Treść opublikowana przez enzo83
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Tak na C5 Avant.Motor 1,8 Turbo
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
A tak na serio,to będzie C5 czy coś innego?Powiem Ci,że ja nie żałuje przesiadki za A4 na A6
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Problem w tym, że one mi się nawet podobają a po za tym są nikłe szanse aby ktoś chciał zamienić Problem w tym, że one mi się nawet podobają a po za tym są nikłe szanse aby ktoś chciał zamienić Jak zwykle sprawa dyskusyjna wystaje sam korpus felgi,a nie jak to zwykle bywa rant.Jeżeli felgi zostały dopuszczone do ruchu to w czym problem?Zajeb...y Pan władza wie najlepiej
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
No i piknie.Kółka widzę ładnie siadły Cały czas do przodu!A lampy tylne zakładaj choćby zwykłe od przedlifta,byle tych już nie było
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Audi już zmieniło właściciela,ale jest już A6 C5 Avant 1.8T a jestem spod Oleśnicy.
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Szkoda,ale klient faktycznie dobry,więc długo się nie zastanawiałem.Jedno jest pewne,zostaje przy audi
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Jak to mówią-''coś za coś''.Mam już na oku 19-ki RS 6 i komplet opon 225/35.Teraz tylko dogadać się ze sprzedającymi Panowie stało się!Audiczka zmieniła właściciela trafił się dobry klient,więc przyszedł czas na rozstanie.Temat do zamknięcia.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam!Forumowicze na pewno pomogą
-
A4 B7 - jaki silnik wybrać pod instalację LPG?
To w zasadzie po co brać silniki do 2.0. Może lepiej pokusić się o 2.4 v6 170 km? Nie będzie wyżyłowany i trochę mocy też będzie. Panowie kolega chce kupić a4 b7,a w tej budzie nie było silnika 2,4 v6 170 km z tego co wiem
-
Co to za felga?
To są felgi TSW model Catalunya
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Dobrze gada
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Cena nie przeraża ale i tak drożej jak za 18-ki
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Też tak myślę,ale nadal się zastanawiam ;)zwłaszcza,że ceny opon 19'' nie należą do najtańszych Czasem za śmieszne pieniądze można kupić używki w dobrym stanie. Nie wiem jak jest z 19 ale 18 ja kupowałem tanio. Ostatnio kupiłem 2 Dunlopy 225/40/18 ok. 5-6mm za 150 łącznie, także, cena dobrych używanych 15-stek 18-ki w rozmiarze 225/40 akurat łatwo znaleźć i jest z czego wybierać.Spróbuj znaleźć 205/40/18 w dobrych pieniądzach Nie mówię już o 19-kach 215/35 lub 225/35.
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
No,no!Widzę grubo się dzieje :)Sufit sam oklejałeś?Dobrze widzę,że plastiki są polakierowane?
-
Końcówki wydechu z Skody RS
Ja jestem za
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
A kolega co powie na RS6 w 19 calach? Ja Ci powiem tak. Samo z sie 19' No to chyba wpadnie RS 6 19 cali
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
A kolega co powie na RS6 w 19 calach?
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Też tak myślę,ale nadal się zastanawiam ;)zwłaszcza,że ceny opon 19'' nie należą do najtańszych
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Wszystko można znaleźć,tylko w jakich pieniądzach
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Ja chyba swoje bede gonił ale to jeszcze stoi pod znakiem zapytania No to pomyśl nad ceną,może się dogadamy
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Panowie aluski się sprzedały i teraz mam dylemat co nabyć W grę wchodzą Flat five 18 cali,RS6 18 albo 19 cali,Monoblock Winter 18cali.A może macie jakieś swoje propozycje?
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Ładna i ciekawy grill!Widać,że zadbana.Powodzenia w rezaniu!
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Długo nic się nie działo a tu już 300 tyś za nami Nie za dużo,ale coś tam powoli się dzieje.Wpadły między innymi kubełki z polifta Boczki już też troszkę wymęczone ustąpią miejsca poliftowym w idealnym stanie Do tego wrzucę 16-ki w drzwi Pioneera i wygłuszę matami,aby w miarę to zagrało.
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Coś tam się dzieje :)póki co wpadły nowe łożyska na przód od FAG-a.Kupiłem też boczki od polifta(moje styrane)i będę rezał 16-ki w drzwi(kupiłem już Pionnki).Lada dzień wlecą nowe tarcze i klocki na przód.Aha i stuknęło 300 tysi mojej babci Jak będę miał troszkę więcej wolnego to wrzucę jakieś fotki.
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
No to będziemy szurać brzuchem Ja u siebie mam z przodu 61.5cm a z tyłu 62.5 na oponkach 215/40 i z Bierutowa na Oleśnice to już miejscami ciężko się już jedzie