Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!Pora przedstawić i moje autko:)Furka kupiona w listopadzie 2012.
Rocznik 1995
Silnik 1.8 ADR
Przebieg 285 tyś.
Kolor LZ5U
Wyposażenie jak na 95 rok myślę,że nie najgorsze,m.in.
-4.el szyby,
-el.lusterka,
-2 poduchy,
-2 podłokietniki,
-el.szyberdach,
-klimatronik,
-centralka zamek z domykaniem szyb z kluczyka,
-kiera od S-ki,
-roleta tylnej szyby,
-Pełen FIS i takie tam.
Zaraz po zakupie wymienione wszystkie filtry,olej,świece,przewody,płyta pod silnikiem.
Mody wykonane przez poprzedniego właściciela:
-lampy tył I lift,
-obudowy lusterek w chromie In-Pro,
-przyciemnione szyby,
-spojler tylnej klapy(niestety:)),
-ciemne kierunki boczne,
-brewki Kamei,
-tłumik środkowy i końcowy z nierdzewki Votex,
-Dekory w drewnie.
Mody wykonane przeze mnie:
-prawe lusterko z Anglika plus srebrny lakier a'la RS 4,
-dekory ori a'la karbon,
-lampy przód polift ori Valeo,
-ramka grila w czarny mat,
-gałka zmiany biegów od polifta,
-podświetlane kratki,
-springi -40/-40,
-podświetlenie nóg,
-alu 18'' Antera 309 z oponami 225/40 Bridgestone Potenza,
-wywalone tylne oznaczenia,znaczek-OOOO w Karbonie(hydrografika),
-pomalowane zaciski na czerwono,
-inst.LPG,
-wnętrze i tablica rejestr. w LED-ach,
-radio Pioneer deh-5800 mp.To chyba wszystko:)Póki co.
Co do planów to:
-ogarnięcie tapicerki boczków drzwi+pranie wnętrza,
-polerka lakieru,
-konsola 2din,
-klapa tylna USA,
-gwint???,
-fotele kubełkowe w skórze lub zwykłe,
-pakiet S4??? i wiele,wiele innych,ale wszystko będzie zależało od gotówki:)
A tutaj parę fotek zaraz po zakupie.Aktualne dodam na dniach.Pozdrawiam!

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

c4d3d44b3fd8ccd2m.jpg

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

f8f16f6161ea0262m.jpg 76dfe778197e9244m.jpg f2859b359a5f6076m.jpg 8d3ece5bb1ee4063m.jpg 44dca3ba3c941c46m.jpg 71f7909c68c074fdm.jpg
Tak jak obiecałem kilka aktualnych fotek.
c13907e3cd307345m.jpg
f5e46fe27dbec84bm.jpg
c18ab7915408ae3am.jpg
ede6e4b79127f56bm.jpg
03155c6b6339bb1am.jpg
Zapraszam do oceniania:)

Edytowane przez enzo83

Opublikowano

o fajny znaczek

Opublikowano

ładnie ładnie się prezentuje :wink:

Opublikowano
  • Autor
ładnie ładnie się prezentuje :wink:

Dzięki!Na dzień dzisiejszy jest jeszcze wiele do zrobienia,ale myśle,że już jakoś wygląda:)

Opublikowano

No jak na 1995 r. to bardzo ładnie się prezentuje Twoja Audica.

Sam mam Audi A4 B5 tylko, ze z 1998 r. roku.

Powiedz Mi co to jest za urządzenie takie małe co jest po lewej stronie od kierownicy..

Opublikowano

Dobrze modzisz, autko wygląda o wiele lepiej niż wcześniej :thumbup1:

tylko ta rynna z tyłu trochę szpeci..

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
No jak na 1995 r. to bardzo ładnie się prezentuje Twoja Audica.

Sam mam Audi A4 B5 tylko, ze z 1998 r. roku.

Powiedz Mi co to jest za urządzenie takie małe co jest po lewej stronie od kierownicy..

To pewnie sterowanie LPG:)Niestety byłem zmuszony zainstalować!Teraz o połowę taniej śmigam:)

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Dobrze modzisz, autko wygląda o wiele lepiej niż wcześniej :thumbup1:

tylko ta rynna z tyłu trochę szpeci..

Rynna pewnie pójdzie do wymiany,bo mam ori 2.4 v6 wydech+ końcówki w polerce.Szkoda tylko rynny,bo ori cała z nierdzewki!

---------- Post dopisany 21-12-2013 at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2013 at 21:47 ----------

Powoli do przodu!A więc kilka zmian na następny sezon!

Opublikowano

Czym malowałeś lusterka ? Efekt nawet lepszy niż chromy :)

Opublikowano

wywal te brewki :wink:

Opublikowano
wywal te brewki :wink:

Z tego co widać to kolega dawno już je zdjął i wymienił lampy:decayed:

Opublikowano

może poduszka ori s4 nie z a3 wtedy ładnie pasuje wzorek z kiery do gałki biegów

Opublikowano
  • Autor
Czym malowałeś lusterka ? Efekt nawet lepszy niż chromy :)

Kupiłem zwykły spray,srebrny matt za dyszke:)i psiknąłem przy okazji wymiany lusterka prawego na te z angola.

Opublikowano

Bo są jeszcze takie oddające niby odcień chromu. Chcę pomalować relingi i i w takim kolorze lusterka i nie wiem czy lepiej kupić nakładki czy malować sprayem. Nie wiem w czym lepiej wyglądają relingi w takim srebrnym czy chrom do avanta :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bo są jeszcze takie oddające niby odcień chromu. Chcę pomalować relingi i i w takim kolorze lusterka i nie wiem czy lepiej kupić nakładki czy malować sprayem. Nie wiem w czym lepiej wyglądają relingi w takim srebrnym czy chrom do avanta :decayed:

Te oddające odcień chromu szybko matowieją(przynajmniej te malowane sprayem).Co do nakładek na lusterka darowałbym sobie,bo są średnio spasowane.Chyba,że całe obudowy lusterek w chromie np.firmy in.pro,ale to koszt ok 249 PLN.Jeśli chodzi o mnie to ja pomalowałbym sprayem:)

Opublikowano

Więc chyba pomaluje i lusterka i relingi w tym samym srebrnym kolorze. :wink:

Opublikowano

to juz lepiej odkrec relingi i zerwij z nich czarna farbe pod spodem jest ori chrom. wystarczy wypolerowac i jest gites.

Opublikowano

A czym najlepiej tą farbę zjechać? :)

Opublikowano

wydaje mi się ze tam jest ori aluminium a nie chrom, co prawda można je wypolerować ale lepszy chrom

Opublikowano

ja tak robilem swoje relingi

-preparat do usuwania farby

-drobniutki papier

-papier wodny

-pasta polerska

-pasta do chromu i efekt super:kox:

paint_ex.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Na razie bez większych modów,ale powoli coś tam sobie rezam.Wpadły m.in.

Wygłuszenie maski 06bd0ed0ed2f636am.jpg

Wkładka filtra K&N 0f8c2bb3b4021e92m.jpg

Lampki w drzwi i podświetlanie klamek z A6C5 682d840d7358e0c7m.jpg

A to jedna z ostatnich fotek w sezonie 2013 jeszcze na alu :)6efcc479e0a8760cm.jpg

Cały czas powoli do przodu:)

Wpadły alu ramki na zegary a447f2dc46adb29dm.jpg

Rozpórka dolna z kwasówki 12c85f78f2d3d80em.jpg

Grill z polifta d500e02b0ba0f8afm.jpg

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 22:25 ----------

Powoli rezam też felgi ca2d4fefecbab35bm.jpg

Panowie na jaki kolor pomalować środki felg?Myślałem nad złotym lub tradycyjnie srebrnym.Co proponujecie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.