-
Spoty i spotkania Essen i okolice
Siema pisałem u góry w temacie Germany żeby zrobić spota we wrześniu po urlopach. pozdro
-
A4-KLUB.GERMANY
Teraz taki okres urlopowy to można do tematu spota powrócić we wrześniu jak będzie większy luz. Może w końcu wypali ?
-
A4-KLUB.GERMANY
Hej Mazi, ja mieszkam w Arnsbergu. Pozdro
-
A4-KLUB.GERMANY
Witam NRW, Arnsberg 95821. Pozdro
-
Bochum i okolice
Cześć, mieszkam w Arnsbergu HSK i na zlocika można by się zgadać.pozdro
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
No pięknie, w takim razie do zobaczyska na niemieckiej ziemi.
-
A4-KLUB.GERMANY
Cześć Panowie. Mieszkam od niedawna w Arnsbergu HSK jakby co to można jakiegoś spociszcza ustawić. pozdro
-
Różnice czujników parkowania A4 B6 a B7
dzięki
-
Różnice czujników parkowania A4 B6 a B7
czym?
-
Różnice czujników parkowania A4 B6 a B7
Dzięki kolego
-
Różnice czujników parkowania A4 B6 a B7
Akurat to to wiem. Trochę nie jasno się wyraziłem. Chodziło mi o to czy średnica jest taka sama żeby weszły bez problemu
-
Różnice czujników parkowania A4 B6 a B7
Witam Mam A4 B6. Zakupiłem przedni zderzak z miejscem na czujniki parkowania i mam problem z dostaniem używanych czujników w rozsądnej cenie. Moje pytanie - czy będą pasowały czujniki od B7? proszę o konkretną odpowiedź. pozdrawiam zadra
-
Które felgi 18" wybrać A4B6
Oczywiście 1-ka ładniejsza, ale czy nie zastanowiło Was dlaczego sprzedawca nie podał w aukcji nazwy producenta?? Osobiście stawiam na OEM lub markowe części, a oszustów, kombinatorów zwłaszcza na alledrogo nie brakuje. Wypiszą wszystko tylko nie to co istotne po to żeby nas omamić i w końcu wcisnąć nam tani bubel za wygórowaną cenę niespełniający podstawowych parametrów i atestów. No ale decyzja nie należy do mnie. Jedyne co mogę polecić to pewnego producenta z oryginalnym wzorem na bazie którego zaczęli wszyscy inni klepać podróby: http://allegro.pl/felgi-bbs-ch-r-8-5x18-5x112-audi-vw-3-kolory-i5172243737.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro powodzenia w zakupie P.S. a tak wygląda na B5 https://twitter.com/jdbt
-
Czujnik temperatury paliwa
Mam taki problem - włączyła się kontrolka "check engine" i po podłączeniu Vag'a wyskoczył tak bład: VAG-COM Version: Release 311.2-N Moduł sterujący Part Number: 038 906 019 LJ Komponent i / lub wersja: 1,9 l R4 EDC 0200SG 5934 Kodowanie oprogramowanie: 00002 Kodeks pracy Sklep: W*******51 Dodatkowe informacje: WAUZZZ8*******9429 17570 - Czujnik paliwa Temp (G81): zwarcie do masy P1162 - 35-10 --- Intermittent Gdzie ten czujnik się znajduje? W baku? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
-
Obszywanie kierownicy - zachodniopomorskie Szczecin lub Stargard
Ulacha na Łukasińskiego. Numeru niestety nie pamiętam, ale koledze jak zrobił kierę i fotele w e30 cabrioUSA to zwariowałem.