-
A4-KLUB.GERMANY
A gdzie byście proponowali spotkanie Widzialem że kolega juz napisale ze z Herne jestem, Okolice Bochum i Dortmund
-
A4-KLUB.GERMANY
Gdzie Wam pasuje ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM
W DRL sa zwykle P21W tylko niebieskie ale świeca na biało efekt jest super, nawet sie nie spodziewałem! A żarówki w kierunkach właśnie zapomniałem zmienić ale bedą zmienione ! Dzięki za komentarze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk MAT1000 został ten plastik bo moim zdaniem za czarno by było ale na początku tez go chciałem malować i dobrze ze nie pomalowałem ale to kwestia gustu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM
Juz niżej nie da sie bo trze o nadkola za szerokie fele )) Ale obnizyc jeszcze bym chciał Chyba ładne 17 trzeba i w dół Troszke zmiany [emoji6][emoji6][emoji6] Dzięki RS za pomoc i miłe niedzielne popołudnie [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bochum i okolice
Witam teraz odczytałem wiadomość ! A gdzie na złoty jeździsz. Można sie kiedyś spotkac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
czarny grill tak Awra ale nie mat ja mam na polysk zrobiony i jest super ale znaczek zostawilem chromowany i grill jest polakierowany a nie sprayem zrobiony i efekt jest super
-
A4-KLUB.GERMANY
No pewnie dawajcie organizujemy cos
-
Bochum i okolice
Jeden sie odezwal i to z daleka a resza ludzi?? co to nikt nie mieszka okolice Bochum lub Dortmund lub herne ?
-
Bochum i okolice
heheh dobre ) trudno moze kiedys przypadkiem ktos tu zerknie:naughty: ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 10:09 ---------- ja gotowy ---------- Post dopisany 31-03-2014 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 13:13 ---------- czemu nikt sie nie odzywa ??
-
Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
Eleganka sztuka:) Witamy Kolejnego Audikowicza
-
Bochum i okolice
Wpisujcie kto jest w tych okolicach zawsze mozna coś zorganizować ---------- Post dopisany 16-02-2014 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 21:19 ---------- Nikogo nie ma ????????
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
No To Fajnie macie Ja jak zrobilem temat Spot bochum i okolice to nikt nie pisze:doh:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
RS bez znaczka ???? Przymierz znaczek i wrzuć foto ) Bedzie lepiej ) Ale ogółem super )) P.S Kiedy sie widzimy bo mnie te kierunki wkur..... Trzeba to dyskretnie mówiąc wyłączyć ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2013 at 20:51 ---------- Siema Endriu Kiedy jakis mały spocik gdzieś
-
A4-KLUB.GERMANY
Nie pasztety tylko FOCZKI
-
A4-KLUB.GERMANY
Kiedy w Bochum są te spotkania ??? Ja dziś z RS lecimy na ESSEN MOTOR SHOW )))