Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No chyba myslisz o innym, bo ja pisze o nordschleife OBOK Nürburgringu.

Pare danych

20,832km dlugosci i roznica pomiedzy najwyzszym punktem a najnizszym (drogi) wynosi ok. 300m

nordschleife_gross.jpg

Radical SR8 zrobil ten odcinek 6:56,01 Minut i do niego nalezy obecny rekord ustanowiony poprzez cywilne samochody dopuszczone do ruchu codziennego. Jest mozliwosc przejechac ten tor szybciej, ale to juz tylko pojazdami typowo sportowymi, bez homologacji.

Opublikowano

więc... ?? Nie byłem tam, ale wydaje mi się że jeśli Radical SR8 przejechal pętle w niecałe 7 minut to napewno wykonalne jest przejechać to innym autem w czasie ok. 10 minut. Jest to o 30% wolniej co jest tak naprawde przepaścią...

Volkswagen Scirocco 2.0 TSI przejechał tor w czasie 9:35.

Opublikowano
  • Autor

Jakby nie bylo ten tor to wyzwanie. Tam oprocz odpowiedniego auta licza sie takze umiejetnosci kierowcy i znajomosc toru. Ja zaczynalem od czasu blisko 12 minut, a ostatnie okrazenie zrobilem w lekko ponad 10 minut. Czyli poprawa o prawie 2 minuty. Mysle ze to juz cos. :decayed:

Opublikowano

to tam w TopGear prawie zeszli ponizej 10m Fordem Transitem?? ;];]

fajne miny mieli kolesie w porsche i na motongach jak ich baba w ciezarowce wyprzedzala na winkalch :D:D

Opublikowano

to tam w TopGear prawie zeszli ponizej 10m Fordem Transitem?? ;];]

fajne miny mieli kolesie w porsche i na motongach jak ich baba w ciezarowce wyprzedzala na winkalch :D:D

Mozesz zapodac odcinek?? :kox:
Opublikowano
Opublikowano

hehe grubo... tu się kolega chwali, że trochę ponad 10min tor objechał, a tu baba w busie 10:08... :kox::naughty::decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

No nie chwale sie tylko podalem moj wynik, ale chetnie sie porownam z innymi :decayed: musicie tylko przyjechac na spotkanko ktore tam mamy 1-3 maja. :gwizdanie:

Nie wazne jakim autem wystartujesz, mozesz nawet R8- tam nie liczy sie maszyna tylko to jak masz opanowany samochod. Niedawno widzialem jak tam gostek A3 objechal R8, a sie zalozyli, wiec gosc R8 tez nie jechal turystycznie... :decayed:

Ja tam mam za soba dopiero 8 okrazen.

Jezeli wladza pozwoli to dam moj filmik z youtube (jest tam w tytule nazwa .eu bo wtedy byl to jeszcze zlot .eu ) Filmik sklada sie 2 czesci, przerwanych wypadnieciem z toru... :polew:

Opublikowano
zarówno 1BE jak i 1BV ma -20mm

Patryk z CompSportu też tak twierdził.

no niby tak jest,ale mierzyliśmy na spocie,to jednak jest niższy i do tego twardszy.

hehe grubo... tu się kolega chwali, że trochę ponad 10min tor objechał, a tu baba w busie 10:08... :kox::naughty::decayed::polew:

babka z pojęciem.... :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Poprawilem:

Opublikowano

to tam w TopGear prawie zeszli ponizej 10m Fordem Transitem?? ;];]

fajne miny mieli kolesie w porsche i na motongach jak ich baba w ciezarowce wyprzedzala na winkalch :D

tja tylko jaka baba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Autor: Norka wiec do niego pretesje za jakosc filmowania. :decayed:

Pod koniec pierwszego filmiku zaliczylismy trawke i aparat wypadl z reki.. :polew:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 18:44_________________________________________________Kumpel mi opowiadal ze taka sytuacje ze pocil sie tam honda Fireblade kiedy nagle zobaczyln w wstecznym lusterku jak jakis Bus "trabi" na niego dlugimi... :polew:

Opublikowano

fajnie tam jest :good:

można by się wybrać większa grupa :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Mysle ze zaloze temat informatyczny jeszcze. Ja, Norka i SoMeS bedziemy na bank.

Opublikowano

temat informatyczny

:lol1:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:03_________________________________________________Przejechałbym się chętnie po takim torze. :)

Opublikowano

Autor: Norka wiec do niego pretesje za jakosc filmowania. :decayed:

Pod koniec pierwszego filmiku zaliczylismy trawke i aparat wypadl z reki.. :polew:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 18:44_________________________________________________Kumpel mi opowiadal ze taka sytuacje ze pocil sie tam honda Fireblade kiedy nagle zobaczyln w wstecznym lusterku jak jakis Bus "trabi" na niego dlugimi... :polew:

Jakbyś jechał normalnie to by mi sie nie wyłączyło :decayed:
Opublikowano

Ale pamietacie jak tam bylo za***iście :> i ognisko i norka i jego namiot

Opublikowano

no kobieta zna ten tor jak wlasna kieszen :good: przeciez nie napisalem tego zeby umniejszac wynik kolegi. przeciez jasne ze tam najwazniejsze jest wjezdzenie w tor. tak tylko mi zapdla w pamiec z tym transitem ;]

ja kiedys kumplowi kupowalem kawasaki er6n i tez sie zdziwilem jak na autostradzie nie moglem nadazyc za jakims busem chyba movano ;] ale to zly motor byl ;] ;]

Opublikowano

norka z Sabine Schmitz :tongue4::naughty:

61a95ca3b3601064med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.