Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

enzo83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez enzo83

  1. enzo83 odpowiedział(a) na karol2984 temat w Audi A4 B5
    Pod te lampy z pierwszego linka musisz podcinać krawędzie na błotnikach pod kierunkami,chyba,że już są wycięte pod te lampy Sonara.Do tego dochodzi zmiana kostek,bo są inne.Pod lampy z drugiego linka nic nie musisz rezać.Po prostu zakładasz,kostki też pasują.Ogólnie koledzy z forum zakładają i polecają te z pierwszego linka-ja również
  2. No i wszystko jasne! Dobry wybór!Teraz tylko w dół!A jak tam swap?Fura już śmiga?
  3. No tak właśnie sobie skojarzyłem,że stałeś na Rothen.Furka git!Teraz jak masz AIR dawaj większe koło!
  4. Zderzak sobie odpuść,bo to lipa!Powodzenia w modzeniu!
  5. Rocznik taki jak mój:)silnik taki jak mój:)Latka już swoje ma,więc przy odrobinie cierpliwości i kasy będzie git:P Patrz moja padaka!Powodzenia i wytrwałości w działanich,a na pewno będziesz zadowolony!Pozdrawiam!
  6. Z tymi oponami wejdą na 100%.Made in Italy to repliki.Sam śmigam na włoskich podjebkach BBS Rs861 i póki nic się nie dzieje:)
  7. enzo83 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    Dokładnie tak jak mówi kolega powyżej.Padły ślizgi fotela:)cosik takiego http://allegro.pl/oryg-slizgi-fotela-vw-audi-slizg-zew-a4-80-a6-i4590090905.html
  8. Witam!18-ki w 8 calach z ET 30 podejdą na spokojnie.Pytanie jeszcze tylko jakie tam opony siedzą?Made in Italy raczej nie są ori.Pozdrawiam!
  9. No ładnie,ładnie!!!Kolego czy Ty przypadkiem nie byłeś w tym roku na zlocie w Rothenburgu?
  10. No tak jak mówiłem,od razu lepiej wygląda!
  11. Rocznik taki jak mój:)Plany zacne,więc życzę powodzenia.Aha,nie widać zdjęć.Pozdrawiam.
  12. No to jeszcze gleba i będzie git!
  13. Szukaj,szukaj,bo czasami na Alledrogo można coś fajnego upolować:)A 18 cali to 18 cali!!!
  14. Ładna ta twoja Audiczka!Co do ceny za koła to cena myślę mocno przesadzona.Wiem,że to ori BBS i 5 sztuk,ale będziesz musiał mocno zejść z ceny.Myślę,że chłopaki potwierdzą moje zdanie.Powodzenia w walce o KM.Pozdrawiam!
  15. Jeśli masz już ksenon to mógłbyś pomyśleć o spryskach w zderzak,nie mówiąc już o samopoziomowaniu.Poza tym większe koło i bedzie gitara.Powodzenia w rezaniu!
  16. Kolego zacznij od naprawy tych boczków(najlepiej zmień na ori w dobrym stanie).Tylne lampy out.Potem jakieś kółko i troszkę niżej-będzie o wiele lepiej.Resztę podpowiedzą koledzy.Powodzenia!
  17. Ok z drzwi nie ma problemu ale żeby to jakoś wyglądało zostaje na przednim i tylnym błotniku po kawałeczku Kliku kolegów z forum ma już za sobą ten zabieg,więc może coś podpowiedzą w tym temacie:)
  18. Powodzenia w rezaniu!A co do listew to najlepiej wywal:P
  19. Ładna audiczka!Powodzenia w realizacji kolejnych planów:)
  20. Dokładka ori z allegro.Coś koło 180 PLN. Na przód wpadną dystanse ok.8-10mm.Więc będzie troszkę szerzej:)
  21. Fotele malina,ale te niebieskie dekory teraz nie pasują!
  22. Z racji,że miałem ostatnio troszkę czasu wpadła dokładka od Cupry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.