Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli w A6 KLUB nic sie nie dzieje ciekawego :kox: nie ma to jak ekipa A4 KLUB :naughty:

Grzesiu, takiego WYMIATACZA jak Ty nie ma na całym świecie, więc co będziemy się błąkać po innych forach jak nam tu dobrze :naughty:

Na temat Klubu A6 się nie wypowiadam bo mógłbym komuś ubliżyć:whistling:

A wracając do tematu to możemy polecieć z tematem bo widzę, że pomysł się podoba i są chętni :naughty:

To podsyłajcie Panowie fotki legitymacyjne do mnie, a ja napisze podanie do Darka w imieniu nas wszystkich.

Co do nazwy C6 Rulezzz czy macie inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje pierwszy pomysł jest najlepszy. jestem za:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak to jedzie w tych 2 litrach ? Do tej pory duuużo najeździłem się 3.0tdi i troche 2.7tdi, oba silniki z vervą :kox: i dobrze się odpychają, a jak z tym 2.0Tdi i 170 kucy :eusathink: ? Często odczuwasz brak mocy ? Mam na myśli wyprzedzanie, długie ostrzejsze wzniesienia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak to jedzie w tych 2 litrach ? Do tej pory duuużo najeździłem się 3.0tdi i troche 2.7tdi, oba silniki z vervą :kox: i dobrze się odpychają, a jak z tym 2.0Tdi i 170 kucy :eusathink: ? Często odczuwasz brak mocy ? Mam na myśli wyprzedzanie, długie ostrzejsze wzniesienia itp.

Szczerze mówiąc zrobiłem tym autem dopiero jakieś 2 tyś km. Jak do tej pory nie miałem sytuacji żeby mi tej mocy brakowało. Fakt, przesiadłem się z AWX (131 KM) więc każde mocniejsze auto jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Wszyscy mówią, że A6 jest większa itd itp Zgadza się, ale jest zaledwie 200 kg cięższa od mojej byłej B6. Niedługo wybieram się w dłuższą trasę po naszych pięknych drogach to będę w stanie powiedzieć coś więcej, ale jak do tej pory powiem że daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na relacje, bo 70% opinii jakie znam to 3.0 Tdi gdyż tego jeździ najwięcej, a jak wygląda spalanie z Twoją nogą ?

Jak do tej pory 7,0-7,2 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na relacje, bo 70% opinii jakie znam to 3.0 Tdi gdyż tego jeździ najwięcej, a jak wygląda spalanie z Twoją nogą ?

Jak do tej pory 7,0-7,2 :naughty:

:shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na relacje, bo 70% opinii jakie znam to 3.0 Tdi gdyż tego jeździ najwięcej, a jak wygląda spalanie z Twoją nogą ?

Jak do tej pory 7,0-7,2 :naughty:

:shock3::shock3:

skoro o spalaniu mowa podobno różnica między 2,7 a 3,0 TDI to ok. 1,5 na korzyść 2,7 a moc i napęd na korzyść 3,0 :grin:

topor co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz wagi tego 2.0 ? bo moja to prawie 2T bez 40kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz wagi tego 2.0 ? bo moja to prawie 2T bez 40kg.

1725 kg

Nie ma się co dziwić, masz Q, większy silnik więc waga też większa:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na relacje, bo 70% opinii jakie znam to 3.0 Tdi gdyż tego jeździ najwięcej, a jak wygląda spalanie z Twoją nogą ?

Jak do tej pory 7,0-7,2 :naughty:

:shock3::shock3:

skoro o spalaniu mowa podobno różnica między 2,7 a 3,0 TDI to ok. 1,5 na korzyść 2,7 a moc i napęd na korzyść 3,0 :grin:

topor co o tym sądzisz?

tak jak piszesz ze wszystko na plus w 3.0 TDI...;) spalanie u mnie przy FWD i manualu zima w miescie lekko ponad 10ltr, a moj rekord to powrot z Chorwacji i spalanie 6.1:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze napalałem się na C6, ale jak widzę te spalanie to mnie przeraża. ja mam b6 1,9TDi z virusem na 170km i nigdy nie przekroczyłem 6 litrów. A zapewne dynamika b6 z ta sama mocą jest większa niż C6. Poczekam jeszcze na opinie właściciela - bo jeszcze mało go eksploatował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu porównywać A4 B6 z C6 , tylko tą mocą . A przestrzeń auta, komfort. Masz coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu porównywać A4 B6 z C6 , tylko tą mocą . A przestrzeń auta, komfort. Masz coś za coś.

Pewnie wywołam tym komentarzem falę protestów, ale moim skromnym zdaniem C6 bije na głowę B6/B7 pod względem przestrzeni jak i komfortu jazdy :whistling:

Bo chyba nie dla wszystkich to jest oczywiste :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest w 100% oczywiste;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...