Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PawelMika

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. PawelMika odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    A gdzie byście proponowali spotkanie Widzialem że kolega juz napisale ze z Herne jestem, Okolice Bochum i Dortmund
  2. PawelMika odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Gdzie Wam pasuje ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. W DRL sa zwykle P21W tylko niebieskie ale świeca na biało efekt jest super, nawet sie nie spodziewałem! A żarówki w kierunkach właśnie zapomniałem zmienić ale bedą zmienione ! Dzięki za komentarze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk MAT1000 został ten plastik bo moim zdaniem za czarno by było ale na początku tez go chciałem malować i dobrze ze nie pomalowałem ale to kwestia gustu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Juz niżej nie da sie bo trze o nadkola za szerokie fele )) Ale obnizyc jeszcze bym chciał Chyba ładne 17 trzeba i w dół Troszke zmiany [emoji6][emoji6][emoji6] Dzięki RS za pomoc i miłe niedzielne popołudnie [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Witam teraz odczytałem wiadomość ! A gdzie na złoty jeździsz. Można sie kiedyś spotkac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. PawelMika odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    czarny grill tak Awra ale nie mat ja mam na polysk zrobiony i jest super ale znaczek zostawilem chromowany i grill jest polakierowany a nie sprayem zrobiony i efekt jest super
  7. PawelMika odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    No pewnie dawajcie organizujemy cos
  8. Jeden sie odezwal i to z daleka a resza ludzi?? co to nikt nie mieszka okolice Bochum lub Dortmund lub herne ?
  9. heheh dobre ) trudno moze kiedys przypadkiem ktos tu zerknie:naughty: ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 10:09 ---------- ja gotowy ---------- Post dopisany 31-03-2014 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 13:13 ---------- czemu nikt sie nie odzywa ??
  10. Eleganka sztuka:) Witamy Kolejnego Audikowicza
  11. Wpisujcie kto jest w tych okolicach zawsze mozna coś zorganizować ---------- Post dopisany 16-02-2014 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 21:19 ---------- Nikogo nie ma ????????
  12. No To Fajnie macie Ja jak zrobilem temat Spot bochum i okolice to nikt nie pisze:doh:
  13. RS bez znaczka ???? Przymierz znaczek i wrzuć foto ) Bedzie lepiej ) Ale ogółem super )) P.S Kiedy sie widzimy bo mnie te kierunki wkur..... Trzeba to dyskretnie mówiąc wyłączyć ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2013 at 20:51 ---------- Siema Endriu Kiedy jakis mały spocik gdzieś
  14. PawelMika odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Nie pasztety tylko FOCZKI
  15. PawelMika odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Kiedy w Bochum są te spotkania ??? Ja dziś z RS lecimy na ESSEN MOTOR SHOW )))

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.