Treść opublikowana przez enzo83
-
Swap z 1.8 ADR na 1.8T AUM lub AUQ
Też myślałem nad swapem i chyba 1.8 T AEB wychodzi najtaniej i najmniej problemów:P
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Lampy raczej zostaną spojler na pewno wyleci tylko lipa,bo dziury zostaną,więc żeby w..ać trzeba malować klapę,a najchętniej widziałbym klapę USA:P Wydech prawie gotowy,ale ciągle brak czasu:(Póki co wleci dokładka od Cupry-zdjęcia wkrótce!
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Parę fotek z wypadu do Poznania.Ach te nasze drogi:(ale jakoś opękałem w dwie strony:P
-
Avant rok1998 1.8 ADR PREZES
Powodzenia w rezaniu:)A jakieś dalsze plany?
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Wydech i spojler na pewno wylecą,ale lampki zostaną,ponieważ chodzi mi po głowie styl na czarnucha:P Chciałbym pomalować ramkę grilla w czarny połysk(a'la piano black) oraz środki lamp przednich.Dręczy mnie jednak rozbieranie tych lamp:( a gwincik już jest troszkę niżej,ale to już raczej max,bo ledwo z garażu wyjeżdżam:P Fotki wkrótce!
-
Ile pali Wam gazu?
Mój 1.8 ADR spala średnio ok.11litrów/100km(przy normalnej jeździe bez szaleństw).I cena gazu w mojej okolicy też nie najgorsza jak widzę,bo 2,30zł/litr i to na Orlenie:)
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Dzięki kolego:)dystanse już na aucie i jeszcze troszkę niżej skreciłem zawiechę.Jak znajdę chwilkę będą nowe fotki:P
-
Problem z temperaturą
Czyli,co?Wiatrak się załącza,a nadal autko się przegrzewa?
-
[AHU B5] Zwykły granatowy sedanik ...
No od razu lepiej!Jeszcze tylko grill z polifta i gitara:)a i koniecznie zerwij naklejkę OOOO OOOO z przedniej szyby:P
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Ja lałem castrol edge 5w40 do swojej byłej 2.4 v6 i spijała ok.2litrów na 10tyś.(zazwyczaj mocno deptałem)No i troszkę też upuszczała spod uszczelek pokryw zaworów.(Ach ten smród na światłach)
-
Wyciek ze zbiornika a uszkodzony elektrozawór odpowietrzanai zboirnika paliwa Audi A4
Węże przy pompie paliwa szczelne-założyłem nawet nowe opaski.Wyciek jest gdzieś z górnej części zbiornika.Kupiłem używany zawór-zaraz zakładam i zobaczę co i jak.W najgorszym wypadku zbiornik paliwa OUT:( wtedy może coś się wyjaśni.
-
Problem z temperaturą
Z tego co wiem to kanał 51 przedstawia temp.silnika,a kanał 49 Temperatura płynu chłodzącego.Dziwne jest to,że temperatura rośnie na postoju.Sprawdź termostat(dolny wąż od chłodnicy po nagrzaniu silnika musi być gorący-duży obieg),wiatrak chłodnicy,ew.czujnik temp.cieczy chłodzącej.
-
Wyciek ze zbiornika a uszkodzony elektrozawór odpowietrzanai zboirnika paliwa Audi A4
Zaworek nie działa ani chwili :(Wcześniej cykał a,teraz nic zupełna cisza:(najgorszy jest ten wyciek!Będę zmuszony chyba wytargać cały zbiornik:(
-
Wyciek ze zbiornika a uszkodzony elektrozawór odpowietrzanai zboirnika paliwa Audi A4
Witam!Mam problem ze swoją Audi A4 1.8 ADR.Otóż zauważyłem,że od jakiegoś czasu podcieka mi zbiornik paliwa.Dziwne jest to,że dzieje się to jakby od góry(widać ślady paliwa).W dodatku jak ściągłem klapkę nad pompką paliwa(ta w bagażniku)to widać na korpusie tejże pompki(dokładniej w zagłębieniu gdzie znajduje się kostka)paliwo.Dodatkowo okazuje się,że elektrozawór odpowietrzania zbiornika paliwa(ten koło puszki filtra powietrza)nie działa(normalnie powinien cykać-a tu nic cisza).Moje pytanie do was koledzy-czy uszkodzenie tegoż zaworu może powodować tak duże podciśnienie(Mamy akurat upały) i w rezultacie wywalanie paliwa z górnej części zbiornika?Proszę o radę.Pozdrawiam!
-
[B7] Audi A4 B7
Piękna!Dobrze,że 1.9 tdi:)
-
Zwykle A4 B5 1.9TDI AJM 17", Program
Faktycznie progi d*py nie urywają,ale z tego co widzę to jest to cały pakiet MS Design,więc nie taki znowu laminat:P
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Piękna furka!Drogi w UK bez porównania do naszych,więc można zejść z gwintem naprawdę nisko.
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Są polifty i od razu pyszczek lepiej wygląda:)tak trzymać!
-
Borbet BS - Warte zachodu?
Myślę,że nie będzie nic haczyć
-
Wycie pompy wspomagania - pytanie o przewod cisnieniowy, reg. pompa i maglownica
No to gitara!I cena za...ta!Mało brakowało i dałbym 7 setek:P
-
Wycie pompy wspomagania - pytanie o przewod cisnieniowy, reg. pompa i maglownica
Co do ceny to zamiennik Febi coś ok.700 zł.Szukałem kiedyś na necie i znalazłem w katalogu firmy Fota.Można też znaleźć w dobrych sklepach motoryzacyjnych,ale cena troszkę wyższa-powiedziano mi ok.800 zł.Więc tanio nie jest.W końcu kupiłem używke i póki co śmiga(stary już podciekał).
-
Borbet BS - Warte zachodu?
To jeszcze zależy jakie jest ET felgi.
-
[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)
Plany zacne,tak więc powodzenia w rezaniu:)
-
A4 B5 Q 2.8 V6 polift sedan
Powodzenia i wytrwałości w rezaniu!A te felgi to pewnie Antery,co?
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Efekt za...ty zwłaszcza w nocy.Prawie jak ori:P ---------- Post dopisany 23-06-2014 at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2014 at 16:07 ---------- W związku z tym,że znalazłem chętnego na Antery-zmieniły właściciela:)A ja trafiłem na BBS RS 861 w dobrych pieniądzach i w 18'',co prawda repliki,ale sądze,że wyglądają dużo lepiej jak poprzednie felgi.Oponki 215/40.No i wpadł gwint,więc jakoś już to się prezenci:) Kilka fotek jak to wygląda-sorki za brudasa i jakość fotek,ale wszystko robione w biegu.Póki co polerka lakieru,konkretne pucowanie i może jakaś lepsza sesja:P A zapomniałbym:)na tył wpadną dystanse-najprawdopodobniej 15mm.