Treść opublikowana przez norka
-
Strefa Śmiechu
- Bujanie samochodem podczas jazdy
a myślałeś o oponach? U mnie tez bujało i problemem były opony.- Felga 7Jx16H2 ET37 na zimę do Audi A4 B6 1.8T 163km Quattro Avant
Na zaciski od 3.0 tdi wejdzie 16 z et 45, ale nie każda, wiec na Twoje seryjne heble et 37 bedzie ok.- Obniżanie zawieszenia - problem z przodem.
przecież odległość między oponą a wachaczem sie nie zmieni- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
moim zdaniem z amortyzatorami nic sie nie stanie. Mój kuzyn załozył 1ba na amortyzatory z zawieszenia weitec -60 , jezdzi tak już 5 lat i nie ma problemu- Ile płacicie za AC?
AC OC NW w compensie na rok płace coś około 1100zł przy 60% zniżkach na AC i OC- Nowicjusz - wątek powitalny
- Akumulator / problem z odpaleniem
tylko ze tam niema przewodu przez stacyjke. Jak bede mial czas to to ogarne a narazie mam wyciagniety bezpiecznik- Akumulator / problem z odpaleniem
Alpine- Akumulator / problem z odpaleniem
Panowie, dzieki za podpwoiedzi. Problemem lewego poboru jest nie ori radio teraz pobór spadl na 0.06A. Podlaczylem prostownik na noc i zobacze czy aku bedzie trzymac prad. Gwarancji ma jeszcze prawie 2 lata wiec jak za tydzien albo dwa bedzie slaby to wtedy bede go reklamowal. pozdrawiam- Akumulator / problem z odpaleniem
Witam tez mam z tym problem, 0.75 A poboru nowy akumulator bosch s5 i po 2 nockach postoju auta nie da sie juz odpalic. Jakis czas temu auto zostalo lekko udezone z boku w lewy blotnik i od tego czasu co jakis czas zapala sie kontrolka od ESP. Ostatnio zauwazylem ze jak na sliskiej drodze ESP sie wlaczy, to swiatla lekko przygasaja. Czy jest to normalne i czy moze to miec cos wspólnego z takim poborem?- 22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
Planuje w niedziele, ale zobacze co z tego wyjdzie- Spotkania na drodze
Tomasz widziany na trasie Dobrodzien-Gwozdziany o ok. 15.15 pozdrawiam- B6 DIVISION
ok dzieki, jutro dalej bo dzisiaj juz niemam nerwów do tego ustrojstwa- B6 DIVISION
do gniazda nie dochodzi prad, przejsciówka jest dobra bo podlaczalem do innego auta i swiatla swiecily- B6 DIVISION
ale zadnych swiatel nie masz ?[/quote tylko w przyczepce- B6 DIVISION
Panowie pomocy. Mialem jechac dzisiaj do PL a tu taki h..j wielki ku..wa niema swiatla w przyczepce- B6 DIVISION
Panowie, róznica w 1din i 2 din jest tylko inna ramka albo tunel tez jest inny? Z góry dzieki za pomoc- wymiana skrzyni na 6 cio biegowa
mozna zostawic stary 2mas i sprzeglo, to i rozrusznika nie bedzie trzeba zmieniac- Śruba regulacyjna gwintu pod sprężyne tył...
to juz lepiej kupic ori podkladki pod sprezyny 8E0 512 145 maja chyba 13 mm grubosci niz te z alledrogo, które niewiadomo jak beda wygladaly po kilku zimach- Gumy pod sprezyny
na samych gumach chyba nie podniesiesz auta tak duzo zeby wachaczom cos sie stalo, ale dla pewnosci poluzuj sruby tulei i skrec je we wlasciwej pozycji tzn. jak auto bedzie stalo na kolach z gumami pod sprezynami- B6 DIVISION
te co ja wkleilem to sa chyba ori z B8 i czy beda pasowaly do B6 ?- B6 DIVISION
a te? Audi A4 A5 Original Pedal Set Pedal Caps B8 S4 S5 RS4 RS5 Q5 Manual Cars | eBay sa takie same- B6 DIVISION
Witam. Mam pytanko ori czy podróba- Zawieszenie z A4B6 1.9TDI Q do A4B6 1.9TDI Ośka
zawieszenie od Q do oski pasuje jedyny problem to to ze tyl bedzie wyzej bo jest lzejszy no chyba ze to jest gwint to wtedy se ustawisz jak wysoko bedziesz chcial - Bujanie samochodem podczas jazdy