Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak właśnie miałem wspomnieć że gdybyś miał malować klapę to można nad US pomyśleć :decayed:

A dokładkę od Cupry chciałem dać też u siebie ale skoro zwykły zderzak urwałem już parę razy to tym bardziej haczył bym tą dokładką, tak myślę. Jak założysz to zdaj relacje :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z racji,że miałem ostatnio troszkę czasu wpadła dokładka od Cupry :kox:

893a355c494bd4aamed.jpg

f0828a22609b3bb4med.jpg

Opublikowano

nie pasuje ta dokladka wstaw halogeny spryski i bedzie git wtedy

Edytowane przez markors400

Opublikowano

łądnie sie prezentuje a gdzie kupowałeś dokładkę ?

Opublikowano

fajnie z tą dokładką wygląda, jeszcze gdybyś przednie koła i nadkola wypchał szerzej to byłoby wogóle cycuś :)

Opublikowano
  • Autor

łądnie sie prezentuje a gdzie kupowałeś dokładkę ?

Dokładka ori z allegro.Coś koło 180 PLN.

fajnie z tą dokładką wygląda, jeszcze gdybyś przednie koła i nadkola wypchał szerzej to byłoby wogóle cycuś :)

Na przód wpadną dystanse ok.8-10mm.Więc będzie troszkę szerzej:)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

:shock3:

Jak to tak ? Sie nic nie dzieje sie ? :ph34r:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Coś tam się dzieje :)póki co wpadły nowe łożyska na przód od FAG-a.Kupiłem też boczki od polifta(moje styrane)i będę rezał 16-ki w drzwi(kupiłem już Pionnki).Lada dzień wlecą nowe tarcze i klocki na przód.Aha i stuknęło 300 tysi mojej babci :P Jak będę miał troszkę więcej wolnego to wrzucę jakieś fotki.

Opublikowano

Coś tam się dzieje :)póki co wpadły nowe łożyska na przód od FAG-a.Kupiłem też boczki od polifta(moje styrane)i będę rezał 16-ki w drzwi(kupiłem już Pionnki).Lada dzień wlecą nowe tarcze i klocki na przód.Aha i stuknęło 300 tysi mojej babci [emoji14] Jak będę miał troszkę więcej wolnego to wrzucę jakieś fotki.

[emoji106]
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Długo nic się nie działo a tu już 300 tyś za nami :decayed:938d49f281eaa415m.jpg

Nie za dużo,ale coś tam powoli się dzieje.Wpadły między innymi kubełki z polifta :P23f2aeedcd36128emed.jpg


Boczki już też troszkę wymęczone 2f7d1586250c426dmed.jpg ustąpią miejsca poliftowym w idealnym stanie c2c819ab77328807med.jpg :)

Do tego wrzucę 16-ki w drzwi Pioneera 04f80e63992c0006med.jpgi wygłuszę matami,aby w miarę to zagrało.

Edytowane przez enzo83

Opublikowano

ciekawie +

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie aluski się sprzedały i teraz mam dylemat co nabyć :) W grę wchodzą Flat five 18 cali,RS6 18 albo 19 cali,Monoblock Winter 18cali.A może macie jakieś swoje propozycje?

Opublikowano

Panowie aluski się sprzedały i teraz mam dylemat co nabyć :) W grę wchodzą Flat five 18 cali,RS6 18 albo 19 cali,Monoblock Winter 18cali.A może macie jakieś swoje propozycje?

Ja chyba swoje bede gonił :decayed: ale to jeszcze stoi pod znakiem zapytania :wink:
Opublikowano
  • Autor

Panowie aluski się sprzedały i teraz mam dylemat co nabyć :) W grę wchodzą Flat five 18 cali,RS6 18 albo 19 cali,Monoblock Winter 18cali.A może macie jakieś swoje propozycje?

Ja chyba swoje bede gonił :decayed: ale to jeszcze stoi pod znakiem zapytania :wink:

No to pomyśl nad ceną,może się dogadamy :naughty:

Edytowane przez enzo83

Opublikowano

Jak nie znajde opon i dystansu to sprzedam :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak nie znajde opon i dystansu to sprzedam :wink:

Wszystko można znaleźć,tylko w jakich pieniądzach :decayed:

Opublikowano

RS6 dają radę, a 19 to już w ogóle bajka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

RS6 dają radę, a 19 to już w ogóle bajka :decayed:

Też tak myślę,ale nadal się zastanawiam ;)zwłaszcza,że ceny opon 19'' nie należą do najtańszych :facepalm:

Opublikowano

no no idziesz ostro gosciu

Opublikowano
  • Autor

no no idziesz ostro gosciu

A kolega co powie na RS6 w 19 calach? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.