Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

piekane auto w najfajniejszej mozliwej kolorystyce :cool1: ma tylko jedna wiadoma wade :wink4:

Kierowca? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekane auto w najfajniejszej mozliwej kolorystyce :cool1: ma tylko jedna wiadoma wade :wink4:

Kierowca? :decayed:

inwalida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekane auto w najfajniejszej mozliwej kolorystyce :cool1: ma tylko jedna wiadoma wade :wink4:

Kierowca? :decayed:

obstawiam,że tdi :naughty::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekane auto w najfajniejszej mozliwej kolorystyce :cool1: ma tylko jedna wiadoma wade :wink4:

Kierowca? :decayed:

obstawiam,że tdi :naughty::wink4:

obstawiam ze brak q :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekane auto w najfajniejszej mozliwej kolorystyce :cool1: ma tylko jedna wiadoma wade :wink4:

Kierowca? :decayed:

obstawiam,że tdi :naughty::wink4:

obstawiam ze brak q :cool1:

Stawiam na dywaniki :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja zapytam wprost-czym sie kierowałeś podejmując decyzję o ponownej rejestracji?

Moze tym ze ta cala kupa.eu sie rozpada wymiera jak kiedyś dinozaury.

Moze to pierwszy krok żeby przeprosić sie z prezesem i polaczyc kupe z klubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie siana panienki :cool1:

Synku...co ty wiesz... :rolleyes:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 11:41_________________________________________________

Moze to pierwszy krok żeby przeprosić sie z prezesem i polaczyc kupe z klubem.

Ty i twoje wyjebane pomysły :kox:

Po co przyłączać do klubu tego pasożyta ? Jak ktoś chce wrócić to niech zobaczy jak zrobił Zdeniu, Iceman czy Keżor...(no i Miron :kox: ) i wówczas witamy wszystkich z otwartymi ramionami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek mlasiu wyobraź sobie że wszystko :wink4:

Siomies mysi fiutku zejdź na ziemię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto sliczne. ale akcja z paleniem czegokolwiek po prostu mnie zabla.

nie wiedzialem ze taka dziecinada moze przyjsc do glowy komus kto skonczyl juz podstawowke...

jakbym nie widzial fotek to bym nie uwierzyl. a ja myslalem ze to kibole juz bija wszelkie granice braku dystansu do jakis oznaczen i kolorow...

musisz miec szczeliwe zycie skoro nie masz innych problemow... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko swiadczy o tym co tu sie dzialo, ze dorosli ludzie potrafia cos takiego zrobic, to chyba jakis taki manifest feministek byl :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek mlasiu wyobraź sobie że wszystko :wink4:

ogarnij sie..., ch**ja wiesz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim ktoś coś głupiego napisze-to przypominam,ze to jest wątek o audi A4/B7 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne felgi :decayed:

Eee tam. W graficie było jej bardziej do twarzy.

Srebrne za bardzo ją ugrzeczniają :gwizdanie:

dokładnie :good:

Głuchy - bo nie pytałem - fele malowałeś na srebrny czy grafit sprzedałeś i kupiłeś srebrne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie ten watek rozrasta :decayed: a najlepsze jest to, ze o samochodzie najmniej napisane :naughty:[mod]nie popełniaj błędów innych i sam pisz na temat :cool1:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne felgi :decayed:

Eee tam. W graficie było jej bardziej do twarzy.

Srebrne za bardzo ją ugrzeczniają :gwizdanie:

dokładnie :good:

Głuchy - bo nie pytałem - fele malowałeś na srebrny czy grafit sprzedałeś i kupiłeś srebrne ?

Pomalowalem je na grafit i znow zmylem te farbe, bo byla to farba w sprayu do silnikow na wieksze temperatury (taki eksperyment)

Niestety byly zbyt szorstkie i poprzez to ze nie mialy polysku nie bylo efektu tej formy felgi. Zastanawiam sie nad profesjonalnym malowaniem ich na kolor Grilla z S-line (Grafitowy) z lakierem w polysku. Lub kupnem Oryginalnych z RS4 w takim kolorze grafitowym jak ORI sa jako 19'' tylko musialbym inne gumki naciagnac jak ma RS4, bo 255 chyba do mojego nie podejdzie, no i nie wiem jak ET z RS4 (chyba 56) ma sie do mojego auta...

zanim ktoś coś głupiego napisze-to przypominam,ze to jest wątek o audi A4/B7 :cool1:

Wlasnie!

Mozna by zalozyc temat:

LINCZ TYGRYSA na takie posty... :>

Spalilem te ramki, ale w przyszlosci nie bede mial logo zadnego klubu wiec nie bede mial co palic :decayed:

To byly czasy kiedy .eu z .pl toczylo swoja wojenke i po obu stronach byly akcje. Ja z tym koncze. Moge tu zostac jako USER i pomoc troche wielu ludzom (co juz czynie) swoja wiedza na technicznym, ktora moze nie jest wielka, ale juz nie jednemu pomoglem czy to tu czy tam.

No ale zebym "padal na kolana" i przepraszal... wybaczcie, ale nie mam ju 5 lat, moge tu zostac, pomagac i nie siac zamieszania, albo zbanujecie i znikne z tad... :mysli:

Mysle ze dobrym pomyslem byoby zeby stworzono oddzielny temat zwiazany z tym i te posty ktore do tego tematu nic nie wnosza zostalyby tam wydzielone... :mysli: , bo troche sie balagan zrobil... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, ale nie mam ju 5 lat,

Widać było na zdjęciach.

:acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaracie się jakimiś pierdoletami :) jak dzieci :) ramki spalone i tyle, były właścicielowi niepotrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...