Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miki356

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam to samo pytanie, czy są jakieś dobre zamienniki lub czy jest możliwość dostać gdzieś nowe "bosy"?
  2. miki356 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, czy ktoś "bawił się" w aktywowanie LC lub anti laga na seryjnym ecu w 1.8t? Jest to do ogarnięcia? Myślę o takim czymś u siebie, moj silnik ma oznaczenie ANB. Oczywiście liczę się z negatywnymi następstwami działania tego systemu a raczej nieumiejętnego korzystania z niego ;P
  3. Ładnie jedzie. Lc sam ogarniales czy gdzie? duzo roboty?
  4. Na przyszły sezon napewno coś w 18 calach jeśli chodzi o moc to chciałbym przekroczyć 200 KM narazie. Jeśli pod koniec przyszłego roku sie nie sprzeda to może coś więcej
  5. miki356 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciekawe jak to siądzie
  6. tak na zakończeniu sezonu sie to prezentowało w Gliwicach Na przyszły sezon, inne kółko, troszke go odmalować i MOC MOC MOC
  7. powiedz mi jakaś różnica po swapie przednich hebli jest?
  8. sprawdz pw bo pisalem ;p
  9. miki356 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    widziana w Tarnowie, zmacana, ale kierownika nie było ;P
  10. byłem byłem tyle, że jeszcze nie na AIRze ;P
  11. Dzięki niestety niżej się skręcić nie da bo jest na maxa co do komfortu, komfort jak komfort, na gwincie musi być twardo żeby ci nadkola opon nie jadły, wszystkie dziury, koleiny w okolicy musisz znać, czasem trzeba nadjechać nawet 5-10 km żeby jechać jakąś lepszą jakościowo drogą ale mimo wszystko jest dobrze Dawno mnie tu nie było, od tego czasu troche sie zmieniło a mianowicie wpadł AIR, naklejki na dekle i pare innych dupereli ;P oto pare zdęć
  12. co to za stołki ? jaka firma?
  13. dlaczego air na sprzedaz? dlaczego nie montujesz?
  14. Witam, chciałem przedstawić moje A4 B5 sedan po lifcie Silniczek 1.8T 150KM fwd. Co zrobiłem: - gwint MTS, - koła Keskin KT-1 17x8,5j + Nankang 195/40, - xenon 6kk - postoje USA, - halogeny żółte, - blow off properfekt, - downpipe zmaiast kata, - jakieś tam granie w bagażniku, - dystanse przód 8mm, Tak wyglądałą po kupnie(2012): I powoli działałem, myślę, że w dobrym kierunku Zdjęcia troszke nieaktualne bo niemam nic świeżego, obecnie jest gwint skręcony na maxa co daje niecałe 2,5 cm od ziemi do wachacza, halogeny na żółto i z przodu 8mm dystansu Dodam jeszcze, że auto jeździ na codzień, w zeszłym roku zrobiło na takiej glebie niecałe 30000 km Pozdro!
  15. miki356 opublikował(a) temat w 1.8T
    Jak to sie ma z tymi silnikami? Mozna montować czy nie bardzo? Chodzi oczywiście o blow off.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.