Treść opublikowana przez PawelMika
-
A4-KLUB.GERMANY
A gdzie byście proponowali spotkanie Widzialem że kolega juz napisale ze z Herne jestem, Okolice Bochum i Dortmund
-
A4-KLUB.GERMANY
Gdzie Wam pasuje ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM
W DRL sa zwykle P21W tylko niebieskie ale świeca na biało efekt jest super, nawet sie nie spodziewałem! A żarówki w kierunkach właśnie zapomniałem zmienić ale bedą zmienione ! Dzięki za komentarze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk MAT1000 został ten plastik bo moim zdaniem za czarno by było ale na początku tez go chciałem malować i dobrze ze nie pomalowałem ale to kwestia gustu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM
Juz niżej nie da sie bo trze o nadkola za szerokie fele )) Ale obnizyc jeszcze bym chciał Chyba ładne 17 trzeba i w dół Troszke zmiany [emoji6][emoji6][emoji6] Dzięki RS za pomoc i miłe niedzielne popołudnie [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bochum i okolice
Witam teraz odczytałem wiadomość ! A gdzie na złoty jeździsz. Można sie kiedyś spotkac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
czarny grill tak Awra ale nie mat ja mam na polysk zrobiony i jest super ale znaczek zostawilem chromowany i grill jest polakierowany a nie sprayem zrobiony i efekt jest super
-
A4-KLUB.GERMANY
No pewnie dawajcie organizujemy cos
-
Bochum i okolice
Jeden sie odezwal i to z daleka a resza ludzi?? co to nikt nie mieszka okolice Bochum lub Dortmund lub herne ?
-
Bochum i okolice
heheh dobre ) trudno moze kiedys przypadkiem ktos tu zerknie:naughty: ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 10:09 ---------- ja gotowy ---------- Post dopisany 31-03-2014 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 13:13 ---------- czemu nikt sie nie odzywa ??
-
Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
Eleganka sztuka:) Witamy Kolejnego Audikowicza
-
Bochum i okolice
Wpisujcie kto jest w tych okolicach zawsze mozna coś zorganizować ---------- Post dopisany 16-02-2014 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 21:19 ---------- Nikogo nie ma ????????
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
No To Fajnie macie Ja jak zrobilem temat Spot bochum i okolice to nikt nie pisze:doh:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
RS bez znaczka ???? Przymierz znaczek i wrzuć foto ) Bedzie lepiej ) Ale ogółem super )) P.S Kiedy sie widzimy bo mnie te kierunki wkur..... Trzeba to dyskretnie mówiąc wyłączyć ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2013 at 20:51 ---------- Siema Endriu Kiedy jakis mały spocik gdzieś
-
A4-KLUB.GERMANY
Nie pasztety tylko FOCZKI
-
A4-KLUB.GERMANY
Kiedy w Bochum są te spotkania ??? Ja dziś z RS lecimy na ESSEN MOTOR SHOW )))
-
A4-KLUB.GERMANY
to essen motor show jest do niedzieli?? Jak tak to RS moze bysmy jutro podskoczyli tam
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Powodzenia super autko ) Szerokości )
-
[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM
hehe... to znaczy ze dobra wodeczka ---------- Post dopisany 23-10-2013 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2013 at 16:57 ---------- No to mam pare fotek Nowych ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- Dodam że Autko do sprzedania ))))) ---------- Post dopisany 22-11-2013 at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2013 at 20:49 ---------- Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[B7 BPW] Moje pierwsze Audi :)
Ładna Laleczka ) Szerokości
-
Czarnuch Fabiana
znaczka z tylu nie powinno by (s-line) ale tak ja zrobilem to wszystkie znaczki usunolem a ten s-line z przodu to nawet do tego grilla nie pasuje:facepalm:
-
Czarnuch Fabiana
znaczki s-line trosze nie na miejscu sa ale tak to ladna sztuczka... szerokosci
-
[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM
to byl sobotni grill )) zaopatrzenie konkretne ))
-
[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM
te 20stki juz sprzedane ) Synek mi sie urodzil i musialem je sprzedac bo 235/30/R20 nie jest za dobrym komfortem dla dziecka:( Co do zawieszenia to nie mam gwinty tylko sprezyny rmienione na H&R 40mm ale juz mysle o gwincie wiec trzeba dojezdzic zawieszenie i zmienic na gwint:banan:
-
[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM
tak ---------- Post dopisany 13-08-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 19:09 ---------- Laptop wkoncu dotarl do naprawy:naughty: tak ze niedlugojakies foto dorzuce Pozdr
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
no mnie tez na dokladke bierze daj ktos linka z allegro jaka to jest