Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Minęły kolejne 2 lata i znowu przyszedł czas na zmianę auta, leczy tym razem bardziej z konieczności i rozsądku niż kaprysu czy chęci posiadania czegoś lepszego - chwilowo auto musi zejść na drugi plan

Z racji że zaczynam budowę domu i z jednej strony była potrzeba uwolnienia troszke gotówki a z drugiej strony posiadane A5 miało problem z dojazdem na działkę na której się buduję zapadła decyzja zmiany samochodu.

W tym samym czasie pojawiła się możliwość zakupu Audi A6 C6 allroad po sąsiedzku od znajomego.

Z racji że furka pewna i znam ją od samego początku a z drugiej strony spełniała moje oba wymogi jednocześnie (uwolnienie gotówki + rozwiązanie problemu z dojazdem) po krótkim przemyśleniu stałem się jej właścicielem :)

Z racji że furka jest krajowa i do wypasu do którego jestem przyzwyczajony jej daleko wypisanie wyposażenia nie stanowi większego problemu :) a z drugiej strony jak na zakup samochodu przejściowego ma to co najważniejsze.

Decyzja zakupu głównie podytkowana tym że furka krajowa, bezwypadkowa, od pierwszego właściciela (którego dobrze znam) i częściowo sam się nią opiekowałem/serwisowałem gdyż właściciel żadnym fanem marki nie jest.

A konkretnie wymieniając to co ważne (standardu nie wypisuję bo go wszyscy doskonale znacie):

- audi A6 C6 allroad, bezwypadek, przebieg 191000km, vin WAUZZZ4F48N128009, pierwszy właściciel, krajowa, produkcja 04.2008

- 3.0tdi quattro ASB 233ps

- program na 288ps i 580Nm

- tiptronik

- bi-xenon

- fotele sport skóra + alkantara

- navi + zmieniarka

- dokładki w kolorze

- lusterko wew. samościemniające

- lusterka zew. składane i fotochrom

- pakiet schowek

- pakiet światło

- podgrzewane fotele przód

- podgrzewane fotele tył

- elektrycznie wysuwany hak

- parktronik przód+tył z wizualizacją na ekranie

- klimatronik 3 strefy

- leaving coming home

- światła led przód + tył

i to chyba tyle

wiadomo że do max wypasu dużo a dużo jej brakuje ale gdybym mógł z kilka detali dobrać to najchętniej:

- szyberdach

- bose

- elektryczna klapa

Ps. zobaczymy czego po wypaśnym A5 będzie mi brakować najbardziej :)

Teraz kilka foto na szybko po małym odświeżeniu lecz do stanu do jakiego jestem przyzwyczajony jeszcz trochę pracy przede mną :)

Widziane na poniższych foto modyfikacje to modny z pierwszego dnia po zakupie do których jesteśmy przyzwyczajeni i chyba uzależnieni :decayed:

- przednie lampy poliftowe

- tylne lampy poliftowe

- felgi 20 cali wzór RS6 C7 + opony 255/35/20

czy będzie cos jeszcze ? chyba nie gdyż nie auto jest w tej chwili priorytetem

Wnętrze

DSCN2792.jpg

DSCN2793.jpg

DSCN2807.jpg

Z zewnątrz (zawias seria)

DSCN2788.jpg

DSCN2796.jpg

DSCN2798.jpg

Zawias max dół

DSCN2803.jpg

DSCN2805.jpg

Zawias max góra

DSCN2810.jpg

DSCN2813.jpg

DSCN2814.jpg

DSCN2818.jpg

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Jedno pytanie. Te hamulce to z seicento :decayed:

Opublikowano

Mironek super furka :) Już wiem po co kupowałeś felgi :) akurat własnie tez takowe chce do siebie ;)

Opublikowano

Kawał fajnej fury, włożysz trochę pracy i będzie super, takie modyfikacje od razu po kupnie - choroba psychiczna :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

Jedno pytanie. Te hamulce to z seicento :decayed:

tak ale sportinga :grin:

Byłem w sklepie - pytałem czy mają jakieś hamulce ze sportowego samochodu i mi dali :grin:

Mironek super furka :) Już wiem po co kupowałeś felgi :) akurat własnie tez takowe chce do siebie ;)

już gdzieś pisałem że te koła do allroada kupuję

Kawał fajnej fury, włożysz trochę pracy i będzie super, takie modyfikacje od razu po kupnie - choroba psychiczna :decayed::kox:

no nie tak od razu - na drugi dzień - furę odebrałem w piątek o 20.00 a mody robiłem dopiero w sobotę o 6.30 :grin:

Opublikowano

którą masz na myśli - przód czy tył

przod:)

Opublikowano
  • Autor

którą masz na myśli - przód czy tył

przod:)

kwestia doregulowania - foto chwilę po montażu

Opublikowano

aaa faktycznie przeciez to 08 ;p ledy po 10 byly :)

Opublikowano
  • Autor

dokładnie - ktoś tu nie czytał opisu :)

Opublikowano

Myślisz że ktoś czyta te elaboraty Twoje :wink: ? Weź linkę do BT bo jak śnieg spadnie to ktoś mnie musi targać :grin:

Opublikowano
  • Autor

Mogę Cię holować tylko nie wiem czy jesteś przyzwyczajony do takiej prdkości :decayed:

Opublikowano

Mogę Cię holować tylko nie wiem czy jesteś przyzwyczajony do takiej prdkości :decayed:

Będę Ci mrugał długimi żebyś zwolnił jak coś :grin:

Opublikowano

ładne wozidło :naughty:

btw .....kapelusz przeważnie kładziesz , na którym fotelu ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

normalnie leży na siedzeniu pasażera - ale jak wyprzedzam 2.5tdi to go ubieram :grin:

Opublikowano

normalnie leży na siedzeniu pasażera - ale jak wyprzedzam 2.5tdi to go ubieram :grin:

osz Ty ..podkręconą piłkę ?? :naughty::grin:

Opublikowano
  • Autor

.... było się odzywać :decayed:


Ps. Artur będę szanował - wierzę że będzie kiedyś Twoja :)

Opublikowano

ładny allroad :D

Mam jedną prośbę :D

jak będziesz sprzedawał autko po skończeniu budowy to jestem w kolejce do kupienia bo akurat takiej szukałem :D

...chyba jestem pierwszy w kolejce :D

z Chorzowa 15 min i jestem :]

Opublikowano
  • Autor

z chorzowa jesteś pierwszy - przed Tobą mam już 2 innych chętnych ale będę pamiętał :)

Opublikowano

Zdjęć nie widzę bo w pracy jestem ale wierzę że jak zwykle fajnie wygląda, zobaczymy na spocie na żywo :naughty:


PS: nie ważne że starsze, ważne że inne :wink:

Opublikowano

Miron jak na budowę do wozenia gruzu i cegieł masz to dobre :D

PS przyjemna furka podoba mi się

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.