-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Patrząc na poprzednie projekty będzie miazga.
-
(Dla mieszkających w blokach)
adres ci podac ? Nie:cheesy:
-
(Dla mieszkających w blokach)
Gdzie parkujecie audi? [Jeśli nie ten dział proszę o przeniesienie]
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Piękna jest:git:
-
Czy można zmienić nazwę powitania na forum?
Bo zamiast mieć tak jak inni np. [Kraków]witam to ja mam tyko witajcie i to z małej litery. Nie mam opcji edycji.
-
Czy można zmienić nazwę powitania na forum?
Czy można zmienić nazwe swojego wątku w newebiach?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć jestem Damian. Teraz nie mam jeszcze żadnego audi ale miejmy nadzieje że w niedalekiej przyszłości się to spełni. Lubie a4 ponieważ kiedyś za czasów dzieciństwa wujek i dziadek mieli b5(wujek 1.8 125km,1.6 101km, dziadek 1.9tdi 90km)