Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...a to jest aktualny tygrysowoz...:

-A4 B7 2.0 TDI 170KM Rok. 2007
Wyposazenie:
-Pakiet S-Line (Zawiasy, spoilery i takie tam duperele :scratchchin: sam nie wiem)
-Skora z el. ustawianymi, podgrzewanymi i pompowanymi fotelami
-dwustrefowa klima
-czarne drzewko
-Bi-xenony 4300k
-Parktronic
-18'' w stylu nowego RS-a
-blutooth i wejscie USB
-Tempomat
-komp


MODYFIKACJE:

- czarne zaciski
-Wnetrze lamp przednich pomalowane w kolorze "czarny polysk"
-Obudowa na podszybie z RS4, Obudowa naokolo zbiorniczka na plyn do spryskow z RS4, oslona nad obudowa z filtra powietrza z jakiejs B6 bezyna (opis w dziale "Warsztat")
-LED w postojowkach - dostalem tzw. CANBUS-LED ktore nie wyrzucaja bledow i swieca naprawde bialo.
-Tylnia wycieraczka z Q5 (opis w dziale "warsztat" )
- Chlodzony schowek +LED
-LED - oswietlenie tablicy
-Gwintu nie ma, ale sprezyny H&R -35mm i to rzeczywiscie mi wystarcza...

-8,5x19 ET 32 ABT SP1 + 225/35/19 + Kolor BIALY

RNS E MEDIA/LED
Tylnie swiatla DECTANE w stylu A6 C7
Zderzak przedni DTM + Grill RS4 Style

CH/LH, z wszystkim co ma byc czyli Lusterka Fotochrom, szyba, czujnik deszczu...
PLANY
-Kiera RS6/TTS/S4
-el.szyby z tylu.
-HOME LINK (blenda juz jest)
-Quattro? :kox: (od kiedy sie chajtnalem- malo prawdopodobne :polew: )

 

 

 

 


u2ujy2y2.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez RS

Opublikowano

Fajne tylko szkoda że ośka

i dywaniki :kox:

Opublikowano

Na kupie EU już widzę się znudziło i trzeba zasiać fermentu na PLce :kox:

jak faktycznie jakiś come back to przynajmniej poproś admina lub prezesa, żeby ci prawdziwy nick wpisali, Tygrysie :cool1:

Opublikowano

Ładna :) dwyaniki :kox::decayed:

Opublikowano

furka jak i właściciel dobrze mi znana :wink4:

Fura zawsze była nr 1 i tak jest do dzisiaj :good:

na czarnym felunku wyglądała :kox:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 14:47_________________________________________________Głuchy - masz problemy z ledami do jazdy dziennej ? widziałeś je może na polskim allegro ?

Opublikowano

jezuuu jakie dywaniki... :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Głuchy - no i pomyliłeś działy :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo gustownie zmodzony samochód :cool1:

Przydały by się dywaniki z naszym logo :gwizdanie:

Opublikowano

a że tak zapytam:

"Tylnia wycieraczka z Q5"

o co biega...?

Opublikowano

a że tak zapytam:

"Tylnia wycieraczka z Q5"

o co biega...?

opis w dziale warsztat masz przecież :decayed:

Opublikowano

a to na naszym forum? :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

a to na naszym forum? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czy to jakaś ukryta kamera?? :naughty::decayed:

Opublikowano

czy to jakaś ukryta kamera?? :naughty::decayed:

pewnie tak więc trzymaj poziom :naughty: :naughty:

Opublikowano

w takim razie. Dzień dobry, zazywam się Marek i jeżdze Audi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czarne felgi byly wypas do tego koloru :kox: do calosci pasowalaby rowniez ramka grila w czern :cool1:

a te wszystkie "loga" naprawde gryza po oczach

Opublikowano

Furka fajna...

... ale te dywaniki i rejestracja :thumbdown:

Opublikowano

a nie myślałeś o takiej stylizacji??

Takie ognie podobno dodają nawet 20 koni...

12345.jpg

Opublikowano
:nose:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.