Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III


dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

albo blacha się poddała.. młotek w rękę i będzie cacy :jerk:

Widzę co dziennie gorzej spasowany zderzak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie przy wymianie rozrządu więc szczerze nie zaglądałem tam co i jak. Boje się pa A3 że jak rozbiorę A4 to nic już nie będzie nigdzie leżeć i wszystko się połamie , a nie chce ulepów w tym aucie ;)

---------- Post dopisany 03-01-2014 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 16:32 ----------

Fis pokazuje spaloną żarówkę rejki ? Raczej czy powinien , bo mój nie pokazuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno źle założyli zderzak, popraw se:decayed:

widziany ostatnio pod varią:wink: nie samochód tylko właściciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie mogę dodać w dziale sprzedam dlatego napiszę tu jeszcze raz. Sprzedam zawias Air kpl bez butli , za tyle za ile kupiłem 2300zł ! W gre wchodzi wysyłka ale wiadomo dodatkowe koszta bo sprzęt nie waży mało !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie mogę dodać w dziale sprzedam dlatego napiszę tu jeszcze raz. Sprzedam zawias Air kpl bez butli , za tyle za ile kupiłem 2300zł ! W gre wchodzi wysyłka ale wiadomo dodatkowe koszta bo sprzęt nie waży mało !

Nie masz 100 postów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewien problem. Zauważyłem to już jakiś czas temu ale dziś mnie zaskoczyło i to fest. Jak odpalam lampy i ruszam to widoczne jest mignięcie xenonu pasażera , przygasa i powrót. Dziś z racji że pojawił się lód na ulicy i czasem podczas dodania gazu podczas jazdy , kiedy kołą się uślizgneły znów widoczne było przygaśnięcie lampy. Najzabawniejsze jest to że podczas postoju i szarpania autem nic się nie dzieje ;) Żarnik umiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten problem w A6 u mnie to byla wina zarnika wymiana na nowy zalatwila problem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że elektryka w Audi nie należy raczej do najlepszej :P ale odkąd przyszły mrozy po -15C gdy odpalam auto na komputerze wyskakuje DUŻY czerwony wkrzyknik , wyczytałem gdzieś że to coś związane z hamulcami , absem itp - ktoś dokładnie wie o co kaman ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że elektryka w Audi nie należy raczej do najlepszej :P ale odkąd przyszły mrozy po -15C gdy odpalam auto na komputerze wyskakuje DUŻY czerwony wkrzyknik , wyczytałem gdzieś że to coś związane z hamulcami , absem itp - ktoś dokładnie wie o co kaman ? :P

Z tego co wiem,ten DUŻY czerwony wykrzyknik pojawia się wtedy,kiedy przy rozruchu silnika napięcie spada poniżej 10,5 V.Wtedy rozłączany jest ABS,ale tylko chwilowo(stąd ten wykrzyknik).Gdy już auto uruchomisz wszystko wraca do normy.Też tak kiedyś miałem i też w zimowych warunkach(temp.grubo poniżej zera).Gdy zrobiło się cieplej objawy zniknęły.Aczkolwiek nie wiem czy nie jest to spowodowane dogorywającym już akumulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że elektryka w Audi nie należy raczej do najlepszej :P ale odkąd przyszły mrozy po -15C gdy odpalam auto na komputerze wyskakuje DUŻY czerwony wkrzyknik , wyczytałem gdzieś że to coś związane z hamulcami , absem itp - ktoś dokładnie wie o co kaman ? :P

Z tego co wiem,ten DUŻY czerwony wykrzyknik pojawia się wtedy,kiedy przy rozruchu silnika napięcie spada poniżej 10,5 V.Wtedy rozłączany jest ABS,ale tylko chwilowo(stąd ten wykrzyknik).Gdy już auto uruchomisz wszystko wraca do normy.Też tak kiedyś miałem i też w zimowych warunkach(temp.grubo poniżej zera).Gdy zrobiło się cieplej objawy zniknęły.Aczkolwiek nie wiem czy nie jest to spowodowane dogorywającym już akumulatorem.

Pierwsze objawy agonii baterii...przerabiałem to samo u siebie. Kupiłem Boscha S4 i gitara:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś w temacie się ruszyło , ten sezon spalony , ale w przyszłym roku będzie już ładnie , wkońcu !

WP000379j_eenqrhs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam wykombinuje ale mam kilku faworytów i się zastanawiam co wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne fele.Właśnie takie same kupiłem tyle tylko,że repliki w 18" Ten sam problem-ranty do polerki.Znajomy mi ogarnął i o niebo lepiej to wygląda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...