Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Paskuda90

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Mam pytanie czy dokladka zderzaka przedniego pasuje z przedlifta do polifta? Bo gdzies w trasie zgubilem. I czy oplacalne by bylo dospawanie tej dokladki do zderzaka?
  2. Witajcie. Mam pytanko czy opłaca się kupić zamienniki nadkoli przednich i osłony z dołu silnika? Jeśli tak to jakie ogólnie polecacie?
  3. Witam. Mam pytanie jak włączyć w audi a4 b5 żeby na wyświetlaczu Fis pokazywało informacje o otwartych drzwiach oraz stacje radiowe. Z góry dzięki za pomoc
  4. Witam Mam pytanko posiadam w Audi A4B5 sedan system Bose i chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś głośniki zamienniki które działają z tym systemem i idealnie pasują w miejsce oryginalnych. Che wymienić bo mam już są popękane strasznie i trzeszcza okropnie. Czekam na jakieś odpowiedzi i sugestie.
  5. O, moje fotele Powitac paskude :-) Witam witam ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- Forumowicze może coś ciekawego doradzicie co można jeszcze z smerfetka zrobić
  6. Pomysle nad grilem chodzias ten z esy jest fajny. Lampy te czarne to nie za dobrze swieciły a dokładka z cupry to sie okaze. Fele mam 18 dam foty. Nie mam gwinta tylko ori zawieszenie z eski. Najważniejsze ze mechanicznie wszystko git
  7. Teraz wszystko elegancko. Poprzedni właściciel wszystko elegancko ogarnął. Teraz to igła ) a wg karty pojazdu jestem 3 włascicielem w PL
  8. Tak to dokładnie to samo tylko juz w kolejnych rękach
  9. Witajcie W październiku 2013 stałem się posiadaczem Audi A4 B5 FL Sedan. Kupiona od użytkownika "martin a4" Wersja silnikowa to 1.9 TDI AJM w standardzie 115KM lecz obecnie jej moc to 161KM Wyposażenie: el.lusterka, 2 x el.szyba,centralny zamek, szyberdach, ESP, czujniki parkowania, System audio BOSE, System nawigacji, klimatronic, bi-xenon, komputer. Obecnie na pokładzie: AWX+ program Kierownica S4 Grill S4 Fotele S4 pół skórzane z niebieska alcantara w środku (wczesniej były niebieskie kubełki) Całkowity przelot Felgi 18 z oponami przód 225/40 a tył 245/40 Oryginalne zawieszenie s-line amorki sachs adventaher. Plany: hmmm coś się pomyśli Może coś doradzicie Wiecej szczegółów wkrótce i Fotki najnowsze na felgach Kilka fotek po kupnie: Aktualne fotki
  10. a na tył beda pasowac te 245/40 bo jak tak to na przód dokupie 235 lub 225
  11. oj to trochę nie ciekawie brzmi ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.