Treść opublikowana przez roae
-
Spoty wrocławskie
- Kierownica - Czy można zlikwidować wgniotki?
możesz spróbować podgrzać i "wyprasować" tak jak zrobiłby to tapicer oni do prasowania mają gładką kość chyba tak to się zwie, potrzeba trochę wprawy, ale nic nie jest pewne.- Spoty wrocławskie
Polecam szwagra pilchcars.pl miedzy WRO a olawa- Spoty wrocławskie
Dzięcioła zapewne- naprawa wyswietlacza fis
niestety, nie pamiętam już gdzie go kupowałem.- naprawa wyswietlacza fis
skąd wiesz że ori wyświetlacze nie były chińskie? mam "chiński" już 3lata, i świeci idealnie- Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
może nie wezmę odpowiedzialności za Twoje felgi ale sam jeżdże na jednej spawanej (w dwóch miejscach) i odpukać nic latam już 3 rok dziury nie dziury prędkości różne i już zapomniałem że mam jedną spawaną, począrkowo też ostrożnie do tego podchodziłem- [B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
posłuchać chciałem bo też sie przymierzam- [B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
a Ty robiłeś ten wydech z kwasa czy nie?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
naturalnie, ale mam zapasową czapkę i chciałem ją już zrobić żeby czekała gotowa.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chłopcy głowice chce zrobić na tiptop może ktoś z was albo polecicie cos, mogę ja wysłać byle porządnie miał zrobiona- #B8 #IBIS #SEDAN #S-LINE #2011 #2.0TDI
wyglądają jak 15"- Spoty wrocławskie
ja mam, ale musisz odebrać do soboty bo wyrzucam na śmieci, cały tunel z popiołką- Spoty wrocławskie
a wczoraj moje wkłady lusterek- A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
mógłbyś napisac ile Ci to pali?- A4 B5 TDI by a4-freunde
klawy gość ten szef- A4 B5 TDI by a4-freunde
też tak chcesz żeby odstawała jak schowana, lepiej by było na gładko...- A4 B5 TDI by a4-freunde
najnowsze rs3 sedan ma lotkę elektryczną na klapie, fajnie to wygląda- Którędy idzie przewód od zmieniarki i ja go wyciągnąć.
Najpierw zadaj SE za***iście ważne pytanie Czy dla 50 czy 100zl warto to wyjmować Kabel idzie pod fotelem kierowcy potem w progu w boczku kanapy i do bagaja- Temp. zewnetrzna na FIS-ie bez klimy
mówie Ci jak masz podłączyć, a Tobie sie coś wydaje, idź do samochodu i to zrób a nie sie nad modułem zastanawiasz- Temp. zewnetrzna na FIS-ie bez klimy
Kupujesz czujnik temp 2piny ma plus idzie do FISA drugi masa i wszystko żadnych modulow- Spoty wrocławskie
uważaj bo cyganie też forum czytają- Spoty wrocławskie
- Plastik foteli przednich [a4 b5]
od góry podważasz płaskim śrubokrętem(troche pokaleczysz plastik, ale po zamontowaniu nie widać) i jak się góra odchyli, wkładasz łape na dole są dwa zatrzaski. niektórzy zaczynają od dołu ale ja nie dałem rady.- Nawigacja w komputerze pokładowym między zegarami ! HELP !
sprawdz numer na czytniku nawagacji, ale na 100% non DX i nie bedzie Ci to chodziło w PL, ewentualnie możesz zaryzykować i spoóbować z czytnikiem z nowszych modeli audi ale pewnie bez problemów sie nie obędzie - Kierownica - Czy można zlikwidować wgniotki?