-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
No to masz wilgoć wcsterowniku i coś się spiepszylo jak w końcu swoją któraś tam z kolei dałem do elektronika bo tez walczyłem długo i mi to ogarnął ja ze swoim centralnym walczyłem pół roku najpierw chciałem założyć na kluczyk ori bo nie miałem potem darowałem sobie i alarm ze sterowaniem założyłem i jak już było OK to zrypala się pompka i dałem do naprawy i potem śmigała Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
Standard zła pompkę dobrałeś tez tak miałem dopiero 5 działała prawidłowo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
prezesik obserwuje zawartość Strefa Śmiechu
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Złych opini nie maja raczej wiedza co robią . Zrobili już kilka fajnych furek i z tego co wiem latają do tej pory. Właściciel bardzo uczciwy co najważniejsze . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Jedyny i najlepszy gksystem2 http://gksystem.pl/ Powołaj się na Mariusza z pkt będzie dobra cena Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Za jednym zamachem za Którym podejściem jajcarze hehe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
http://gksystem.pl/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
Tak tak zatrybilem jak już napisałem posta Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
online czy w kinie ?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Tyko i wyłącznie Car detailing z kurzej Mega dobra robota dwa auta u nich robiłem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kamil wycieraczki mega wypasione dziękuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Na przestrzennej audi robiłem i dwa lata jak ja miałem tez było ok tylko jedna poprawkę robili ma tylnej szybie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Zapewne znajdziesz taniej ale wszyscy moi znajomi co tam robili byli zadowoleni jeszcze możesz na przestrzennej spróbować tam tez przyciemnianą Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Najlepiej tam http://www.foltech.szczecin.pl/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jak coś to może w piątek [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk