Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dopasowac dokladke sline do gory zwyklej. I jak by byla mozliwosc zaspawac wneke tablicy rej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. ktoś na ślasku, okolice Bielska pomoże przy montażu?
  3. Gdyby taka tulejke utoczyc cala stalową z otworem przelotowym bez zadnej gumy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Hej szukam amortyzatorów na tył które sie nadadzą pod gwint do b6. Gwint ap więc nie zbyt twardy. Bo w b6 sprezyna jest osobno z tyłu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Czyli amory szrot? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Kupiłem uzywany gwint. W tylnych amortyzatorach w dolnych mocowaniach nie ma nic. Są gołe. Powinna tam być gumowa tuleja. Pytanie czy jest ona częścią wachacza czy poprostu amortyzator jest niekompletny
  7. Garet odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B6
    Chodzi mi o ulozenie żarnika w lampie. Np zarowkah7 pasuje tylko w jeden sposob. Jak ma byc zarnik w lampie. Starter w d1s ma wtyczkę i pytam jak ma być ona ustawiona? W dół? Czy polecacie inne zarniki niz philips czy osram?
  8. Garet odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B6
    Zarnik wtyczka w dół powinien być w lampie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Garet odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B6
    Wyjmę je bez problemu czy musze zachowac jakies zasady typu nie dotykać czegoś jak w halogenowych?
  10. Czy jak na amortyzatory 1BA włożę eibahy pro kit nie będzie jakiegoś problemu? Odbijania? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Garet opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam chciałem się dowiedzieć czy w A4 B6 z 2002roku jest jeden typ przetwornic czy muszę ja wymontować żeby się dowiedzieć jaka mam kupić? Problem jest taki ze jeden Zenon gaśnie czasem a ciagle lekko miga. Żarniki maja rok są ori nie china Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Interesują mnie takie felgi https://goo.gl/images/Xyf2w9
  13. Z innej beczki. Czy wszystkie felgi 15" wejda do avanta awx? Potrzebuje cos na zime.
  14. Czyżby to? http://otomoto.pl/oferta/lamborghini-huracan-ID6y80Hx.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.