Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszła pora na przedstawienie mojego nowego wozidła :naughty: Z racji tego, że powiększyła się rodzinka od około pół roku poszukiwałem A6 C6 koniecznie w Avancie no i znalazłem :decayed:

Audi A6 C6 FL Avant 2.0 TDI, 170 KM (CAHA), S-line, 2010 rok
Skrzynia 6 biegowa - manual.
Kolor: Brillantschwarz

Wyposażenie:
-Bi-xenon,
-Servotronic,
-MMI 3G,
-S line wewnętrzny,
-Progi S line,
-SDS,
-Bluetooth,
-Czytnik 2 kart pamięci,
-CLH,
-Czujnik zmierzchu,
-Czujnik deszczu,
-Climatronik,
-Wykończenie wnętrza -amelinowe:naughty:
-Kierownica multifunkcyjna (3-ramienna) skórzana,
-PDC tył,
-Alufelgi 18", oponki 245/40/18,
-Zawieszenie 1BV (-30 mm),
-Podwójny wydech,
-Fotele skóra z alkantarą,
-Podgrzewane fotele przód,
-Podłokietnik przód + tył,
-ISOFIX tył,
-Kolorowy FIS,
-Tempomat,
-Pakiet oświetlenie,
-Elektryczne lędźwie,
-Ogrzewanie postojowe na pilota,
-Elektrycznie sterowane, podgrzewane lusterka (kierunkowskazy w lusterkach).

Zapewne są jeszcze jakieś bajery o których zapomniałem, ale myślę, że z czasem uzupełnię :grin: Wybaczcie - dopiero się nawzajem poznajemy :wink:

W planach jak na razie nie za wiele, ale myślę że z czasem zacznie przybywać na listę.

Planowane i wykonane mody:

-Ramki pod tablice Audi A4 Klub Polska (najważniejszy mod!!!) - gotowe :thumbup1:
-PL menu do MMI ,
-Mapa EU2014 - gotowe :thumbup1: Dzięki Hammer :hi:
-Koła zimowe 18", felga ori Audi TT - gotowe :thumbup1:
-Lusterko wewnętrzne fotochrom - szkopki żałowali i wrzucili zwykłe:facepalm: - gotowe :good: Dzięki siemian i wrclaguna :hi:
-Program 205 PS/410 NM by Master's Tuning - gotowe :thumbup1:
-Zderzak przód S-line - gotowe :thumbup1:
-Zmiana grilla na RS6 - gotowe :thumbup1:
-Zderzak tył S-line - gotowe :thumbup1:
-Lotka na klape S-line - gotowe :thumbup1:
-PDC przód + wizualizacja na MMI - gotowe :thumbup1:
-kamera cofania
-Felunek 19" od R8 - gotowe :thumbup1:
-Oświetlenie wnętrza i tablicy rejestracyjnej LED - gotowe :thumbup1:

Fotki narazie skromne, ale jak będzie pogoda to uzupełnię


feb84d2d1c5db92dm.jpg 1aec1ba4e0057ed9m.jpg 2db15b7d3e0e76f5m.jpg d9ad92499a43d5bdm.jpg

Wnętrze

92b0c38599af14fam.jpg 02435222bb30db9fm.jpg 7df110db6e9edf14m.jpg
8612d0787445e938m.jpg 882ee03403d5a0a0m.jpg666a828f8f268370m.jpg 5423b27a40ec6aafm.jpg afc2d7c40793ef77m.jpg d11ecd0ec63047bbm.jpg

Zimowy Setup 16" 225/55 R16

08064b8c1ce5aa48m.jpg 35b4a05c6a895491m.jpg 2c0833ab48badb49m.jpg d658d88f0ae11c7bm.jpg 478e6708ecf220adm.jpg

Nowy zimowy setup 18" 245/40 R18

20141204_153751.jpg 20141204_153811.jpg 20141204_153833.jpg

Kilka fotek ze Zlotu w BT 2013:naughty: Na pierwszej fotce Pakiet Żona Interieur :grin:
e80bad8f5dd31fd6m.jpg c751636d38ee841fm.jpg b817eb75b64cc443m.jpg 18d1d2ab76bfc355m.jpg a0a1e1a6cc086bfcm.jpg 15a443b703823754m.jpg 95ea546677e4ab45m.jpg 68656a7da02b9da8m.jpg


Mała sesyjka na Zlocie w BT 2014 :naughty: Dzięki slaweq :hi:
DSC_1977.jpg DSC_1980.jpg DSC_2007.jpg 20140329_151337.jpg 20140329_151515.jpg20140329_151523.jpg

Nowy modzik - blenda na fotoradary :grin:
7cbb4eca529cf66fm.jpg

Wpadł S-line na przód :naughty:
0d2ad0ddce3c6d99m.jpg 2936e7ca6d013195m.jpg 3b01b3b274edd4f1m.jpg dd026f10b122a866m.jpg 20140226_145725.jpg

Grill od RS6 :decayed:
20140317_172431.jpg 20140319_143956.jpg 20140319_144011.jpg


Wpadł też i S-line na tył :decayed:
20140226_132830.jpg 20140226_132813.jpg 20140226_132858.jpg 20140226_132948.jpg 20140226_145707.jpg

Lotka S-line na klapę
20140319_145642.jpg 20140319_151457.jpg

Koło 19" od R8 + gumy 255/35/19
20140509_113019.jpg 20140509_113038.jpg 20140509_113314.jpg

Oświetlenie LED wewnętrzne + tablica rejestracyjna
ae7ba49c468d4d7em.jpg b471eda0ce4cdb03m.jpg ec0b123eb8f2cb4fm.jpg 7feff2df3be68decm.jpg 77b119fe9b78852bm.jpg f9291787eb5151cem.jpg 9cf8a487844f0f74m.jpg

PDC przód z wizualizacją na MMI
7bcc054801c901ffm.jpg c2095b41c3bbb3e2m.jpg

Z wizytą w Master's Tuning

20140806_140226.jpg 20140806_140935.jpg 20140806_150503.jpg 20140806_140917.jpg 20140806_151728.jpg 20140806_152552.jpg

Pozdrawiam i zapraszam do opinii i dyskusji :hi:

Edytowane przez Maniek

Opublikowano

no nareszcie! gratuluję autka :hi: a parę rzeczy można by było jeszcze dodać tylko S-line exterieur.. :wink: no i foty środka koniecznie daj! :whistling:

Opublikowano
  • Autor
no nareszcie! gratuluję autka :hi: a parę rzeczy można by było jeszcze dodać tylko S-line exterieur.. :wink: no i foty środka koniecznie daj! :whistling:

Wszystko w swoim czasie, trochę się ogarnę to powrzucam, ale pogoda musi być :decayed:

Opublikowano

ładniutka;) i na moich ulubionych a6kowych 18kach;)

oby sie spisywała!;)

Opublikowano

Fajnie, że nie ma przyciemnianych szyb i oby tak zostało :wink:

Gdzie kupiłeś auto ?

A4 B6 Avant aż tak ciasne się zrobiło ?

Opublikowano
  • Autor

Autko przyprowadziłem z DE. A co do ciasnoty w B6 to tragedii nie było (kiedyś maluchami w 5 osób się jeździło i było dobrze), ale chciałem większe auto i teraz nie żałuję tej decyzji. Różnica pomiędzy A4 a A6 jest i to znaczna.

Opublikowano

piękne auto! :kox:

Opublikowano
:good: czekam na więcej fotek wraz z wnętrzem. Graty! :kox:
Opublikowano

szkoda tylko że nie ma s-line zewnętrznego . silnik fajny poka środek :naughty:

Opublikowano

Piękne autko Maniek :banan:

Moje paści też kiedyś na c6 zmienię.

Jak to jedzie z 2.0 w serii?? Starcza te 170kunia?

Opublikowano

Mam taką turbinke CAHA u siebie i po sofcie już ładnie ciągnie więc nie ma na co czekać widzę, że w planach virusik jest. :wink::whistling: Jeszcze raz gratki. :good:

Opublikowano
  • Autor
szkoda tylko że nie ma s-line zewnętrznego . silnik fajny poka środek :naughty:

jak by było wszystko z wypasu to co ja bym robił???:grin:

Piękne autko Maniek :banan:

Moje paści też kiedyś na c6 zmienię.

Jak to jedzie z 2.0 w serii?? Starcza te 170kunia?

Jak na razie musi starczać i daje radę :decayed: W końcu przesiadka z AWX seria to każda zmiana będzie czymś lepszym:naughty: Ale tak jak pisałem podobno szybko się nudzi więc gdzieś w zamyśle virus jest.

Opublikowano

Fajna :hi:szkoda że nie ma pakiet zewnętrznego s line. :wink: ale jest co modzić.:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie :notworthy: Wrzucilem kilka fotek inside :naughty:

Opublikowano

Maniek czemu Ty masz 3G a gała jest od 2G ?

Opublikowano

bo ma tzw. 3G Low :wink:

Opublikowano

ladny egzemplarz, powodzenia w uzytkowaniu

lusterko z fotochromem bede mial na sprzedaz, bo u mnie laduje lustro z kamerka :P

Jak ogarniesz wirusa to czekam na info jak sie sprawdza bo u mnie pasowaloby to samo zrobic

Opublikowano
  • Autor
Maniek czemu Ty masz 3G a gała jest od 2G ?

Nie zadawaj mi takich trudnych pytań :grin: Tak kupiłem i nie sądzę żeby szkopki coś zmieniali. Tak go fabryka stworzyła :naughty: A jak wygląda ta gała od 3G? Wrzuć jakieś foto jak masz.

Opublikowano

wszystko jest OK, tylko masz wersję 3G Low (bez twardego dysku) i gałka jest taka jak w 2G. jak masz 3G High (z twardym dyskiem) to gała wygląda tak:

112_0808_04z2009_audi_a6interior_3750x2345.jpg

jest w środku gałki taki guziczek :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.