Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiecej fotek jak wypicuje i umyje :)

733926_510821708954055_1143940171_n.jpg

Audi a4 b7 2005r S-line

2.0 TDI

moc zwiekszona z 140KM na 183KM i 389NM

Skory czarne i navi mala :)

Autko jak kazde ale bedzie sie pomalutku zmieniac ;)

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

Zdjec akurat wiecej nie moge wstawic bo moj komp w naprawie ale jak wroci to napewno pododaje :naughty:

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

253110_443948188974741_406679486_n.jpg

Tak wygladal odrazu po kupieniu :)

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

Takie fotki udalo mi sie wygrzebac :grin: ---dwa lata temu lato--- tylko 17stki

176302_443946545641572_1753098167_o.jpg

177240_444496795586547_1271530965_o.jpg

334732_444494502253443_197545568_o.jpg

521333_388893431146884_1587833027_n.jpg

pakowne auto powiem szczerze :shock3:

i zeszly rok zaszalalem 20-stki

297439_260264570676438_542166484_n.jpg

Opublikowano

Fajny avancik :kox:

Pokaż środek :wink:

Opublikowano

jednak 20 cali robi robotę :wink:

Opublikowano

Ładne auto. Felgi jak dla mnie są za wielkie do Budy B7 :wink:

Opublikowano

Pochwal sie jakie byly mody silnika ze az 183km;]

Opublikowano
Ładne auto. Felgi jak dla mnie są za wielkie do Budy B7 :wink:

E tam za duże. W sam raz a może i cal za mAłe :whistling:

Fajne autko Kolego.

Opublikowano
  • Autor

dzieki Wam... Program jest zrobiony i nic wiecej :) z seri 140KM na 183KM.. Jest to taka rozsadna granica no i NM 389 ;):banan:

Opublikowano

sam program?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

tak :decayed:

---------- Post dopisany 13-08-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 19:09 ----------

Laptop wkoncu dotarl do naprawy:naughty: tak ze niedlugojakies foto dorzuce

Pozdr

Opublikowano

jakie masz zawieszenie? gwint?

Opublikowano

Podrzuć koniecznie foty na tych 20", w jaki rozmiar obute je masz ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

te 20stki juz sprzedane ;)) Synek mi sie urodzil i musialem je sprzedac bo 235/30/R20 nie jest za dobrym komfortem dla dziecka:(

Co do zawieszenia to nie mam gwinty tylko sprezyny rmienione na H&R 40mm ale juz mysle o gwincie wiec trzeba dojezdzic zawieszenie i zmienic na gwint:banan::grin:

Opublikowano

Mierzyłeś temp powietrza na seryjnym intercoolerze przy tej mocy? Jak dla mnie samym programem to przesada i silnik długo tak nie pociągnie.

Opublikowano

View image: 521333 388893431146884 1587833027 n

Bagażnik pełen wódy(Jelcyn)???? Na wesele wiozłeś, czy z tęsknoty za ojczyzna?:grin:

Jak na moje, felunek trochę duzawy...

Opublikowano

dobry Jelzin nie jest zły :kox: u mnie też się z DE kupuje właśnie ten trunek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to byl sobotni grill :))) zaopatrzenie konkretne :)))

Opublikowano
dobry Jelzin nie jest zły u mnie też się z DE kupuje właśnie ten trunek

Jedrex,drzewo do lasu wozisz?!:facepalm: Koniec świata, Polacy wódeczkę importują :kox::grin:

Opublikowano

po Jelzinie nigdy kaca nie mam :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

hehe... to znaczy ze dobra wodeczka

---------- Post dopisany 23-10-2013 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2013 at 16:57 ----------

No to mam pare fotek Nowych :)

540682_570724456297113_2114609553_n.jpg

1186303_570724529630439_2037291981_n.jpg

1186303_570724529630439_2037291981_n.jpg

1236355_570724492963776_1027763333_n.jpg

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

559278_570724579630434_641973360_n.jpg

Audi.jpg

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

Dodam że Autko do sprzedania :))))))

---------- Post dopisany 22-11-2013 at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2013 at 20:49 ----------

vata4yte.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.