Treść opublikowana przez Młody
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
Fajna, podoba mi się
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
Wygląda super .
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
Grill masz ori ? dużo roboty z wymianą ?
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
Byłem bardzo zadowolony . W pełni wystarczający w Q . Słaby to jest 2.0 .
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
- a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
To było tak z ironią- A6C6 Avanat 3.0 ASB Sierotka XXL
Jak chcesz zmieniać tył polft s-line to przód też tak rób bo będzie się gryzło . Skoro i tak musisz wydać kasę na zderzak s-line to już lepiej poliftowy przynajmniej fajnie wygląda . Będziesz żałować później .- a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
W życiu bym nie kupił A6 C6 Fajna jest walnij s-line zewnętrzy i będzie wypas .- Audi A6 C7 by 7ups
Fajnie wygląda z tym tyłem tu też poszli grubo C7 https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-bi-turbo-pakiet-rs-stan-idealny-polecam-ID6yPlxB.html . Zastanawia mnie czy zderzaki RS w C7 pasują bez problemu- Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß
Nie będziesz dziewicą do końca życia zakładaj 20 z Q5 i będzie kosa . Byle by Ci nie przyszło do głowy malować je w grafit lub na czarno .- Audi A6 C7 by 7ups
Nie chcę Cię urazić ale tu to wygląda ja C7 po dzwonie . Moim zdaniem brzydko jest ale to moje zdanie a Twoje auto .- Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß
Co do halogenów wszystko do zmiany w przedlifcie , u Ciebie topor halogeny musisz kupić od s-lien polift, nawet zaślepki od spryskiwaczy musisz mieć s-line ten nie pasują . Zderzak tył s-line też do zmiany cały, sam dyfuzor nie będzie pasował . Chyba wszystkie audi tak mają że do standardowego zderzaka nie założysz dyfuzora s-line , S . A i bardzo ładna C6 podoba mi się a w s-line biała polift jest mega .- Audi A6 C7 by 7ups
Co z felgami ?- Audi A6c6 2.7TDi + Q 20" zoll 2X s- line
No to gratuluję zakupu i powodzenia w modach. Temat będę śledził na bieżąco.- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Będzie na A6 klub mam nadzieję że tu również .- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Daleko wlkp. będzie dalej robiona na mega projekt, jedyny w PL jak nie w europie . Kupił ją prawdziwy pasjonat .- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
3.0 lub 2.0 lift ultra, zastanawiam się jeszcze nad A7 3.0. Ale to za jakiś czas.- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
C7- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Auto sprzedane. Temat do zamknięcia .- Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
Fajna, jak mi się allroad nie podoba to ta jest oki. Da się slavko87 zrobić led (ja tak mam ) .- Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Fajna ale zderzak s-line polift zrobiłby większe wrażenie .- A6 C6 ASB 3.0 TDI QUATTRO by CZAKI
Takie sobie taczki- Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Ciekawy projekt, życzę powodzenia .- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
C7 lub Bmw F10 oba to tylko disel i kombi .- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Auto jest na sprzedaż . info na PW. - a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline