Treść opublikowana przez Raffi A4
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
Doszla obszyta kierownica, raczka recznego i lewarka zmiany biegow. Dalem to zrobic w firmie znajdujacej sie w Krapkowicach kolo Opola, moge ich polecic sa naprawde dobzi i cenny tez sa ok. Zaplacilem za to wszystko 400 zl ale zaowazcie ze normalnie firmy z aledrogo obszywaja tylko do randu poduszki a mi obszyli nawet za zeby z zewnatrz nie bylo widac plastiku. Z gosciem idzie sie dogadac co do cenny jak i specjalnych zamowien www.sitocar.pl
-
[ALL] Sitocar - Pracownia Tapicerska
Firma SITOCAR specjalizuje się tapicerstwem w szerokim zakresie. Naszą domeną jest tapicerstwo samochodowe – od stylizacji, po wymianę lub naprawę zniszczonej tapicerki, delikatną zmianę profilu foteli. www.sitocar.pl Dawalem tam obszywac moja kierownice, lewarek i raczke recznego. Goraco polecam goscia, wykonanie i cenna wali wszystkich na leb, za te 3 zeczy zaplacilem 400 zl ale warto wspomniec ze kierownica jest obszyta cala nie jak na alledrogo tylko do poduszki i patrzac od zewnatrz auta widac plastik.
-
Laptop, dlaczego się przegrzewa?
U mnie bylo to samo wiec wyczyscilem w tych kratkach gdzie sa wentylatorki i kupilem podkladke za pare zlotych z 3 wiatrakami i teras smiga az milo
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
Dzieki Juz nieumie sie doczekac jak zaloze znowu letnie buciki
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
Kwestia gustu moim zdaniem wyglada troche bardziej agresywniej
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wiec powtuze ze ja nieslyszalem o tym ale to nie wazne wazne ze sie dogadujemy przynjmniej co niektozy a to juz dobry poczatek
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
I tu sie z toba Guregoru nie zgodze sam jeste aktywny na EU i nic mi nie wiadomo zeby ktos negowal kogos za udzielanie sie na PL-ce
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Ale pamietacie jak tam bylo za***iście :> i ognisko i norka i jego namiot
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Nürnburgring jest jeden jedyny jak myslisz oczyms innym to napewno o innym toze
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Poco odrazu sie obrazac na wzajem przeciez jestesmy dorosli i mozemy pogadac na poziomie. Spot jest organizuje go EU ale wszyscy sa mile widziani przeciez laczy nas wspulna pasja Audi a czy musi nas dzielic nazwa Clubu czy Klubu[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 15:18_________________________________________________Siema Kezor nie obserwuj z przyczajki tylko tez sie mozesz wypowiedziec
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
Dzieki Ale chcialbym wiele zeczy zmodyfikowac ale narazie ciezko z kasa
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Wiesz w jakiej sytuacji jeste (zona w stanie bogoslawionym) i trzeba z czegos zrezygnowac ale jak fundusze pozwola to bede bo na tym polu bylo wyjebiscie
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Tygrysie wyjechana furka a na Nürburgring niezle dawal sobie rade wiem bo widzialem
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A myslalem ze ten temat jest zamkniety i ludzie umieja ze soba rozmawiac i dzielic wspolna pasje jaka jest Audi
-
[B6 AYM] Jak usunąć super glue z deski ?
Sproboj kupic w zoologicznym puszke sprezonego powietrza i obruc ja do gury nogami puzniej pryskaj na ten klej i powinno go zamrozic i wtedy sproboj lekko to zeskrobac
-
[ALL] Pasta "Tempo"-czy ktoś tego używał?
Polecam Farecla G3 a puzniej do wypolerowania i zabezpieczenia plastmal Efekt powala
-
[ALL] Pasta "Tempo"-czy ktoś tego używał?
Ale i tez bardzo scierna
-
A4-KLUB.GERMANY
Jeste z okolic Monachium jak cos to piszcie na gg a bedziemy cos organizowac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jeszcze nie w Piatek jade do PL dopiero na urlop
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam Zaloge Czewy
-
[B5 AJM] Opona Vredestein Ultrac Sessanta
Ja smigam na takich 235/35 R19 i sa moim zdaniem bardzo dobre, przejechalem dopiero okolo 2000tkm na nich ale sa ciche i trzymaja sie dosyc dobrze nawet na mokrej nawiezchni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 11:28_________________________________________________Witam i reszte zalogi
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
Nie zadnych dodatkowych oslon nie robilem bulk_1986 ma racje w niemczech nietrzeba tego robic ale terz trzeba uwazac
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
EtaBeta 9*19
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
Pare fotek po obnizeniu :>