Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

norka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez norka

  1. norka odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  2. a myślałeś o oponach? U mnie tez bujało i problemem były opony.
  3. Na zaciski od 3.0 tdi wejdzie 16 z et 45, ale nie każda, wiec na Twoje seryjne heble et 37 bedzie ok.
  4. przecież odległość między oponą a wachaczem sie nie zmieni
  5. moim zdaniem z amortyzatorami nic sie nie stanie. Mój kuzyn załozył 1ba na amortyzatory z zawieszenia weitec -60 , jezdzi tak już 5 lat i nie ma problemu
  6. AC OC NW w compensie na rok płace coś około 1100zł przy 60% zniżkach na AC i OC
  7. tylko ze tam niema przewodu przez stacyjke. Jak bede mial czas to to ogarne a narazie mam wyciagniety bezpiecznik
  8. Alpine
  9. Panowie, dzieki za podpwoiedzi. Problemem lewego poboru jest nie ori radio teraz pobór spadl na 0.06A. Podlaczylem prostownik na noc i zobacze czy aku bedzie trzymac prad. Gwarancji ma jeszcze prawie 2 lata wiec jak za tydzien albo dwa bedzie slaby to wtedy bede go reklamowal. pozdrawiam
  10. Witam tez mam z tym problem, 0.75 A poboru nowy akumulator bosch s5 i po 2 nockach postoju auta nie da sie juz odpalic. Jakis czas temu auto zostalo lekko udezone z boku w lewy blotnik i od tego czasu co jakis czas zapala sie kontrolka od ESP. Ostatnio zauwazylem ze jak na sliskiej drodze ESP sie wlaczy, to swiatla lekko przygasaja. Czy jest to normalne i czy moze to miec cos wspólnego z takim poborem?
  11. Planuje w niedziele, ale zobacze co z tego wyjdzie
  12. Tomasz widziany na trasie Dobrodzien-Gwozdziany o ok. 15.15 pozdrawiam
  13. norka odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ok dzieki, jutro dalej bo dzisiaj juz niemam nerwów do tego ustrojstwa
  14. norka odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do gniazda nie dochodzi prad, przejsciówka jest dobra bo podlaczalem do innego auta i swiatla swiecily
  15. norka odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale zadnych swiatel nie masz ?[/quote tylko w przyczepce
  16. norka odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomocy. Mialem jechac dzisiaj do PL a tu taki h..j wielki ku..wa niema swiatla w przyczepce
  17. norka odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, róznica w 1din i 2 din jest tylko inna ramka albo tunel tez jest inny? Z góry dzieki za pomoc
  18. mozna zostawic stary 2mas i sprzeglo, to i rozrusznika nie bedzie trzeba zmieniac
  19. to juz lepiej kupic ori podkladki pod sprezyny 8E0 512 145 maja chyba 13 mm grubosci niz te z alledrogo, które niewiadomo jak beda wygladaly po kilku zimach
  20. norka odpowiedział(a) na dbprezes temat w Układ Jezdny
    na samych gumach chyba nie podniesiesz auta tak duzo zeby wachaczom cos sie stalo, ale dla pewnosci poluzuj sruby tulei i skrec je we wlasciwej pozycji tzn. jak auto bedzie stalo na kolach z gumami pod sprezynami
  21. norka odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    te co ja wkleilem to sa chyba ori z B8 i czy beda pasowaly do B6 ?
  22. norka odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a te? Audi A4 A5 Original Pedal Set Pedal Caps B8 S4 S5 RS4 RS5 Q5 Manual Cars | eBay sa takie same
  23. norka odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Mam pytanko ori czy podróba
  24. zawieszenie od Q do oski pasuje jedyny problem to to ze tyl bedzie wyzej bo jest lzejszy no chyba ze to jest gwint to wtedy se ustawisz jak wysoko bedziesz chcial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.