Treść opublikowana przez enzo83
-
Audi A4 B5 95r Laserrot
Dawaj ramkę grilla w czarny matt
-
A4 b5 1.9 tdi 90
Czekamy na zdjęcia i powodzenia w modzeniu,bo plany zacne
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
No i tak trzymaćpowoli,małymi kroczkami do przodu
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Przerabiałem motyw z rolkamiMasakra,ale jakoś udało się wyjechać
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
No to nieźlea gdzie robisz przeglądy jeśli można wiedzieć?Bo ja wtedy robiłem w Oleśnicy na Lucieniu
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Z zawieszeniem miałem podobnie.Najpierw sprawdziłem amorki na stacji okazało się,że po 40%Wymiana na inny gwint (75%)i dalej lipa.Po wymianie kompletnych mocowań problem ustał.Mnie Rns-d wyniósł 170złtyle,że musiałem jeszcze ogarnąć konsolę 2 din,ale udało się wyrwać w sumie za 190zł.Co do programu mam nadzieję,że autko odżyje,ale najpierw wymiana przepływki,bo moja kuleje niestetyi muł jak ch....j!
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Było słychać stukanie z przodu,jakby amorki były padnięte.Teraz jak ręką odjąłMocowania były jeszcze ori 98rok
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Dawno mnie tu nie było,co nie znaczy,że nic się nie działo przy mojej babciNareszcie udało się zamontować downpipe,potem zaś pomalowałem wnętrza lamp przednich na czarnoW dobrych pieniądzach udało mi się wyrwać RNS-D i kierę od S-ki w zaj....tym stanie.Wszystko już w aucieponiżej kilka fotek.Poza tym,felgi zmieniły właściciela i trwają poszukiwania jakiś ciekawych 19-tek.
-
Kompletnie zero ogrzewania 2.6 ABC !
Płukanie tutaj już chyba wiele nie pomoże:(Przerabiałem ten sam motyw i też 95 rok.Wymiana nagrzewnicy i po kłopocie:)
-
Sruby identyfikacja
Kolego to są śruby od osłony silnika tej plastikowej od spodu:)
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Koło konkret:)czyżby rh zw 3?Jakie parametry?
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Dekory malowałem sam farbą w sprayu,ale efekt nie był do końca satysfakcjonujący,więc okleiłem folią i teraz jest OK:) Cały czas małymi kroczkami,ale do przodu:)Wpadło kilka gratów ,co by troszkę zwiększyć moc:P Po montażu planuję w końcu jakiś chip w granicach 180KM,mam nadzieję,że się uda:) Poza tym silnik zalany Motulem No i wpadną jeszcze nowe poduchy i mocowania amorków przód SKF
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Dzięki kolego:)No faktycznie na gwincie i takim kole komfort nieco ucierpiał,ale można się przyzwyczaić Dzięki,dzięki!Twoja "nowa" też niczego sobie:)Jakie serducho pod maską siedzi?Wypinaj hak,bo troszkę lipa z nim,chyba,że targasz przyczepkę
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Wszystko kwestia kasy:)z 2.8 za wiele mocy więcej już nie wyciśniesz,a z 1.8T przy stosunkowo niewielkim wkładzie finansowym uzyskasz 200 i więcej KM:) No chyba,że faktycznie 3.0 wrzucisz:),ale to znów sporo kasy:(
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Silnik śmiga bez problemu,ale rzeczywiście 150 KM troszkę mało jak na tę budę i w dodatku na 19".Dlatego planuje wrzucić przynajmniej jakiś downpipe,wkładkę K&N i może uda się zrobić program na zdrowe 180KM:)
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Dzięki Ziom!No do finału jeszcze troszkę brakuje,ale już siedzi bardzo ładnie:)Całkiem inna fura:P
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Witam! Długo mnie tu nie było,ale coś tam udało się ogarnąć przy Audiczce.W końcu wpadł jednak gwint FK-teraz już jakoś to wygląda Poza tym założyłem nowe tarcze i klocki na przód i pomalowałem ramkę grilla w czarny połysk.W środku udało się ogarnąć konsolę 2 din i pomalować dekory w Piano Black.Dodatkowo zamontowałem gałkę zmiany biegów s-line.poniżej kilka fotek jak Audi prezentuje się na dziś.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Piękna robota kolego!Brawo za wytrwałość
-
Wymiana przedniej szyby w Audi A4 B6
Kolego miałem ten sam problem co Ty,tyle,że w a6 c5 avant(też kosili trawę) .Dzwoniłem do gościa,który zajmuje się szybami i lipa.Nowa szyba 1200 zł.Polecił kupić ori używaną i tak też zrobiłem.Koszt używki 70 zł + 50 zł demontaż starej i montaż nowej Zwróć uwagę na stan uszczelki wokół szyby-często przy demontażu zdarza się,że jest pokaleczona-poobrywana.I jeżeli masz u siebie grzaną to oczywiście szukaj grzanej(z tym właśnie kabelkiem)Pozdrawiam!
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Dzięki kolego za dobre słowo póki co czaje się na obniżenie zawiechy,ale waham się pomiędzy gwintem FK a zestawem amorków 1BE+sprężyny -40mm HR-a.
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Turbina standard,ale i tak niebo a ziemia do tego co było Stara dmuchała max.0.3 bara(obudowa od strony gorącej cała popękana)
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Wiem,wiem!Na pewno będzie niżej zastanawiam się tylko pomiędzy gwintem,a kitem,bo nie chciałbym stracić zbyt dużo komfortu
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Nie było ociągania się Audiczka dostała nowe turbo,bo stare już niestety słabo dmuchało.Teraz już wszystko chula,aż miło ;)Dodatkowo wpadły tylne lampy od polifta Kilka fotek jak wygląda na dzień dzisiejszy.Niestety ostatnio złapałem sarnę,na szczęście obyło się bez większych szkód(lewy reflektor,wgnieciony błotnik,wypięta dokładka zderzaka-widać troszkę na 1 i 2 zdjęciu) Następne co wpadnie to jakaś gleba,bo teraz to taki ALLROAD
-
AUDI A6 C5 1.8 T głośne syczenie dv
Witam!Panowie mam problem ze swoim autkiem.Po wymianie turbiny auto nie jedzie tak jak powinno.Dodatkowo po każdym dodaniu gazu(postój,przyspieszanie)i puszczeniu pedału gazu słychać bardzo głośne syczenie zaworu dv.Nawet zegar od turbo dziwnie wskazuje,tzn.po odpaleniu z tego co wiem na biegu jałowym ma być ok.-0,6(jest ok.-0,2)Po dodaniu gazu wskazówka ledwo się rusza,tak samo podczas jazdy(Tak jakby zamula).Obroty nie falują,auto przyspiesza bez szarpania.Przed wymianą turbo było ok.tyle,że turbo dmuchało tylko 0,2bar i bez żadnego syczenia dv.Może mechanik coś,źle poskładał.Wąż gumowy przy przepustnicy po dodaniu gazu widać jak lekko puchnie,więc turbo raczej ok.(świeżo po regeneracji).Pomocy! Pany nikt nie pomożę?
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Witam!Po kliku latach przygód z A4 b5(miałem 5 sztuk )przyszła kolej na coś większego.Wybór był oczywisty-Audi A6 C5.Po obejrzeniu kliku sztuk udało się znaleźć coś sensownego tj.A6 C5 1.8 Turbo 98 rok.Wyposażenie seryjne,ale jak na A6 przystało całkiem przyjemne W miarę użytkowania będę rezał babcię,tak aby satysfakcjonowała mnie w 100% i cieszyła każdym przejechanym kilometrem Póki co zdążyłem ogarnąć:rozpórka dolna z kwasówki,oleje i filtry,zegar Turbo Boost(VDO look),felgi 19" rs6 c5 z oponami 235/35/19 oraz instalacje LPG (ekonomia przede wszystkim). Co do planów to na pewno:obniżyć troszkę zawieszenie,bo teraz koza na maksa zwiększyć moc przynajmniej na 180PS itd,itp. Wszelkie zmiany,modyfikację będę prezentował na forum. Zdjęcia dodam jutro,bo póki co nie mam żadnego