Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przyszły kabelki pod PDC, dzięki Grzesiek :hi:

f65f1efc4042e849m.jpg

Zima sie rozgościła na dłużej to trzeba kończyć kompletowanie klamotów i brać się za robotę:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Mail z INSTRUKCJA poszedł :naughty:

Podziękował :naughty: Wszystko fajnie, ale nicht fersteien:whistling: Nie masz tej instrukcji po angielsku?:decayed:

---------- Post dopisany 01-02-2014 at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 10:16 ----------

Kolejne klamoty do kompletu przyszły:decayed:

20140131_180530.jpg

Juz niebawem premiera... :naughty:

20140201_143338.jpg 20140201_143407.jpg

Opublikowano

Czekam na odsłonę :)

Opublikowano
  • Autor

Klamoty do PDC przód skompletowane, brakuje tylko jednej ważnej rzeczy... czasu żeby to ogarnąć :grin:

20140205_151048.jpg

Opublikowano

No trzeba to na autko zakładać wszystko bo się trochę uzbierało.:wink::good:

Opublikowano

Fajna ;)

Nie masz błędu spalonych żarówek, jak założyłeś te LED'y

Opublikowano

Maniek, co Ty trzymasz auto w stodole czy co? :grin::decayed::wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Maniek, co Ty trzymasz auto w stodole czy co? :grin::decayed::wink:

Oj tam od razu w stodole:grin: My Krzyżacy (z Alvem) mamy takie stylowe garaże dla rezaczy:naughty:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

Maniek, co Ty trzymasz auto w stodole czy co? :grin::decayed::wink:

Firmowa dziupla :grin:

Dokładnie Grzesiu, tak dla niepoznaki :decayed:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

Fajna ;)

Nie masz błędu spalonych żarówek, jak założyłeś te LED'y

Jak kupisz LEDy pod CAN to nie wali błędami:naughty:

---------- Post dopisany 26-02-2014 at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 12:20 ----------

Z okazji 26.02. wymieniłem w końcu tylny zderzak na s-line :naughty: Roboty w sumie na 2,5 h, a jaka radocha:grin: Przy okazji polerka wydechu bo już słabo wyglądał:facepalm: Szczerze mówiąc z tyłu jestem bardziej zadowolony niż z przodu, ale mam nadzieję, że to się zmieni:whistling:

Uwieńczeniem dzisiejszego dnia był update MMI i wgranie nowych map EU2014 - dzieki Hammer :hi:

Fotki zderzaka w pierwszym poście:naughty:

Byłbym zapomniał - dzięki Młody za ten tył :naughty::hi:

---------- Post dopisany 01-03-2014 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 23:57 ----------

PDC przod ogarniete, auto jeszcze nie do konca zlozone ale wszystko ladnie bangla:decayed: Dzieki wrclaguna za pomoc w kodowaniu :hi:Foty i tutorial beda pozniej bo normalnie padam z nog:whistling:

Opublikowano

No piękna furka no i lecisz z modami ostro...gratki:wink:

Opublikowano

Piękny egzemplarz. Planuję wymianę B6 właśnie na C6 i mam pytanie czy ten silnik 2.0 TDI (170km) nie jest za słaby? Podobno 2,7 jest super, a 3.0TDI to mega maszyna, ale juz ma większe spalanie.

Opublikowano
Piękny egzemplarz. Planuję wymianę B6 właśnie na C6 i mam pytanie czy ten silnik 2.0 TDI (170km) nie jest za słaby? Podobno 2,7 jest super, a 3.0TDI to mega maszyna, ale juz ma większe spalanie.

kolego wszystko jest uzależnione do czego chcesz wykorzystywać swoje auto. dla niektórych 3.0 tdi też jest mało. 170 KM daje sobie rade i zawsze można zrobić program na okolice 200KM .

Opublikowano
  • Autor
Piękny egzemplarz. Planuję wymianę B6 właśnie na C6 i mam pytanie czy ten silnik 2.0 TDI (170km) nie jest za słaby? Podobno 2,7 jest super, a 3.0TDI to mega maszyna, ale juz ma większe spalanie.

kolego wszystko jest uzależnione do czego chcesz wykorzystywać swoje auto. dla niektórych 3.0 tdi też jest mało. 170 KM daje sobie rade i zawsze można zrobić program na okolice 200KM .

dokladnie :wink:

wrc - bedzie bedzie ale narazie nie ogarniam kuwety po baletach:grin:

---------- Post dopisany 06-03-2014 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 12:19 ----------

Ogarnąłem temat:naughty: http://a4-klub.pl/know-how-rezanie-tajemnic-180/dokladka-pdc-przod-wizualizacja-mmi-319139/

Opublikowano

sprawa z tą wizualizacją! Szkoda, że w B7 nie da się tego ogarnąć... :zemdlal:

Opublikowano

Maniek myślałeś może o chromowych końcówkach wydechu? w sumie szukam do siebie ale nie wiem czy są nakładki na wydech jak w b8

Opublikowano
za***ista sprawa z tą wizualizacją! Szkoda, że w B7 nie da się tego ogarnąć... :zemdlal:

A ten myk z modułem z a3?? W led da radę.

Maniek fura,prze prze...... :kox:

Opublikowano
  • Autor
sprawa z tą wizualizacją! Szkoda, że w B7 nie da się tego ogarnąć... :zemdlal:

moral z tego jest jeden: kupuj C6 :polew:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Maniek myślałeś może o chromowych końcówkach wydechu? w sumie szukam do siebie ale nie wiem czy są nakładki na wydech jak w b8

narazie nie planuje:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.