajnie wyglada

Opublikowano

Fajny to widok musi być z okna jak dwa grubasy stoją:jerk::jerk:

O tym samym pomyślałem ;-)

Opublikowano
wlasnie tez mi ktos kiedys mowil ze te dwa coolery z RS4 robią dobrą robotę i bez sensu robic frontowy

przy serii czy chipie moze i są wystarczające:wink: ale pod mody już nie

W RSie dają radę, więc i Duffiemu wystarczą :wink:

maxx tobie to kolo z tylu na przod by sie tez przydalo bo fajnie wyglada

wiem, wiem... tylko ciężko pojedynki w dobrej/normalnej kasie znaleźć :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.