Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III


dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Na forum jestem od niedawna , tak jak od niedawna jestem posiadaczem Audi A4. Po sprzedaniu swojego wcześniejszego auta postanowiłem przerzucić się na A4 - zobaczymy czy wyjdzie mi z niego coś ciekawego.

Ale może zaczniemy od zdjęć wcześniejszych aut :

rqx3.jpg



dsc0208sq.jpg


MODEL:Audi A4 B5 FL
SILNIK:1.8T ANB
MOC:150Km
MODY POD MASKA:seria
ZAWIESZENIE:seria
UKLAD HAMULCOWY:seria
KOLA:Seria Audi 15''
NADWOZIE:Seria
WNETRZE:Kierownica S4
AUDIO:Symphony Audi

Zmiany przeprowadzone: Zarejstrowany

Plany:Dobre koło w 19'' i Gewinde

Czyli pomału.
Udało się kupić Audi A4 B5 FL z 04/99.
Po sprawdzeniu VIN pojechałem obejrzeć i jakoś tak nawet mi się spodobało.
Malowane jedynie dwa elementy w dodatku w serwisie w DE wiec naprawdę tragedii nie ma. Na pierwszy rzut oka wszystko leży na swoim miejscu i nie wygląda jakby było składane z 4 czy kiedyś było przystankiem.

Auto seryjnie w o wiele lepszym wyposażeniu niż wcześniejsze A3. Posiada m.in:
-Ori Xenon
-Pełny Fis
-Tempomat
-2Din Symphony
-Kierownica S4
-Ori kubły Audi + pompowanie
-Podrzegwane fotele

No i jak w każdym Climatronic , elektryka itp.

Minusem jest narazie tylko to że po 170Konnym A3 to A4 to po prostu za mało a spalanie w stosunku do mocy mnie dobija więc nie wiem czy nie zakończy się to instalacją LPG :facepalm: chociaż zawsze byłem temu wrogiem. Ale niestety tak to może się skończyć.

Co do większych planów , oczywiście gwint i jakaś dobra 19'' , jak nadarzy się ultra okazja może pakiet od S4 , i jakiś przelot co by było choć trochę słychać to 1.8T ;)

Poniżej kilka fotek jeszcze z aukcji :)

9hpv.jpg

kcy4.jpg

gz5c.jpg

cr78.jpg

zmlw.jpg

hcs8.jpg

Edytowane przez dzienciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niecierpliwością czekam na dalsze działania, :thumbup1: Audica zapowiada sie świetnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będziesz chciał ją malnąć na żółto :grin:

Nie pisz "zobaczymy, czy wyjdzie mi z niego coś ciekawego" bp widząc poprzednie auta każdy będzie pewien, że będzie ciekawie i z gustem.

Autko świetne, szkoda tylko że nie Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że będzie grubo, już oblukana na żywo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne te poprzednie dwa żółtka, ciekawe co zrobisz z tej czarnuli :wink: Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega projekty :) Pewnie te audi też z czasem będzie ciekawe :) Powodzenia w poszukiwaniu tajli.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna baza pod mody, które widać po poprzednich autach że lubisz. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniejsze projekty bomba:) zołta audi jaki silnik miala?:)

Żółte A3 miało silnik 1.9TDi 130KM.

Pomyśl nad 18" - żebyś później nie narzekał, że za wysoko stoi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo kogo ja tu widze:naughty: widze,ze idziesz w żółty,choinka zapachowa już jest:grin: działaj działaj,jak ma być dobry spas i gwint to tylko 19 bo na 18 nie polatasz przy schowanej oponie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że to tylko zbieżność nicków.

Pozdrawiam z A3-club.net:decayed:

Niezłe wyposażenie - 2din, recaro dla ubogich czyli najlepsze kubły w materiale:whistling:

Będę obserwać bo pewnie będzie ciekawie:naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze A3 to 1.9TDI ASZ dłubnięty na 170km.

Co do A4 to prawdopodobnie w tym tyg wpadnie LPG :/ ale nie będę z siebie robił bogacza , to co zaoszczędzę pójdzie na mody ;P

---------- Post dopisany 25-07-2013 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 01:07 ----------

Panowie jedno pytanie , listwa klapy tylnej - czy środek listwy czyli lampki styczniki do otwierania są rozbieralne , tj czy można je przenieść do innej listwy ? Pytam bo chce kupić drugą i zacząc wprowadzać pierwsze mody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest już lpg? mam nadzieję, że nie będziesz musiał wymieniać gratów przed chociażby softem :wink:

Grunt, że litr połowę taniej od pb to o oszczędności nie trudno i instalka w miarę szybko się zwróci.

sorki ale o listwie nie mam pojęcia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG już jest od jakiegoś czasu , myślę że nie będzie źle , Pan został poinformowany że kiedyś będzie ingerencja w moc więc wrzucił odpowiednio lepszą listwę wtryskową która uniesie około 180kw więc spokojnie starczy. Mi wystarczy 200ps i będzie git :)

Jakby ktoś wiedział coś apropo listwy będę wdzięczny bo już chce wysyłać do majstra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG już jest od jakiegoś czasu , myślę że nie będzie źle , Pan został poinformowany że kiedyś będzie ingerencja w moc więc wrzucił odpowiednio lepszą listwę wtryskową która uniesie około 180kw więc spokojnie starczy. Mi wystarczy 200ps i będzie git :)

Jakby ktoś wiedział coś apropo listwy będę wdzięczny bo już chce wysyłać do majstra :D

jaka listwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...