Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roae

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roae

  1. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  2. możesz spróbować podgrzać i "wyprasować" tak jak zrobiłby to tapicer oni do prasowania mają gładką kość chyba tak to się zwie, potrzeba trochę wprawy, ale nic nie jest pewne.
  3. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Polecam szwagra pilchcars.pl miedzy WRO a olawa
  4. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dzięcioła zapewne
  5. roae odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    niestety, nie pamiętam już gdzie go kupowałem.
  6. roae odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    skąd wiesz że ori wyświetlacze nie były chińskie? mam "chiński" już 3lata, i świeci idealnie
  7. może nie wezmę odpowiedzialności za Twoje felgi ale sam jeżdże na jednej spawanej (w dwóch miejscach) i odpukać nic latam już 3 rok dziury nie dziury prędkości różne i już zapomniałem że mam jedną spawaną, począrkowo też ostrożnie do tego podchodziłem
  8. posłuchać chciałem bo też sie przymierzam
  9. a Ty robiłeś ten wydech z kwasa czy nie?
  10. naturalnie, ale mam zapasową czapkę i chciałem ją już zrobić żeby czekała gotowa.
  11. Chłopcy głowice chce zrobić na tiptop może ktoś z was albo polecicie cos, mogę ja wysłać byle porządnie miał zrobiona
  12. wyglądają jak 15"
  13. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja mam, ale musisz odebrać do soboty bo wyrzucam na śmieci, cały tunel z popiołką
  14. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    a wczoraj moje wkłady lusterek
  15. mógłbyś napisac ile Ci to pali?
  16. klawy gość ten szef
  17. też tak chcesz żeby odstawała jak schowana, lepiej by było na gładko...
  18. najnowsze rs3 sedan ma lotkę elektryczną na klapie, fajnie to wygląda
  19. Najpierw zadaj SE za***iście ważne pytanie Czy dla 50 czy 100zl warto to wyjmować Kabel idzie pod fotelem kierowcy potem w progu w boczku kanapy i do bagaja
  20. mówie Ci jak masz podłączyć, a Tobie sie coś wydaje, idź do samochodu i to zrób a nie sie nad modułem zastanawiasz
  21. Kupujesz czujnik temp 2piny ma plus idzie do FISA drugi masa i wszystko żadnych modulow
  22. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    uważaj bo cyganie też forum czytają
  23. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  24. od góry podważasz płaskim śrubokrętem(troche pokaleczysz plastik, ale po zamontowaniu nie widać) i jak się góra odchyli, wkładasz łape na dole są dwa zatrzaski. niektórzy zaczynają od dołu ale ja nie dałem rady.
  25. sprawdz numer na czytniku nawagacji, ale na 100% non DX i nie bedzie Ci to chodziło w PL, ewentualnie możesz zaryzykować i spoóbować z czytnikiem z nowszych modeli audi ale pewnie bez problemów sie nie obędzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.