Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękna Esa :kox::kox:

Opublikowano

Malutki - za to że trumnowóz:decayed:

:bicz::bicz2:

:decayed:

W sumie to gusta i guściki (czasem okazja), że auto takie czy inne. A to tylko moja skromna opinia:wink:

Duffy jak byś chciał zamienić zderzak przedni na zwykły poliftowy to...

..wiem, wiem głupi żart :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

jakie parametry mają te rotory?

fura ryje mi beret :slina: ... napisz jak bedziesz chciał sprzedac :decayed:

Opublikowano

fajne koło :) to chiczyk czy ori?

Opublikowano

Trochę czekaliśmy na wątek:decayed::wink:

Jest tak jak się spodziewałem - piękne auto:kox:

Opublikowano

piękna fura :decayed:

ładuj jakąś sesję :naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor
fajne koło :) to chiczyk czy ori?

china :kox:

sesja- zapomnijcie, nie da rady, nie umiem :decayed:

Opublikowano
fajne koło :) to chiczyk czy ori?

china :kox:

sesja- zapomnijcie, nie da rady, nie umiem :decayed:

Kolego jak to z trwałością biorąc pod uwagę nasze "cudne" drogi :question:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem, mam je od miesiąca, kiedyś też latałem na chinczykach i nic się specjalnego nie działo

w sumie poziom ich zmęczenia po sezonie był taki sam jak bbs ch :wink:

z ciekawostek, przypomniało mi się (czorny mi przypomniał)o dokładce z cupry spróbuję ją zamontować :wink:

Opublikowano

Thx :wink:

Opublikowano

Pakuj tą dokładkę, front esowy nabiera wtedy agresora:naughty:

Opublikowano
  • Autor

miałem ją wcześniej, na poprzednim zderzaku ten, który mam teraz jest trochę wcięty od dołu i nie wiem czy będzie pasowała, postaram się coś wyczarować

Opublikowano

No w końcu pokazałeś to padło :wink:

Oby służyła dłuuugo:thumbup1:

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

BTW

Interesuje mnie wentylator elektryczny. jaki rozmiar wsadziłeś?

Opublikowano
  • Autor

no właśnie tu jest problem..

pierwotnie miałem 18 cm ale musiałem podnieść cooler i teraz chwilowo latam bez wiatraka, szukam coś mniejszego i założę 2 sztuki, zmieści się wiatrak o średnicy 12-14cm i nie za gruby

jest z tym chyba jakiś problem bo dużo tych aut jeździ bez wiatraków

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

komputerowe wentylatory już nawet myślałem założyć tylko nie wiem jak zniesie wodę i temperaturę

Opublikowano

U mnie zaczyna się grzać jak mam klimę i stoję w korku. W pozostałych przypadkach trzyma dobrze temp

Grzać to może za dużo powiedziane ale wskazówka idzie na jakieś 96 stopni.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie wypada coś założyć, zobaczymy po 10tym, przejadę się do motoryzacyjnego może coś się dopasuje od innego samochodu

Opublikowano

Jest mega dobrze Duffy :thumbup:

Opublikowano

duffy

Takie coś mi wyszło:

feoh.jpg

Podobne to do twojego?

Opublikowano
  • Autor

no nawet nawet :wink:

pany padł jeden żarnik w ori xenonie, brać byle co pod d2s?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.