Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za OT ale C6 a B6/B7 to inna epoka. Głupi i prosty przykład w C6 nie ma opcji na korby w tylnych drzwiach. O reszcie nie będę nawet pisał bo to śmieszne. :hi:

B8 ma ten sam podobny układ deski czy sterowania MMI . Gdzie w B7 było 2G :grin: ale są tacy na forum gdzie twierdzą że C6 a B8 to też inna epoka . To co C7 bierze przykład z B8 czy B9 będzie brało z C7 :wink: ale każdy broni swego prawda turdzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz wagi tego 2.0 ? bo moja to prawie 2T bez 40kg.

Lot matko, jakie krówsko - szwagrowa poczciwa A6C6 sedan BMK miała w dowodzie 1800 z kawałkiem - skąd aż taka różnica w avancie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz wagi tego 2.0 ? bo moja to prawie 2T bez 40kg.

Lot matko, jakie krówsko - szwagrowa poczciwa A6C6 sedan BMK miała w dowodzie 1800 z kawałkiem - skąd aż taka różnica w avancie?

s6 c6 sedan 5.2 mialo w dowodzie ok niecale 1900kg ;>

moja a8 w dowodzie miala 1830 +/- z tego co pamietam a a na wadze z instalacja gazowa i zbiornikiem i na 20" wyszlo 1990kg

wydaje mi sie mlody ze na wadze by ci wyszlko przynajmniej 100kg mniej niz masz w dowodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem a4 b6 z 1.9 tdi

teraz mam a6 c6 z lipnym niby 2.0 tdi wirus na około 170 ps

ale powiem tak chyba bym nie zamienił spowrotem na b6 komfort ilośc miejsca mistrz

mam tez okazje czasem pojezdzić a4 b8 moja mama ma takie auto i powiem ze tez c6 na b8 bym nie zamienił :)

spalanie b6 avf bez virusa oska było w granicach 8 l w mieście

w a6 c6 bre mam w mieście około 10 l wiadomo waga robi swoje na wadze waży około 1750 kg a b6 około 1400 kg różnica spora ale jakos nie przeszkadza to za bardzo

c6 jest naprawde fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C6 jest naprawdę za***iste;) przy poprzednim B5 i B7 zawsze mi czegos brakowalo, to miejsca, to komfortu, a tu jak sie okazalo na gwincie jest dalej komfortowo, nie zartuje...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na relacje, bo 70% opinii jakie znam to 3.0 Tdi gdyż tego jeździ najwięcej, a jak wygląda spalanie z Twoją nogą ?

Mam kolejną większą trasę za sobą, ale już w 100% po naszych pięknych drogach. Dystans ok. 1350 km, tryb mieszany: autostrady 150-160 km/h, zwykłe drogi 100-140 km/h, trochę w mieście (korki). Wynik: 6,3 l/100 km, średnia prędkość 84 km/h. Dane z komputera, więc średnia trochę może odbiegać od rzeczywistości, ale to się okaże po tankowaniu do pełna:naughty:

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Co tu porównywać A4 B6 z C6 , tylko tą mocą . A przestrzeń auta, komfort. Masz coś za coś.

Pewnie wywołam tym komentarzem falę protestów, ale moim skromnym zdaniem C6 bije na głowę B6/B7 pod względem przestrzeni jak i komfortu jazdy :whistling:

Bo chyba nie dla wszystkich to jest oczywiste :wink:

To nie tylko Twoje zdanie, ja uważam podobnie. Między B6 a C6 jest przepaść, to są zupełnie innej klasy auta. Mi osobiście zależało na komforcie i przestrzeni w środku i pozytywnie mnie zaskoczyła C6-ka:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie rewela...:slina: chyba się przekonałem do C6 z tym 2 litrowym piz*zikiem. A wracając do wagi C6, sedan, 3.0Tdi+q+tip - 2 tony :facepalm: maniek a jak z silnikiem ? Mam tu na myśli pompe oleju i wałki, bo jakieś problemy miewały tylko nie wiem czy to dotyczy tylko wersji przedliftowej ? :dontknow: I czy Twoja w manualu odpycha się podobnie ?

Audi A6 2.0TDi multitronic - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie rewela...:slina: chyba się przekonałem do C6 z tym 2 litrowym piz*zikiem. A wracając do wagi C6, sedan, 3.0Tdi+q+tip - 2 tony :facepalm: maniek a jak z silnikiem ? Mam tu na myśli pompe oleju i wałki, bo jakieś problemy miewały tylko nie wiem czy to dotyczy tylko wersji przedliftowej ? :dontknow: I czy Twoja w manualu odpycha się podobnie ?

Audi A6 2.0TDi multitronic - YouTube

W tym silniku (CAHA) podobno zostało już to poprawione. Za krótko go używam żeby coś więcej powiedzieć, ale zapytaj o opinię jedrekx on ma ten silnik w A5 i już chyba ponad rok czasu jeździ.

Co do odpychania się trudno mi powiedzieć na podstawie filmiku, a nie miałem okazji jeździć C6 w multi z takim silnikiem.

---------- Post dopisany 26-03-2013 at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2013 at 16:20 ----------

Mały update, wrzuciłem kilka fotek ze Zlotu w BT:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek parują Ci ledy ? Na tej fotce z zawaloną tablicą tak to wygląda :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, auto zarąbane solą i faktycznie wygląda jakby parowały:hi:

---------- Post dopisany 09-07-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2013 at 16:40 ----------

Dzisiaj udało się zakodować test wskazówek zegara GAUGE TEST/NEEDLE SWEEP oraz LAP TIMER:banan: Fajne bajery:naughty: Kodowanie identycznie jak w B8:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zderzak s-line wleciał na przód i oświetlenie wnętrza LED :naughty: Jak będzie chwila czasu to wrzuce fotki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz większe felgi na letni setup?

na tą chwilę nie mam tyle czasu $$$ :grin: ale w przyszłości z pewnością coś będę myślał:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj znać wcześniej - może kupię sobie Twoje 18' na lato.

si Senior:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foty "Zdichu"

kurde mam jedna taka slaba w garazu, ale jutro zrobie w ciagu dnia to wrzuce;) wytrzymasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...