Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8 sztuk :)

ok, będę miał trochę więcej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

orientuje się ktoś jakie żarówki powinienem zamówić konkretnie do halogenów i oświetlenia rejestracji aby się pozbyć żółtego światła ?

Opublikowano

Do rejestracji podchodzą ori lampki Led z a5 a do Hallo pewnie h7 jakiś osram blu ale nie jestem pewien.

Jak Led świeci jest foto u mnie w wątku tak samo ledy wnętrza

Edytowane przez slavko87

Opublikowano
  • Autor

jak do a5 zamawiałem w aso to za kilka drucików lamki i coś tam jeszcze ponad 200zł zapłaciłem - trochę przesada

Opublikowano

W de coś koło 25 eu komplet

Opublikowano

W de coś koło 25 eu komplet

43€ płaciłem .

http://jafra.com.pl/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h7-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html mam takie i z żarnikiem 4850k elegancko się prezentuje

Opublikowano

Mirek fura piękna. Co do haluksów daj osram hyper vision. Nie mają chyba homologacji ale idealnie komponują się z xenonem :hi:

Opublikowano
  • Autor

muszę sprawdzić jakie ja potrzebuje bo coś mi się zdaje że w halogenach są H11

Opublikowano

A nie czasem h7 ?

Opublikowano

muszę sprawdzić jakie ja potrzebuje bo coś mi się zdaje że w halogenach są H11

W B6 na pewno były H11 ale tutaj nie mam pojęcia :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

kurcze już nie wiem - wiem tylko że A6 ma inne niż były w A5

Mirek fura piękna. Co do haluksów daj osram hyper vision. Nie mają chyba homologacji ale idealnie komponują się z xenonem :hi:

Wandej z tą pięknością to nie przesadzaj - zwykły czołg :)

Po takim A5 się czuję jak bym się przesiad do jakiegoś mikrobusa z wcześniejszej epoki

I tyle miejsca w środku i się kiwa na zakrętach jak galaretka :decayed:

Opublikowano

kurcze już nie wiem - wiem tylko że A6 ma inne niż były w A5

Mirek fura piękna. Co do haluksów daj osram hyper vision. Nie mają chyba homologacji ale idealnie komponują się z xenonem :hi:

Wandej z tą pięknością to nie przesadzaj - zwykły czołg :)

Po takim A5 się czuję jak bym się przesiad do jakiegoś mikrobusa z wcześniejszej epoki

I tyle miejsca w środku i się kiwa na zakrętach jak galaretka :decayed:

Też nie jestem fanem dużych aut ale allroad każdej generacji jest piękny :wink: Postawisz dom kupisz C7 Allroad`a :decayed:

Opublikowano

Poliftowe h11, a przed liftem h7, tak pisze na forum A6, ale niech to ktoś sprawdzi w etce bo ja nie mam :wink:

Opublikowano

że tak zacytuje "felgi fajne ,auto zmień" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

Nie no nie ma co bluźnić - co jak co ale coś w tym jest że allroad każdej generacji ma coś w sobie - a na zakrętach się kiwa bo to auto z trochę innym przeznaczeniem niż niskie i szerokie A5


kurcze już nie wiem - wiem tylko że A6 ma inne niż były w A5

Mirek fura piękna. Co do haluksów daj osram hyper vision. Nie mają chyba homologacji ale idealnie komponują się z xenonem :hi:

Wandej z tą pięknością to nie przesadzaj - zwykły czołg :)

Po takim A5 się czuję jak bym się przesiad do jakiegoś mikrobusa z wcześniejszej epoki

I tyle miejsca w środku i się kiwa na zakrętach jak galaretka :decayed:

Też nie jestem fanem dużych aut ale allroad każdej generacji jest piękny :wink:Postawisz dom kupisz C7 Allroad`a :decayed:

i tego się trzymajmy :)

Opublikowano

Miron masz w Zabrzu zaraz za "auta roczne" sklep z ledami. www.sklepledowy.pl ja tam brałem teraz kpl całych lampek na klape do b7 led. 120 zł kpl. Zobacz tylko czy masz mocowanie lampek na 1 czy 2 śrubki.


http://sklepledowy.pl/pl/c/A6/335/1/default/1

Edytowane przez MAJKI

Opublikowano
  • Autor

dzięki - podjadę tam kiedyś

Opublikowano

dzięki - podjadę tam kiedyś

hehe znając Ciebie to kiedyś będzie jutro i gotowe będzie na Bukowine :grin:

Opublikowano
  • Autor

:bag:

Opublikowano

W de coś koło 25 eu komplet

43€ płaciłem .

http://jafra.com.pl/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h7-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html mam takie i z żarnikiem 4850k elegancko się prezentuje

http://m.ebay.de/itm/LED-Kennzeichenbeleuchtung-fuer-Audi-A5-A8-Q7-Original-Zubehoer-Kennzeichenleuchte-/390591678816?nav=SEARCH

Orginalnie zapakowane prosto do domu dostałem takie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.