Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak

I Am Audi | The Standard for Audi | Articles I Models I Video I Pictures – 2010 Audi A6 – Technology + 3G MMI

Ale Jędrzej ma rację były HIG i LOW tak ja i w 2G tylko w 2G łatwiej zobaczyć po ekranie mały czerwony dla LOW i kolorowy dla HIG :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu pokazał tego trumniaka... Gratulacje wozu !! B6 sprzedana ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest OK, tylko masz wersję 3G Low (bez twardego dysku) i gałka jest taka jak w 2G. jak masz 3G High (z twardym dyskiem) to gała wygląda tak:

http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2008/08/112_0808_04z2009_audi_a6interior_3750x2345.jpg

jest w środku gałki taki guziczek :wink:

No i wszystko jasne, nie mam twardego dysku, w schowku mam czytnik 2 kart SD + CD + karta SIM. Navi idzie tylko z płytą.

Tak

I Am Audi | The Standard for Audi | Articles I Models I Video I Pictures – 2010 Audi A6 – Technology + 3G MMI

Ale Jędrzej ma rację były HIG i LOW tak ja i w 2G tylko w 2G łatwiej zobaczyć po ekranie mały czerwony dla LOW i kolorowy dla HIG :hi:

Dzięki za wyjaśnienie, całe życie się człowiek uczy, a i tak głupi umrze :grin:

W końcu pokazał tego trumniaka... Gratulacje wozu !! B6 sprzedana ??

Ty już wcześniej widziałeś trumniaka:wink: B6 pojechała do Sztolycy:naughty:

BTW Jedziesz do BT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też jedziemy z Paulą i Frankiem, najmłodszy zostaje w domu bo był niegrzeczny :wink: Kiedy się wybieracie? Może jakoś razem przelecimy przez PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powrotem na pewno polecimy razem a do BT my będziemy lecieć wcześniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki oki :wink: Szykuj się Wuju na sanki z Frankiem, bo już się pytał:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna A6-tka coraz bardziej myślę w przyszłości na zmianę z B7 na C6 a nie B8 ale się zobaczy... :whistling:

silniczek CAHA nie dostaje zadyszki przy dość dużym aucie jakim jest C6?

nie chciałeś kupić 2,7 TDI? myślę, ze spalanie było by podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 tdi daje rade , czekam na ciepłe dni zeby skopac tyłki paru mocniejszym autkom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna A6-tka coraz bardziej myślę w przyszłości na zmianę z B7 na C6 a nie B8 ale się zobaczy... :whistling:

silniczek CAHA nie dostaje zadyszki przy dość dużym aucie jakim jest C6?

nie chciałeś kupić 2,7 TDI? myślę, ze spalanie było by podobne

Ja też stałem przed takim dylematem: B8 czy C6. Padło na C6 bo rodzina się powiększyła i jak się przymierzyłem do B8 to stwierdziłem, że jest tylko minimalnie więcej miejsca niż w B6. W C6 jest już dużo więcej (zaspokaja moje potrzeby).

CAHA daje radę bo auto jest dokładnie o 200 kg cięższe od B6, więc nie aż tak dużo. Jeśli zakup zależałby tylko od "chcenia" to w garażu stałoby 3.0 TDI, ale akcyza mnie jeszcze nie puszcza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, to jak już nas się trochę nazbierało z C6-kami to może w dziale Pasjonaci zrobimy: C6 Rulezzzz albo coś w tym stylu? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, to jak już nas się trochę nazbierało z C6-kami to może w dziale Pasjonaci zrobimy: C6 Rulezzzz albo coś w tym stylu? :naughty:

Jestem zzzzaaaa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, to jak już nas się trochę nazbierało z C6-kami to może w dziale Pasjonaci zrobimy: C6 Rulezzzz albo coś w tym stylu? :naughty:

Jestem zzzzaaaa :kox:

To poczekamy na reszte ekipy i jak się trochę chętnych zbierze to podanie, dwa zdjęcia i do Prezesa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, to jak już nas się trochę nazbierało z C6-kami to może w dziale Pasjonaci zrobimy: C6 Rulezzzz albo coś w tym stylu? :naughty:

Jestem zzzzaaaa :kox:

oooo tak!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w A6 KLUB nic sie nie dzieje ciekawego :kox: nie ma to jak ekipa A4 KLUB :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za . klub a6 to pomyłka wszystkiego się czepiają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym nikogo obrazac z tamtejszego forum, ale to totalna poracha pod kazdym wzgledem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...