Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne auto !!

Jeśli mogę wiedzieć dużo dałeś za zderzaki s-line ? One pasują bez problemów ?

Wiem że trzeba spryskiwacze i pokrywki od sprysków zmieniać no i halogeny?

A jak ze zderzakiem z tyłu ?

Opublikowano
Fajne auto !!

Jeśli mogę wiedzieć dużo dałeś za zderzaki s-line ? One pasują bez problemów ?

Wiem że trzeba spryskiwacze i pokrywki od sprysków zmieniać no i halogeny?

A jak ze zderzakiem z tyłu ?

Spryskiwacze nie ;) zaślepki i halogeny tak .

Opublikowano
  • Autor
Fajne auto !!

Jeśli mogę wiedzieć dużo dałeś za zderzaki s-line ? One pasują bez problemów ?

Wiem że trzeba spryskiwacze i pokrywki od sprysków zmieniać no i halogeny?

A jak ze zderzakiem z tyłu ?

Nie liczylem ile wyszło za te zderzaki - nie chce się stresować:grin: Ale na pewno trzeba cierpliwości i szukać, polować na okazje - nie Młody ???:naughty:

Taaa pasuja bez problemow. Tak jak Andrzej pisał jeśli jest polift to tylko zaślepki sprysków wymieniasz i halogeny, kratki. A tył to praktycznie P&P :hi:

Jedno wiem - WARTO:whistling:

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 16:23 ----------

Nowy "Ryjek" :decayed:

20140317_172431.jpg

Opublikowano

Jest wypas :)

Opublikowano

Lord Wejder Madafaka. Jest moc w tej Gębie :banan:

Opublikowano

Bez porownania :thumbup1:

Opublikowano

jest kozak :D

Opublikowano

Nice face :-)

Opublikowano

Teraz brakuje lamp RS6 :wink:

Opublikowano
Teraz brakuje lamp RS6 :wink:

I silnika :wink:

Mi się nie podba ten grill - nie lubię siatexu.

Opublikowano
  • Autor
Teraz brakuje lamp RS6 :wink:

To sie jeszcze zobaczy bo chyba w innym kierunku bede zmierzal :naughty:

Opublikowano

Ale grill to zamiennik :)

Opublikowano
  • Autor
Ale grill to zamiennik :)

:wink:

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 07:08 ----------

Lekko ranna była moja C6:grin: Rany się zagoiły i lotka siedzi już na miejscu :decayed:

20140319_151457.jpg

Opublikowano

To teraz została ci jeszcze do wymiany wycieraczka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Taaa, zawsze sie cos znajdzie do zmodzenia:wink: Na tym etapie moge powiedziec ze projekt: S line zewnetrzny zostal zamkniety:naughty:

---------- Post dopisany 01-04-2014 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 20:54 ----------

Mała sesja w BT - dzięki slaweq :decayed:

DSC_1977.jpg DSC_1980.jpg DSC_2007.jpg

I jeszcze kalkulatorem robione:grin:

20140329_151337.jpg 20140329_151515.jpg 20140329_151523.jpg

Opublikowano

Ładniutka teraz - zmieniła się bardzo na +. Ja osobiście jednego nie mogę wybaczyć Audi - mianowicie, wszystkie dotychczasowe modele S-Line miały agresywna i ostra stylistykę (pomijam B8, bo tam się praktycznie nic nie zmienia), a w C6 po lifcie to odwrócili. Zderzak seryjny jest znacznie bardziej agresywny, niż okrąglutki S-Line. Gdyby nie ta tylna dokładka, która pakiet ratuje, to kupa na maxa by wyszła :thumbdown:

Jak szukałem C6, to w pierwszym planie miała być zmiana pakietu S-Line, ale jak się dokładnie zastanowiłem, to w życiu tego nie zrobię. Co najwyżej zmienię tylny :naughty:

Opublikowano

to ją widziałem w BT :jerk: śliczna jest :jerk::kox:

Opublikowano
  • Autor

to dlatego w sobote musialem jechac na myjnie

:grin:

Opublikowano

podobna do mojej tylko ze kolorem inna, pogratulować modów, wszystkie na +

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.