Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyblakłe plamy po polerowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od czego to mogło powstać?

tmp-cam-6027830040786014967.jpg

Edytowane przez David1PL

Opublikowano

Od tarcia jakąś pastą za 5zł. A co tam robiłeś?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.07.2019 o 01:57, Bruuuum napisał:

Od tarcia jakąś pastą za 5zł. A co tam robiłeś?

Pasta to boll b100 za 28zł.Starałem sie pozbyć małej ryski

Opublikowano
9 godzin temu, David1PL napisał:

Pasta to boll b100 za 28zł.Starałem sie pozbyć małej ryski

Nie takiej małej, bo zmatowienie jest spore a rysa nadal z pod spodu wystaje :) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 2.07.2019 o 22:10, David1PL napisał:

Witam, od czego to mogło powstać?

:facepalm:

Sam tarł pastą i ścierą i zdziwiony.

O ja pindole.

Opublikowano

Kolego robiłeś to pewnie ręcznie???

Polerke tylko mechanicznie jechać,szkoda czasu na mechanie rękę bo efektu nigdy nie osiągniesz.

Pisz dokładnie coś z tym robił??

Edytowane przez wesz82

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Fido napisał:

:facepalm:

Sam tarł pastą i ścierą i zdziwiony.

O ja pindole.

Powiedz mi co tym wniosłes gościu pytanie od czego to moglo powstać od tarcia wiadomo ale dlaczego tak wyblaklo w tym miejscu na blotniku wypolerowałem i niema czegoś takiego i jeśli takie typie porady dajesz to zycze ci byś daleko nie doszedł. 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, wesz82 napisał:

Kolego robiłeś to pewnie ręcznie???

Polerke tylko mechanicznie jechać,szkoda czasu na mechanie rękę bo efektu nigdy nie osiągniesz.

Pisz dokładnie coś z tym robił??

No zgadza się recznie robione było ale najlepsze jest to, że na błotniku ryski były od gałęzi i pozbyłem się i żadnych plam niema a jak chciałem polerować na masce to powstał taki kleks polerowałem to czarną gąbką na rzep wyczytalem, że małe rysy miekką najlepiej a co do pasty padło na bolla specjalnie nie brałem turbo ani tych turbo podobnych i decyzja padła na bolla100. 

Opublikowano

Załatw sobie mech polerke zjedz to 3000tys potem 1000tys i następnie tą pasta.

Nie szalej z tym byś nie przypalil lakieru.

Opublikowano
2 godziny temu, David1PL napisał:

Powiedz mi co tym wniosłes gościu

Nic , ale ty zabłysnąłeś swoją wiedzą.Opadły mi ręce czytając twój post.

2 godziny temu, David1PL napisał:

pytanie od czego to moglo powstać od tarcia wiadomo ale dlaczego tak wyblaklo

Wyblakło od twojego tarcia, nadal nie rozumiesz ???

Kto wie czy nie przetarłeś do bazy.

Jeśli tak to już tego nie wypolerujesz na glanc.

Zostanie powtórne lakierowanie.

Próbuj, kto wie, może jeszcze to uratujesz.

Opublikowano

To nie jest baza raczej mało prawdopodobne by dotarł się do bazy ręcznie.

Zdjęcie zrobione jest w złym tle i to jest podstawa.

Może coś było w sciereczce i porysowalo zamiast zetrzeć warstwę.

Mnie też to zdziwiło że kolega rozbił jajko i pyta co jest na podłodze.. 

Ale wiadomo człowiek chce pomóc bo od tego jest te forum....

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Na spokojnie Dawid to jak Bruuum pisze od pasty,  tak to jest przy recznej robocie i takiej sobie pascie, zmatowienie maszynowo pewnie samym finishem zejdzie....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.