Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na szydere bylem gotowy... :decayed:

Opublikowano

no ale powaga to daje 20 koni... Ja nakleiłem 10 naklejek na auto i teraz objeżdzam s4.... :decayed::naughty:

Opublikowano

a nie myślałeś o takiej stylizacji??

Takie ognie podobno dodają nawet 20 koni...

12345.jpg

skad te ognie? ktos pokropil dywaniki woda swiecona? :mysli:

Opublikowano

na szydere bylem gotowy... :decayed:

wykazałbyś choć resztki godności i pozakrywał w paintcie te logo kupy.eu :decayed:

pamiętasz jak było kiedyś ? ludzie z miejsca bana wylapywali za takie fotki :naughty: zobacz jak wiele się zmieniło, teraz jedynie pojazdy sobie robią :naughty: :naughty:

Opublikowano

na szydere bylem gotowy... :decayed:

wykazałbyś choć resztki godności i pozakrywał w paintcie te logo kupy.eu :decayed:

pamiętasz jak było kiedyś ? ludzie z miejsca bana wylapywali za takie fotki :naughty: zobacz jak wiele się zmieniło, teraz jedynie pojazdy sobie robią :naughty: :naughty:

:decayed:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 15:40_________________________________________________

na szydere bylem gotowy... :decayed:

działaj ze zmianą fot :wink4:

Opublikowano
  • Autor

poprawione

Opublikowano

a nie myślałeś o takiej stylizacji??

Takie ognie podobno dodają nawet 20 koni...

12345.jpg

skad te ognie? ktos pokropil dywaniki woda swiecona? :mysli:

Ognie z pieca siemian-a :)

Autko mi się podoba a teraz bez tych zbędnych fotek jeszcze bardziej . Felgi czarne były lepsze :good:

Opublikowano
  • Autor

Głuchy - masz problemy z ledami do jazdy dziennej ? widziałeś je może na polskim allegro ?

Ledy mam w domu ,ale potrzebuje jeszcze sterowniki do nich i ewentualnie jeszcze zeby byly takie z funkcja CH/LH. No i kupilem skorupe zderzaka S-line, ale bez spryskow :wallbash: Teraz powycinane wloty i nie ma jak sprzedac. Poluje na zderzak z RS4, tylko nie wiem czy da sie go do moich blotnikow dopasowac.

[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 16:10_________________________________________________

Kogo ja widzę :shocked: Może nowe ramki klubowe potrzebujesz?? Bo stare chyba trochę podniszczyłeś :evil:

http://picasaweb.google.pl/Tygrys911/WYMIANARAMEK#

:bag: ale masz pamiec... :decayed:

Opublikowano

z takimi powrotami-zawsze powinny być przeprosiny... :gwizdanie:

Opublikowano

Kogo ja widzę :shocked: Może nowe ramki klubowe potrzebujesz?? Bo stare chyba trochę podniszczyłeś :evil:

http://picasaweb.google.pl/Tygrys911/WYMIANARAMEK#

wow...

Opublikowano

Kogo ja widzę :shocked: Może nowe ramki klubowe potrzebujesz?? Bo stare chyba trochę podniszczyłeś :evil:

http://picasaweb.google.pl/Tygrys911/WYMIANARAMEK#

No pięknie :angry::disgust::kwasny:

Opublikowano

Kogo ja widzę :shocked: Może nowe ramki klubowe potrzebujesz?? Bo stare chyba trochę podniszczyłeś :evil:

http://picasaweb.google.pl/Tygrys911/WYMIANARAMEK#

:bag: ale masz pamiec... :decayed:

Wiesz , nie codziennie ktoś pali ramki mojego klubu.Takie rzeczy się pamięta :evil:

Opublikowano
  • Autor

no dobra, wiec skasujcie ten temat

Opublikowano

no dobra, wiec skasujcie ten temat

tak cieżko napisac, przepraszam? :hi:

Opublikowano

Wiesz , nie codziennie ktoś pali ramki mojego klubu.Takie rzeczy się pamięta :evil:

...widziałem podobne akcje na meczach-tam też się paliło szaliki i flagi... :decayed:
Opublikowano

ja twierdze że facet powinien mieć jaja, dlatego nie rozumiem dlaczego w ogole załozyłeś ten temat... jeśli nie potafisz powiedziec prostego słowa przepraszam...[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 16:22_________________________________________________no ale cóż jedni mają jaja, inni kinder niespodzianki...

Opublikowano

no dobra, wiec skasujcie ten temat

niezła pato.... z tymi ramkami :wallbash:

:co:

Opublikowano

no ale cóż jedni mają jaja, inni kinder niespodzianki...

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.