Treść opublikowana przez bakuś
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Każdy pisze/mówi, że najlepszy. Ma za dużo silikonów, a co gorsza - są to kolanka i na dodatek jedno podwójne. My już od jakiegoś czasu robimy wszystko na 3 prostych silikonach. W każdym razie na pewno powyższy zestaw będzie lepszy niż kupowanie stosu silikonów i kolanek, i próba składania tego samemu.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja bym był zainterere tymi pięćsetkami. A jak już mamy tu taką małą giełdę to mam całe pomodzone b5 na fanty do oddania. Np nowe (100-200km przelotu) K04 na CNC wirniku, zawiast bilstein b8 + springi eibach itd... wydech 2,5", koła 18" z A5, rozpórki góra, dół. Pytać na pw.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak coś chcesz to pisz pw, a nie bałagan tu robisz
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bez konkretow, tak tylko dla zobrazowania, bo nie pamietam dokladnie: temp zew. 25st ic seria - temp w dol. pod 70st ic 18tka - temp w dol. ponizej 30st omzig, robimy, ale wszystko zdjete ze sklepu, bo roboty od groma rura maps 100 rurki do 1.8t 700 oba materialy... mimo, ze alu powinno byc drozsze
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
do turbobenzyny +/- 200km jepiej dac 18tke alu orurowania tez spawamy, bo ktos cos tam pisal wczesniej o tym
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jeszcze to trzeba gdzieś zmieścić...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
apropo straganu: Turbo audi A4 Passat K03 hybryda Kończyce Małe polecam, nasz klient. cos innego bedzie jedank
-
Strefa Śmiechu
Jaką emeryturę???
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
hehe 'moda' sie zrobila na te td04/05 tez bede robil w przyszlym miesiacu a4 na tej turbince
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
są 45... korzystamy z takich od lat. istotna sprawa jest tez taki kolnierz:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie wiem nic o chinolach k04, nie montowalem nigdy. moge wie wypowiedziec jedynie o wiekciejszych turbinach z chrl i typu holset:hi:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zależy o jakim poprzecznym mowa.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Holset nie, to już lepiej chinola gt30-35 ...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie polecam chinoli rurowych. Skądś ta cena musi się brać. Nie bez powodu dobre kosztują 3x wiecej. Tak po pierwsze to one nie są ze stali kwasoodpornej i sid ma to napisane w ogłoszeniu - stal nierdzewna 201. Ścianka grubości 1.8 - za mało! Są bardzo niechlujnie wykonanie, nie wykończone (dziury na wylot, ogromne zadziory wewnątrz i gluty po spawach czyli flow żaden), ale oczywiście się świecą i efekt jest... Najważniejsze - nie są odpuszczane po spawaniu i m.in. dlatego pękają. CHŁAM
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czeka właśnie jedno b6 na montaż j/w. Jeżdżą te turbiny już w ładnych kilku samochodach. Ja zresztą też mam zamiar się w nią zaopatrzyć tylko wpierw muszę silnik wsadzić....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kamil spoko ziom. Turbawki to chinole, ale są sprawdzone.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Poza tym chińskie kubły są niewygodne (firmowe też na dłuższą metę, ale w mniejszym stopniu, za to jeszcze lepiej trzymają). Do jazdy po drogach publicznych musi być znaczek E1 - inaczej może polecieć dowód.
-
Strefa motocyklistów
dobre ale w wypadku motocykli o ktorych mowa jak masz reflektor przod i lampe tyl to jedyna przeszkoda zeby miec wszystko jak trzeba sa papiery. masz oc i przeglad, i dojazd na tor/do lasu staje sie bezstresowy
-
Strefa motocyklistów
WR zarejestrujesz. chociaz zdazaja sie YZ i inne tego typu z papierami
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
żaden problem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Niektórzy twierdzą, że filtr powinien być odsadzony dystansem minimum 90mm od przepływomierza ze względu na wewnętrzne zawirowania powietrza. My stosujemy się do tego w wypadku "tradycyjnych" stożków. ITG montujemy bezpośrednio na przepływce - brak jakichkolwiek problemów z tym związanych.
-
Strefa motocyklistów
Ty, bo myśliwym zostaniesz Zmieniając temat... a tak liczyłem na ładną pogodę na majówkę. Brak czasu na jazdę, a jak już jest to wali żabami.
-
Strefa motocyklistów
choćby przestroga na początek sezonu
-
Strefa motocyklistów
U nas w mieście, kilka dni temu, jakiś młodzian zawinął się na znaku... Wyprzedzając puchy prawą, zawadził stopką o krawężnik...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak juz to k26