Młody

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Młody

1. Grill masz ori ? dużo roboty z wymianą ?
  2. Byłem bardzo zadowolony . W pełni wystarczający w Q . Słaby to jest 2.0 .
  3. Jak chcesz zmieniać tył polft s-line to przód też tak rób bo będzie się gryzło . Skoro i tak musisz wydać kasę na zderzak s-line to już lepiej poliftowy przynajmniej fajnie wygląda . Będziesz żałować później .
  4. W życiu bym nie kupił A6 C6 Fajna jest walnij s-line zewnętrzy i będzie wypas .
  5. Młody

Audi A6 C7 by 7ups

Fajnie wygląda z tym tyłem tu też poszli grubo C7 https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-bi-turbo-pakiet-rs-stan-idealny-polecam-ID6yPlxB.html . Zastanawia mnie czy zderzaki RS w C7 pasują bez problemu
  6. Nie będziesz dziewicą do końca życia zakładaj 20 z Q5 i będzie kosa . Byle by Ci nie przyszło do głowy malować je w grafit lub na czarno .
  7. Młody

Audi A6 C7 by 7ups

Nie chcę Cię urazić ale tu to wygląda ja C7 po dzwonie . Moim zdaniem brzydko jest ale to moje zdanie a Twoje auto .
  8. Co do halogenów wszystko do zmiany w przedlifcie , u Ciebie topor halogeny musisz kupić od s-lien polift, nawet zaślepki od spryskiwaczy musisz mieć s-line ten nie pasują . Zderzak tył s-line też do zmiany cały, sam dyfuzor nie będzie pasował . Chyba wszystkie audi tak mają że do standardowego zderzaka nie założysz dyfuzora s-line , S . A i bardzo ładna C6 podoba mi się a w s-line biała polift jest mega .
  9. No to gratuluję zakupu i powodzenia w modach. Temat będę śledził na bieżąco.
  10. Będzie na A6 klub mam nadzieję że tu również .
  11. Daleko wlkp. będzie dalej robiona na mega projekt, jedyny w PL jak nie w europie . Kupił ją prawdziwy pasjonat .
  12. 3.0 lub 2.0 lift ultra, zastanawiam się jeszcze nad A7 3.0. Ale to za jakiś czas.
  13. Auto sprzedane. Temat do zamknięcia .
  14. Fajna, jak mi się allroad nie podoba to ta jest oki. Da się slavko87 zrobić led (ja tak mam ) .
  15. Fajna ale zderzak s-line polift zrobiłby większe wrażenie .
  16. C7 lub Bmw F10 oba to tylko disel i kombi .
  17. Auto jest na sprzedaż . info na PW.