-
System BOSE i wymiana głośników
Mam to samo pytanie, czy są jakieś dobre zamienniki lub czy jest możliwość dostać gdzieś nowe "bosy"?
-
Launch control w 1.8T
Witam, czy ktoś "bawił się" w aktywowanie LC lub anti laga na seryjnym ecu w 1.8t? Jest to do ogarnięcia? Myślę o takim czymś u siebie, moj silnik ma oznaczenie ANB. Oczywiście liczę się z negatywnymi następstwami działania tego systemu a raczej nieumiejętnego korzystania z niego ;P
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Ładnie jedzie. Lc sam ogarniales czy gdzie? duzo roboty?
-
A4 B5 1.8T lift
Na przyszły sezon napewno coś w 18 calach jeśli chodzi o moc to chciałbym przekroczyć 200 KM narazie. Jeśli pod koniec przyszłego roku sie nie sprzeda to może coś więcej
-
[B5 1Z] A4 TDi
ciekawe jak to siądzie
-
A4 B5 1.8T lift
tak na zakończeniu sezonu sie to prezentowało w Gliwicach Na przyszły sezon, inne kółko, troszke go odmalować i MOC MOC MOC
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
powiedz mi jakaś różnica po swapie przednich hebli jest?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
sprawdz pw bo pisalem ;p
-
[B5 1Z] A4 TDi
widziana w Tarnowie, zmacana, ale kierownika nie było ;P
-
A4 B5 1.8T lift
byłem byłem tyle, że jeszcze nie na AIRze ;P
-
A4 B5 1.8T lift
Dzięki niestety niżej się skręcić nie da bo jest na maxa co do komfortu, komfort jak komfort, na gwincie musi być twardo żeby ci nadkola opon nie jadły, wszystkie dziury, koleiny w okolicy musisz znać, czasem trzeba nadjechać nawet 5-10 km żeby jechać jakąś lepszą jakościowo drogą ale mimo wszystko jest dobrze Dawno mnie tu nie było, od tego czasu troche sie zmieniło a mianowicie wpadł AIR, naklejki na dekle i pare innych dupereli ;P oto pare zdęć
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
co to za stołki ? jaka firma?
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
dlaczego air na sprzedaz? dlaczego nie montujesz?
-
A4 B5 1.8T lift
Witam, chciałem przedstawić moje A4 B5 sedan po lifcie Silniczek 1.8T 150KM fwd. Co zrobiłem: - gwint MTS, - koła Keskin KT-1 17x8,5j + Nankang 195/40, - xenon 6kk - postoje USA, - halogeny żółte, - blow off properfekt, - downpipe zmaiast kata, - jakieś tam granie w bagażniku, - dystanse przód 8mm, Tak wyglądałą po kupnie(2012): I powoli działałem, myślę, że w dobrym kierunku Zdjęcia troszke nieaktualne bo niemam nic świeżego, obecnie jest gwint skręcony na maxa co daje niecałe 2,5 cm od ziemi do wachacza, halogeny na żółto i z przodu 8mm dystansu Dodam jeszcze, że auto jeździ na codzień, w zeszłym roku zrobiło na takiej glebie niecałe 30000 km Pozdro!
- Blow off.
miki356
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta