Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 problem samochud stanol i niejedzie


Wojciech0022

Rekomendowane odpowiedzi

Mam a4ke z 2005 roku 18t z multitronikiem zaczelo sie rze samochud stanol poprostu niechcial jechac tak jak by skrzynia padla. Wiec wyslalem boks z srodka skrzyni do fachowca no i sie 

okazalo rze jest wporzadku zlorzylem spowrotem i nalalem oleju. no ale gdy prubuje wyczytac kody bleduw to prawie rzaden system nieodpowiada tylko czujnik swiatel chamowania 

na desce dyskoteka i maksymalne obroty silnika to 1000 obrotuw idzie dodac obroty tylko w jeden sposub poprzez pompowanie pedalu chamulca pomurzcie co to morze byc jestem glupi

niemam pomyslu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być troll, bo nawet mieszkając x lat za granicą nie pisze się wszystkich wyrazów wprost przeciwnie niż poprawnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wojciech0022 napisał:

Mam a4ke z 2005 roku 18t z multitronikiem zaczęło sie że samochód stanął po prostu nie chciał jechać tak jak by skrzynia padła. Więc wysłałem boks z środka skrzyni do fachowca no i sie 

okazało że jest wporzadku złożyłem z powrotem i nalałem oleju. no ale gdy próbuje wyczytać kody błędów to prawie żaden system nieodpowiada tylko czujnik świateł hamowania 

na desce dyskoteka i maksymalne obroty silnika to 1000 obrotów idzie dodać obroty tylko w jeden sposób poprzez pompowanie pedału hamulca pomóżcie co to może być jestem głupi

nie mam pomysłu

pozdrawiam

Nie mogłem na to patrzeć.. pisz na przyszłość z autokorektą na telefonie i staraj się jakoś tą dysleksję i dysortografię zwalczyć..

A co do odpowiedzi, to po prostu skrzynia śmietnik.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Langista napisał:

Nie mogłem na to patrzeć.. pisz na przyszłość z autokorektą na telefonie i staraj się jakoś tą dysleksję i dysortografię zwalczyć..

A co do odpowiedzi, to po prostu skrzynia śmietnik.

Prosz ja ciebie niezdąrzylem sie nigdy nauczyc polskiego jest naprawde trudny a za bledy przepraszam napisalem jak umialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...