Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...ta zniewaga krwi wymaga :evil:...

Opublikowano

Kogo ja widzę :shocked: Może nowe ramki klubowe potrzebujesz?? Bo stare chyba trochę podniszczyłeś :evil:

http://picasaweb.google.pl/Tygrys911/WYMIANARAMEK#

:bag: ale masz pamiec... :decayed:

Wiesz , nie codziennie ktoś pali ramki mojego klubu.Takie rzeczy się pamięta :evil:

LINCZ LINCZ LINCZ

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano
  • Autor

no ,ale ja nie mam za co przepraszac... :decayed:

przeciez swoj honor mam... :)

A do klubu nie chce wstapic, tylko byc userem na forum.

Opublikowano

no dobra, wiec skasujcie ten temat

niezła pato.... z tymi ramkami :wallbash:

:co:

fajnie nalezec do klubu, ale niefajnie byc pod butem i to murzyna :cool1:

Opublikowano

Wiesz , nie codziennie ktoś pali ramki mojego klubu.Takie rzeczy się pamięta :evil:

...widziałem podobne akcje na meczach-tam też się paliło szaliki i flagi... :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox:

Głuchy zagadnij do Keżora jak się załatwia sprawy powrotu :) On tez miał epizod z paleniem naszych gadżetów, ale zostało mu wybaczone :)

Opublikowano
:ban::decayed:
Opublikowano
  • Autor

:ban::decayed:

why not?

Opublikowano

Ale jaja.

Nawet na warszawskim nie przybywają posty w takim tempie :polew: :polew:

Opublikowano

...to jakaś prowokacja-jesteśmy w ukrytej kamerze? :mysli:

Opublikowano

A do klubu nie chce wstapic, tylko byc userem na forum.

a co to za różnica :cool1:

jeżeli robi to dla ciebie różnicę to: poco zapisywałeś się do nas na forum :?:

Opublikowano

no ,ale ja nie mam za co przepraszac... :decayed:

przeciez swoj honor mam... :)

przeciez publiczne spalenie ramek to lekcewarzenie wszystkich, ktorzy sie z logiem na nich utozsamiaja.

wiec obraziles nie tylko a4- klub jako taki ale przedewszystkim jego czlonkow.

widzisz jaka jest reakcja ludzi ktorzy akcji a4clubu nie znali?

Opublikowano

no ,ale ja nie mam za co przepraszac... :decayed:

przeciez swoj honor mam... :)

Honor masz? hehehehehehehe

Opublikowano

:ban::decayed:

why not?

:ban: :ban: :ban:

Opublikowano

... to jakiś zamach samobójczy.???.. :naughty:

Opublikowano

Wyluzujcie z tym banem :cool1: Nie bedziemy stosowac takich metod jak stosuje gówniane forum.

Opublikowano
  • Autor

W sumie za te ramki to zarobilem na bana... :>

Opublikowano

...a ja zapytam wprost-czym sie kierowałeś podejmując decyzję o ponownej rejestracji?

Opublikowano

napewno nie rozumem, bo widać ze kolega albo nie ma, albo go oszczędza na lepsze czasy...

Opublikowano

...a ja zapytam wprost-czym sie kierowałeś podejmując decyzję o ponownej rejestracji?

Data rejestracji: 24 Maj 2008, 21:23 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

...a ja zapytam wprost-czym sie kierowałeś podejmując decyzję o ponownej rejestracji?

jestem juz dluzej zarejestrowany, ale zdecydowalem sie ujawnic za namowa kogos z tego forum, i zrobilem to prezentujac moje auto.

Powodem bylo to ze teraz jestem "neutralny"- czyli nie naleze do zadnego klubu i tak juz ma zostac. jedyne logo jakie na moim aucie zostanie to logo Nürburgring.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.