Bruuuum

quattro

1,757 profile views
  1. Jak masz zamiar do wiosny nie myć felg to szkoda zachodu
  2. Jak nie masz dostępu do ciśnieniówki to pianownica ręczna z pompką jest jednym z najbardziej bezsensownych bajerów do wstępnego oprysku całego auta. Dużo skuteczniejsze i dużo wygodniejsze będzie opryskanie zwykłym opryskiwaczem najszybciej kwazarem dualaction chemią do mycia wstępnego typu apc.
  3. Szybciej pisać posty niż wpisać razy w google?
  4. Do żadnego kraju na Bałkanach nie potrzeba paszportu.
  5. Musi być troll, bo nawet mieszkając x lat za granicą nie pisze się wszystkich wyrazów wprost przeciwnie niż poprawnie ?
  6. Od tarcia jakąś pastą za 5zł. A co tam robiłeś?
  7. I regularnie stosowany świetnie rozwija korozję (jak i inne deirony), szczególnie w autach mające swoje lata
  8. W dobrym lokalu smaczny obiad 4 euro. Mniej ludzi niż w Chorwacji i ogólnie Czarnogórcy > Chorwaci
  9. Tym, którzy mimo różnych metod nie mogą sobie poradzić z zapaszkiem z nawiewu szczególnie po włączeniu klimy, polecam sprawdzenie okolic bubla projektowego, jakim w B6 i B7 jest budowa filtra kabinowego. Otóż obudowa, do której zasysane jest powietrze ma już za filtrem (patrząc na kolejność układu)... gąbkę izolacyjną i słabiutką uszczelkę, które to oddzielają układ klimy od syfu zbierającego się na podszybiu pod mocowaniem filtra i w jego okolicy (to powietrze może iść nawet z pominięciem filtra!). Także być może wielu osobom pomoże wyjęcie filtra, odkręcenie 2 zakretęk rozm. 10, wyjęcie obudowy filtra i wyczyszczenie jego dziadowskiej pianki i podszybia pod obudową - znajdziecie tam zlany zaschnięty syf z podszybia
  10. P2000 to lajtowy papier, normalna pasta tnąca i twarda gąbka bez problemu.
  11. Zasechł mu jakiś beton lub farba drogowa, a polecasz mu środek do usuwania cząsteczek metalicznych, no nieźle ? Na wszelkie dziwne rzeczy przylepione do lakieru łącznie z farbami ostatnia deska ratunku to Koch Chemie Eulex.
  12. https://houseofdetailing.pl https://www.facebook.com/houseofdetailingpl/ ?
  13. "Preparat" się utrzyma, ale zawsze opona się po prostu zabrudzi, jak i felgi, dlatego nie będzie cały czas tak samo czarna. To nie kwestia zniknięcia środka, tylko zabrudzenia opony. Nie ma środka po którym opony nie będą się brudzić.
  14. Najlepsze oczyszczenie lakieru, żeby pad się szybko nie zapychał, to glinka tradycyjna. Polimerowe nie mają możliwości takiego oczyszczenia lakieru.