Treść opublikowana przez Maniek
-
Bukowina 2022 - podziękowania
Dzięki organizatorom za organizację mega imprezki, jak zawsze na najwyższym poziomie?? Miło było Was spotkać po 3 latach? Do zobaczenia za rok?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej Proszę o rozkodowanie: WVGZZZ5NZLM115897 Dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej, poproszę o rozkodowanie: WVWZZZ3HZJE526334 Dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej Poproszę o rozkodowanie WAUCFBFR7AA071301 Dzięki ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej Poproszę o rozkodowanie WVWZZZ3HZJE505750 Z góry wielkie dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej Poproszę o rozkodowanie: WVWZZZ3HZJE520127 Dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej Poproszę o rozkodowanie: WVGZZZ5NZJW976688 Wielkie dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej Poproszę o rozkodowanie: WVGZZZ5NZJM061257 Dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, z góry wielkie dzięki za pomoc. WAUZZZ4F5BN003530
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Maniek + Paula + Franek (8l.) + Stasiu (6l.)
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Jakis bus 8/9 osob ? Takze chwilowo zmieniam marke.
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Panie i Panowie, przyszedł czas na sprzedaż mojej Ce-szóstki ? Niebawem wleci ogłoszenie do działu sprzedaży, a jeśli ktoś poszukuje takiego auta to zapraszam na priv. Pozdrawiam ?
-
C7 Resident
C7 Maniek ??? hmmm, zastanowię się nad prawami autorskimi
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Franek pytał czy będzie ten wujek od sanek. nie było Cię na liście, więc powiedziałem dzieciakowi że nie będzie. On na to: to ja nie jade
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
UCZESTNIK ZLOTU: nick: Maniek OSOBA TOWARZYSZĄCA: imię/nick: Paula Dzisiaj puszczam przelew
-
Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß
Dobra gablota Gratki zakupu i niech służy latami!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
o to to, dokładnie w tym sklepie kupowałem. Tablica: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-36mm-3xSMD-C5W-C10W-CAN-BUS-KolorBialy/45 Halogeny: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-OPT-H11-55W-12V-Super-White-4200K/339 Z reszta Marek z tego sklepu doradzi co najlepiej wziąść. BTW Jak byś był przed BT w tym sklepie to kupiłbyś mi 2 żarówki do tablicy http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-36mm-3xSMD-C5W-C10W-CAN-BUS-KolorBialy/45 Oddam Ci kase w BT
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
nie pamiętam ile ostatnio jechaliśmy z Częstochowy do Krk.. ale chyba jakieś 1,5 godziny? miejsce ustalimy jakoś będziemy też przecież pod telefonem ja raczej nie dołączę do Was bo wyskoczył mi jeszcze wyjazd do Bielska w piątek rano więc nie dam rady obrócić, żeby do południa być w KRK
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
ok, będę miał trochę więcej
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
Gratki wozidła, jak na przejściówkę całkiem nieźle ? W końcu jakieś męskie auto... Ile naklejek Ci przywieźć do BT? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/226754-naklejki-c6-rulezzz/page-6#entry4750275
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
My jedziemy już w czwartek, ale w piątek w okolicach Krakowa możemy do Was dołączyć jedrekx, o której i gdzie w okolicach KRK ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Havana z tym kołem robi robotę !!! Jest Gratki Grzesiek
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
No elegancko Czym te reflektory potraktowałeś ?