Treść opublikowana przez Bruuuum
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Sorry za czas odpowiedzi, ale nie miałem powiadomienia. 225/40/18 z dystansami 15mm, te Micheliny dość szerokie są, na skręconych kołach na dziurze potrafi przytrzec, węższe będą np. pirelli na pewno. Przy okazji zdjęcia z lata
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Z ciekawości jaka grubość blachy i czy tak samo sztywny element jak ori?
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
W końcu zrobiłem ostatnie rzeczy jakie zawsze chciałem, ale nie mogłem się za nie zabrać - dołożyłem pamięć do moich recaro z angola S4, założyłem składane lusterka w full opcji z pamięcią i pociągnąłem fotochromy zewnętrzne z lusterka środkowego z fabrycznym foto. Do pamięci wyjąłem całą wiązkę siedziska fotela i przełożyłem druga ze spiętym już modułem pamięci, wymieniłem 4 silniczki na 4 pinowe, wiązka w podłodze z fotela do słupka a, przelotką drzwiową i do sterownika drzwiowego. Wszystko działa super i bez problemów, aczkolwiek nie wiem czemu nie mogę się połączyć vcds z modułem pamięci. Przewód diagnostyczny dobrze zapinowany i połączony z wychodzącym z gniazda diagnostycznego. Ktoś ma jakiś pomysł? Nie jest to jakieś istotne bo moduł sam się zakodował i działa bez w pełni, ale dziwna sprawa... Jakby ktoś potrzebował pomocy z instalacją pamięci do elektrycznych foteli i cała robotą z rozbieraniem to podpowiem
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Tak, najlepsze moje zimówki do tej pory, po zmianie z Pzero było "wow, to zimówki tak potrafią na suchym?" Jedynie powyżej 150 mam trochę wątpliwości co do gorszej stabilności, ale chyba kwestia bieżnika kierunkowego.
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Odgrzebuję po latach Auto postanowiłem sobie zostawić, jako że nie ma z nim żadnych problemów, a zwyczajnie je lubię i trochę się przyzwyczaiłem - to już 12 lat pod moją opieką. Przebieg zbliża się w okolice 350kkm. W ostatnim czasie wrzuciłem pod zimówki dystanse 15mm. Przy okazji zimy naszła mnie ochota coś porobić i wleciały boczki skórzane Audi exclusive z memo i roletkami z tyłu. No i stara chińska folia carbon 5d zaczęła nieco odchodzić, więc postanowiłem zrobić sobie prawdziwy carbon i z tkaniny węglowej, żywicy epoksydowej i lakieru 2K zrobiłem swoje, jako, że ori RS4 albo nie da się dostać albo w chorej cenie. Parę fot jak to wyszło PS. stare boczki z blendami Bose są do wzięcia.
-
Alufelgi czym zabezpieczyć ?.
Jak masz zamiar do wiosny nie myć felg to szkoda zachodu
-
Ważne pytanie
TAK
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jak nie masz dostępu do ciśnieniówki to pianownica ręczna z pompką jest jednym z najbardziej bezsensownych bajerów do wstępnego oprysku całego auta. Dużo skuteczniejsze i dużo wygodniejsze będzie opryskanie zwykłym opryskiwaczem najszybciej kwazarem dualaction chemią do mycia wstępnego typu apc.
-
Co kupić by odświeżyć auto?
Szybciej pisać posty niż wpisać razy w google?
-
Wakacje w Chorwacji
Do żadnego kraju na Bałkanach nie potrzeba paszportu.
-
A4 b7 problem samochud stanol i niejedzie
Musi być troll, bo nawet mieszkając x lat za granicą nie pisze się wszystkich wyrazów wprost przeciwnie niż poprawnie ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Jak 3.0 TDI padnie to trzeba wstawiać od razu 3.0 TFSI
-
Wyblakłe plamy po polerowaniu
Od tarcia jakąś pastą za 5zł. A co tam robiłeś?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
I regularnie stosowany świetnie rozwija korozję (jak i inne deirony), szczególnie w autach mające swoje lata
-
Wakacje w Chorwacji
W dobrym lokalu smaczny obiad 4 euro. Mniej ludzi niż w Chorwacji i ogólnie Czarnogórcy > Chorwaci
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Tym, którzy mimo różnych metod nie mogą sobie poradzić z zapaszkiem z nawiewu szczególnie po włączeniu klimy, polecam sprawdzenie okolic bubla projektowego, jakim w B6 i B7 jest budowa filtra kabinowego. Otóż obudowa, do której zasysane jest powietrze ma już za filtrem (patrząc na kolejność układu)... gąbkę izolacyjną i słabiutką uszczelkę, które to oddzielają układ klimy od syfu zbierającego się na podszybiu pod mocowaniem filtra i w jego okolicy (to powietrze może iść nawet z pominięciem filtra!). Także być może wielu osobom pomoże wyjęcie filtra, odkręcenie 2 zakretęk rozm. 10, wyjęcie obudowy filtra i wyczyszczenie jego dziadowskiej pianki i podszybia pod obudową - znajdziecie tam zlany zaschnięty syf z podszybia
-
Ruda atakuje :(
P2000 to lajtowy papier, normalna pasta tnąca i twarda gąbka bez problemu.
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
No dziurę w listwie łącznie z dziurą w dachu razem wypełniłem jednocześnie ?
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
O widzisz, no ja się z tym nie szarpałem, bo i tak pod tą listwą zostaje otwór, więc można zaślepić razem
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Niby jest cieniutka uszczelka bo bokach na całej długości, taka jak widać i przed relingiem, ale raczej element nie jest demontowalny.
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
No wychodziły bez, ale nie ma części do zaślepienia dziur w tych które wychodziły z relingami. Z resztą trzeba to dobrze zaślepić, bo reling jest zakręcany od strony wewnątrz pod podsufitką, aby nie wciekło nic do środka, bo jest otwór na wylot.
-
Zmcie czegoś nie wiadomo czego z progu od koła
Zasechł mu jakiś beton lub farba drogowa, a polecasz mu środek do usuwania cząsteczek metalicznych, no nieźle ? Na wszelkie dziwne rzeczy przylepione do lakieru łącznie z farbami ostatnia deska ratunku to Koch Chemie Eulex.
-
Korekta lakieru, gdzie ?
https://houseofdetailing.pl https://www.facebook.com/houseofdetailingpl/ ?
-
Konserwacja opon
"Preparat" się utrzyma, ale zawsze opona się po prostu zabrudzi, jak i felgi, dlatego nie będzie cały czas tak samo czarna. To nie kwestia zniknięcia środka, tylko zabrudzenia opony. Nie ma środka po którym opony nie będą się brudzić.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A od wewnętrznej strony, od spodu błotnika korozji nie masz zaawansowanej? Bo ona zazwyczaj tam się zaczyna i przechodzi na wylot na zewnątrz aż przez lakier, to co widać na zewnątrz to może być pikuś ?