Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lulek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Moze jakas adaptacje zaworu lub reset ustawien czujnika cisnienia? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  2. A, ze tak zapytam, z przodu masz zaciiski Q7 itd ZR18/ZL18? Bo mam takie a nie wiem jak tarcze od czego pod te zaciski? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  3. Łapy i cały osprzęt, turbo, kolektory, filtr paliwa, weze wodne itd
  4. Luz, pytaj śmiało o wszystko immo dawałem koledze który się tym zajmuje i mi ogarnął Z rzeczy które pamiętam, To jeszcze silnik fajnie brać z wężami wodnymi od nagrzewnicy, bo są na szybko złącza, plasticzek pod zbiorniczek wyrównawczy który trzyma dwie wtyczki od czujnik wałka i wału korbowego, flansza(dystans) pomiędzy silnik i skrzynie(jeżeli jest 6 biegowa), jak przechodzisz z 2.5 tdi To część wydechu za turbo, jak mi się coś przypomni to dopisze
  5. Jak kupisz silnik z paska To zeby on miał wiązkę kompletną ze sterownikiem i bezproblemu wg 1-ego posta sobie przerobisz ja immo wypierniczyłem, w przedlifcie chyba by nie zagrało, z resztą nie potrzebne To się nie zagłębiałem
  6. Jestem w trakcie przekladki tzn w sumie koncze powoli, bo zostal wydech i fmic ;-) ja przechodzilem z 1Z na AVF, kabelkologua opisana w pierwszym poscie jak najbardziej przydatna i w sumie nie bylo zadnego problemu laczy sie z kompem itd bez problemu jest kilka pierdół ktore trzeba dodatkowo ale nic strasznego. Najwaznjejsze by miec kompletna wiazke od PDka i gra Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  7. Lulek odpowiedział(a) na turzol temat w 1.9TDI
    Przerabiałem temat po innych mechanikach. Czyścili końcówki centralnie na otworkach i dlatego zdechły, wystarczy nawet szmatka przelecieć po otworkach i kicha a korekcje i Bipy mogą być idealne a będzie jechał jak SDI a nawet gorzej..
  8. Wszystko seria. Jakbym ruszył kolektory wydechowe* to wtedy jest dopiero sens ruszać dolot. Puszka jest z S4 B6, w środku wkładka K&N, reszta wyspawana z kwasa + FMIC, więc starczy * ale nie stać mnie na Wagnery za 9k Spoko, kukam pytam z ciekawości, bo kolega sie przymierza do dlubania silnika i pytam orientacyjnie z ciekawości możesz jescze napisac czy sprzeglo S4 czy RS4 no i czy seryjny trójnik? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  9. A tak z ciekawości, to coś przy dolocie będzie ruszane? Tzn. kolektor, trójnik, przepływomierz, pucha filtra, przepustnica? Czy wszystko z S4?
  10. Nawet jak są wszystkie spalone, powinien palic bez problemu.. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  11. Zamiast zaworka zwortnego do szukania przyczyny lepiej podlaczyc przezroczyste przewody i na banke odpalic auto, zostwic na noc i zobaczyc jak zapali Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  12. Bron boze jakies zaworki wstawiac. Gdyby byly konieczne To fabryka by wyposazyla w nie samochod. Przyczyne trzrba znaleźć a nie ją omijac. Proponuje zaczac od wymiany uszczelniaczy na pompowtryskiwaczach Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  13. Dokladnie tak jak kolega pisze, robia sie zimne luty standart w tych klimatronicach przelutuj i bedzie sztos Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  14. Wszystko zalezy od podejscia i tego co ma sie w glowie
  15. Jest sztos Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.