Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III


dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się pewnie wymyśli , będziemy działać jak będą opony , gwint itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś w temacie się ruszyło , ten sezon spalony , ale w przyszłym roku będzie już ładnie , wkońcu !

http://s6.ifotos.pl/mini/WP000379j_eenqrhs.jpg

fajny wzór , 8,5cala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety albo stety 8,5J , trafiły się w takich pieniądzach że szkoda było nie brać ;) a w razie W c0ś się wypchnie dystansem i będzie git. Szczerze przeszło mi już spasowywanie co do mm gdzie strach później wrzucić kogoś do tyłu żeby nie paliło błotników. Będzie ładnie i z głową.

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Swoją drogą Panowie , jest jakiś patent ludzki , a nie podkładki żeby delikatnie podnieść drzwi kierowcy ? Bo czasem nie zamykają się "idealnie" i zatrzymuja na zamku co mnie irytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzkie to nie jest :D ale szarpnięcie pomogło na jakiś czas ;)

Rozkopałem cały schowek , rozebrałem drzwi , fabryka , każda karteczka , każda wtyczka , każda ori trytytka - Fabryka !

A podświetlenie nóg i obrysówka w drzwiach pasażera jak nie działała tak nie działa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otwieram drzwi zapala się normalna lampka , ale tylko podświetlenie nóg i obrysówka nie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, wyciagnij lampke obojetnie ktora, wez miernik do reki na przewodzie brazowo czerwonym powinien pojawic sie (-) po otwarciu dzwi pasazera - jezeli nie ma uwalona/zabrudzona krancowka w zamku, na przewodzie siwo-czerwonym powinien byc (+) ale jakstrona kierowcy chodzi prawidlowo to raczej (+) bedzie i po stronie pasazera bo jest to zasilane z jednego miejsca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła w przyszłym tyg będą już malowane i ogarnięte :banan:

Powiedzcie mi , czasem mam tak że gdy np. na 3 biegu z małej prędkości próbuje rozbujać auto to coś przez chwile zaczyna dzwonić (blacha o blache) , nie wiem jakaś poducha , sprzęgło nie mma pojęcia co to może być

---------- Post dopisany 27-06-2014 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2014 at 12:53 ----------

To że na fisie nie pokazuje otwartych drzwi tylko otwartą samą klapę bagażnika , to coś jest zjebawszy czy początek 99r tak miewał ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to normalne:wink: zalezy od producenta licznika vdo albo jagger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , prawdopodobnie czeka mnie rozbieranie deski rozdzielczej , bo umarła mi sprężarka klimy już w zeszłym roku i zasyfiła układ opiłkami, powiedzcie ile piwa kupić żeby ją rozebrać ? :)

Z nowości jeszcze w weekend byłem bo KW Var 2 ale niestety okazało się że tłoczyska nie wychodzą , no i koła się malują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumie ze chcesz od razu wymienic parownik? bo jezeli chcesz go wyciagnac do plukania to nie ma sensu rozbierac deski, tylko rozkrec go na podszybiu i jazda.... ja zrobilem sobie przejsciowke z zaworem, z jednej strony ladowalem zaot a z drugiej go wypuszczalem, cos na zasadzie plukania nagrzewnicy, podobnie zrobilem z wezami,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jeszcze nie wiem , gościu mi mówił że pod deską jest "coś" jakiś fileterekczy cuś nie skumałem co , tak jak w passatach b5 że trzeba to ogarnąć bo nie ma sensu wymiana sprężarki bez tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jest to zawor rozprezny/filterek/dysza roznie na to mowia w b5 jest na podszybiu, wymiana jego to podstawa przy zajechanej sprezarc, koszt 8-10zl w IC (nie szukaj w (aso) roboty na 15min, i do wszystkiego jest piekne dojscie po zdjeciu podszybia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto oddane , filterek fakt jest na podszybiu ale jest jeszcze "coś" za nagrzewnicą co trzeba wypłukać i nie wiadomo czy da rade bez ściągniecia deski :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...