PatrickU

Pasjonat
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4

O PatrickU

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • Imię
   Patryk
  • Lokalizacja
   PZŃ/Darłowo

  Auto

  • Model
   A6 C7
  • Nadwozie
   Sedan
  • Rocznik
   2012
  • Silnik
   3.0 TFSI V6
  • Kod silnika
   1B
  • Napęd
   quattro
  • Skrzynia
   Tiptronic
  • Paliwo
   PB

  Ostatnie wizyty

  1002 wyświetleń profilu
  1. Poczekaj, ty na prawdę myślisz że w ASO lakierują i robią blacharkę?
  2. Kupiłbym ćwiarę na Allegro za 700zł i dałbym blacharzowi do wstawienia. Wygrałem? Jeszcze nigdy nie widziałem w ASO konia albo młotka blacharskiego. A może gdzieś w podziemiach po godzinach zamiast wymieniać olej i filtry to na ramie naciągają budę samochodu?
  3. Piękna, zapewne doinwestowana przez Ciebie furka z której zapewne nie odzyskałeś wszystkich włożonych pieniędzy. Przyszły kupujący zapewne zyska na Twojej stracie. Nic tylko kupować takie auto! W końcu nie sprzedałeś go bo sypało się ze starości. Jakby mi ktoś kręcił nosem przy 16 letnim samochodzie że jest kilka elementów wymienionych to goniłbym takiego łba gdzie pieprz rośnie. PS. Nie ładnie że sprzedający troszeczkę kłamie, ale sam fakt patrzenia przy takim starym sztruclu na kategorie "Bezwypadkowy" gdzie auto przewaliło się w trakcie swojego żywota przez kupę ludzi jest żenujący i świadczy tylko o tym, że potencjalni kupujący z tyłu głowy chętniej wybierają samochody z zaznaczoną tą opcją. A większość sprzedających wie o samochodach które sprzedaje nic albo bardzo mało - bo mają to w d*pie i jest to dla nich tylko towar handlowy.
  4. A potem dochodzi do absurdu że dzwoni chłop z ofertą zamiany B8 na jego B7 z ostatniego roku produkcji - i to łeb w łeb
  5. Maćku a czasem w dziale "Manuale - DIY - zrób to sam" nie ma tematu jak przykleić listwy progowe oraz jak dołożyć chrom do kratek - bo sam tak 3 lata temu robiłem w swojej A4 B8 i bardzo bym się zdenerwował jakby ktoś mówił że jest tak bo zrobiłem auto po dzwonie, po kosztach?
  6. Na kilkanaście sprowadzonych 2.0 TFSI może 3 autom brakowało wpisu w serwisie: "wymiana 4szt kompletnych tłokóww silniku (akcja serwisowa –nadmierne zużycie oleju)", w tym dwa miały przebieg rzędu kilkanaście tysięcy mil, a jedno auto faktycznie brało olej lecz w ilości rzędu 0.5l/1000km. Większość tych pojazdów miała Stage wykonany przed 29 maja 2015 roku, również po utracie gwarancji - lecz każdy wpis miał dopisek akcja serwisowa. Złego słowa użyłem mówiąc masowa - bo nikt nie ciągnął za ucho do serwisu, a naprawy odbywały się w różnych okresach czasu.
  7. W USA miała miejsce akcja serwisowa i samochody masowo miały wymieniane tłoki i pierścienie w serwisie. Czyli nie dość że 2.0 TFSI z USA są tańsze to i jednocześnie lepsze. Aleluja.
  8. Pokaż zdjęcia pod maską.
  9. O czym ty do mnie, jak ja handluje samochodami a Twój zasób wiedzy to Allegro i Mobile. 80 tysięcy za dwulitrową przedliftową A5. Padłem ze śmiechu. Ostatnio jak jakiegoś furacza sprzedawałem to po sprzedaży zwiększyłem cenę o 30 tysięcy żeby typy nie dzwoniły a ja sobie zamienię zdjęcia i wstawie innego furacza. Zmieniłem cenę i dostałem chyba z 3 telefony. kameleus_ to nie byłeś czasem ty?
  10. Ale głupoty gadasz, 100 tysięcy za poliftową A5. Za 100 tysięcy to się kupuje poliftowe S5 a nie A5.
  11. Jak dzwoni do mnie interesant i rozmawia jak typowy zielony nie mający pojęcia o samochodach, dzwoni bo dzwoni, nie wie co pytać, to też nie wysyłam mu zdjęć, bo tacy na widok rozebranego zderzaka robią się siwi. Jak dzwoni do mnie konkretny klient który ma pojęcie i z rozmowy wiem że nie straszne mu uszkodzenie samochodu - wysyłam bez problemu. Wyjątków nie ma, po pierwszych 30 sekundach konwersacji wiem że ktoś nie weźmie samochodu. Zapewne chciałeś od razu o zdjęcia zamiast wykazać się choć trochę znajomością i zapytać dokładnie o uszkodzenie np. czy ruszone były słupki, dach, próg, czy malowane były wnęki, czy jeśli przetarcie to drzwi są oryginalne czy wymieniane etc. W dobie portali a'la bezwypadkowe ludzie niechętnie wysyłają zdjęcia. Nikt by nie chciał chyba żeby potem gdzieś te fotki walały się po internecie. Kto wie czy potem nie wrzuciłbyś tego posta z fotkami które wysłał do Ciebie sprzedawca?
  12. Przepraszam że pytam, ale mówisz że nie policzyli licznika z zapaloną kontrolką poduszek. Czy miałeś na myśli to, że mają Ci cały licznik wymienić, czy co mieliby w tym przypadku zrobić? Mnie bardziej zastanawia to, iż dostawcą części jest PZU Pomoc, czy oni zrobili sobie jakiś pododdział z częściami zamiennymi żeby mogli manipulować cenami? Noi przede wszystkim po co czepiasz się wyceny całego samochodu jeśli nie masz szkody całkowitej?
  13. Nikt Ci nie wymieni całego prawego kopyta. Na Twoje oko może nie, ale na oko mechanika tak. Uszkodzona może być też ława. Powinien ktoś Ci to pomierzyć na podnośniku. Jak tego nie zrobisz to rzeczoznawca policzy to tak jak chce.
  14. No już wszyscy w ubezpieczalni (w firmie która ma wszystko w d*pie) gryzą paznokcie bo ktoś w 20 letnim aucie grozie że odda je do serwisu - takich spraw i takich gróźb mają tam tysiące, po nich to ścieka jak po kaczce woda. Przede wszystkim od czego ma się odwoływać, bo chyba musi podać jakiś konkretny powód co mu nie pasuje w wycenie. Odwołuje się bo odwołuje? Przede wszystkim postaraj się, żeby rzeczoznawca uwzględnił wszystko przy pierwszych oględzinach. Pokaż mu dokładnie wszystko palcem. Ostatnio mają w d*pie przyjazdy na drugie oględziny.
  15. Tylko czasem jak kupisz tego furacza to nie zdawaj tych tablic w urzędzie