Treść opublikowana przez enzo83
-
Pytanie o wymianę lamp
Pod te lampy z pierwszego linka musisz podcinać krawędzie na błotnikach pod kierunkami,chyba,że już są wycięte pod te lampy Sonara.Do tego dochodzi zmiana kostek,bo są inne.Pod lampy z drugiego linka nic nie musisz rezać.Po prostu zakładasz,kostki też pasują.Ogólnie koledzy z forum zakładają i polecają te z pierwszego linka-ja również
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
No nie widziałem A co aż tak nisko
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
No i wszystko jasne! Dobry wybór!Teraz tylko w dół!A jak tam swap?Fura już śmiga?
-
A4 B5 1.8T lift
No tak właśnie sobie skojarzyłem,że stałeś na Rothen.Furka git!Teraz jak masz AIR dawaj większe koło!
-
A4B5 1.8T By DeeBeat
Zderzak sobie odpuść,bo to lipa!Powodzenia w modzeniu!
-
Czy warto inwestować w ten nowy nabytek ?
Rocznik taki jak mój:)silnik taki jak mój:)Latka już swoje ma,więc przy odrobinie cierpliwości i kasy będzie git:P Patrz moja padaka!Powodzenia i wytrwałości w działanich,a na pewno będziesz zadowolony!Pozdrawiam!
-
Czy ET30 w 18stkach szer. 8 cali podejdzie do b6?
Z tymi oponami wejdą na 100%.Made in Italy to repliki.Sam śmigam na włoskich podjebkach BBS Rs861 i póki nic się nie dzieje:)
-
Luz fotela kierowcy
Dokładnie tak jak mówi kolega powyżej.Padły ślizgi fotela:)cosik takiego http://allegro.pl/oryg-slizgi-fotela-vw-audi-slizg-zew-a4-80-a6-i4590090905.html
-
Czy ET30 w 18stkach szer. 8 cali podejdzie do b6?
Witam!18-ki w 8 calach z ET 30 podejdą na spokojnie.Pytanie jeszcze tylko jakie tam opony siedzą?Made in Italy raczej nie są ori.Pozdrawiam!
-
A4 B5 1.8T lift
No ładnie,ładnie!!!Kolego czy Ty przypadkiem nie byłeś w tym roku na zlocie w Rothenburgu?
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Pokaż foty nowych kółek
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
No tak jak mówiłem,od razu lepiej wygląda!
-
AUDI A4 B5 1.8 by Y.
Rocznik taki jak mój:)Plany zacne,więc życzę powodzenia.Aha,nie widać zdjęć.Pozdrawiam.
-
[ALL B5] by Daduś
No to jeszcze gleba i będzie git!
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Szukaj,szukaj,bo czasami na Alledrogo można coś fajnego upolować:)A 18 cali to 18 cali!!!
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Dla mnie słabo:(
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Ładna ta twoja Audiczka!Co do ceny za koła to cena myślę mocno przesadzona.Wiem,że to ori BBS i 5 sztuk,ale będziesz musiał mocno zejść z ceny.Myślę,że chłopaki potwierdzą moje zdanie.Powodzenia w walce o KM.Pozdrawiam!
-
Kolejny szarak
Jeśli masz już ksenon to mógłbyś pomyśleć o spryskach w zderzak,nie mówiąc już o samopoziomowaniu.Poza tym większe koło i bedzie gitara.Powodzenia w rezaniu!
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Kolego zacznij od naprawy tych boczków(najlepiej zmień na ori w dobrym stanie).Tylne lampy out.Potem jakieś kółko i troszkę niżej-będzie o wiele lepiej.Resztę podpowiedzą koledzy.Powodzenia!
-
[B5 AFN] Granat owa
Ok z drzwi nie ma problemu ale żeby to jakoś wyglądało zostaje na przednim i tylnym błotniku po kawałeczku Kliku kolegów z forum ma już za sobą ten zabieg,więc może coś podpowiedzą w tym temacie:)
-
[B5 AFN] Granat owa
Powodzenia w rezaniu!A co do listew to najlepiej wywal:P
-
[B5 ABC] Quattro V6
Ładna audiczka!Powodzenia w realizacji kolejnych planów:)
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Dokładka ori z allegro.Coś koło 180 PLN. Na przód wpadną dystanse ok.8-10mm.Więc będzie troszkę szerzej:)
-
[ALL B5] by Daduś
Fotele malina,ale te niebieskie dekory teraz nie pasują!
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Z racji,że miałem ostatnio troszkę czasu wpadła dokładka od Cupry