Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ok, ok już wrzucam:grin:

9b4040d26bcbf643m.jpg

Opublikowano

No i jest super, widzę że PDC są to teraz kończ pracę . Zderzak super . Czekam na lepsze foto jednak ale teraz mogę iść spać .

Opublikowano
  • Autor
No i jest super, widzę że PDC są to teraz kończ pracę . Zderzak super . Czekam na lepsze foto jednak ale teraz mogę iść spać .

To dobranoc ;)

Opublikowano

No i jest s-line ;) teraz zostaje tył :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No i jest s-line ;) teraz zostaje tył :decayed:

dokladnie :) bedzie "czas" $$$ to wpadnie i tyl;)

---------- Post dopisany 12-12-2013 at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2013 at 11:49 ----------

Wrzuciłem trochę lepsze foty na pierwszej stronie, ale szału nie ma bo pogoda jest tragiczna:whistling:

Opublikowano

cosik troszkę ci lampiony parują

Opublikowano

Jest :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
cosik troszkę ci lampiony parują

no wlasnie zauwazylem. Po serwisie umyli auto i tak zaparowaly (pierwszy raz).

---------- Post dopisany 18-01-2014 at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 19:46 ----------

Klamoty na tył skompletowane:naughty: Będzie chwila czasu to sie zrobi przekladke:decayed: Zostanie tylko lotka i projekt s-line exterieur zakończony :whistling:

8c1494e4fc12c59bm.jpg 4985129efc66702am.jpg 68c865a9760dc024m.jpg

Opublikowano

Będzie konkret! :kox::wink4:

Opublikowano

Kupowałem wszystko nowe????. . Jakie ceny?

Opublikowano
  • Autor
Kupowałem wszystko nowe????. . Jakie ceny?

Nowa tylko kratka w dyfuzor ok. 250 zł, a reszta używka. Zderzak z dyfuzorem był w okazyjnej cenie, ale brakowało tej kratki.

Jak ktoś będzie chciał malować dyfuzor to kod lakieru 1RR :naughty:

Opublikowano

Teraz bedzie elegancko
:wink:
Opublikowano

Kupiłeś ten biały co był na allego???

Kupowałem wszystko nowe????. . Jakie ceny?

Nowa tylko kratka w dyfuzor ok. 250 zł, a reszta używka. Zderzak z dyfuzorem był w okazyjnej cenie, ale brakowało tej kratki.

Jak ktoś będzie chciał malować dyfuzor to kod lakieru 1RR :naughty:

Opublikowano

No właśnie Maniek tylko kupił :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie, ten byl taki ciemny granat, prawie czarny. No juz dobra dobra Mlody, nie musisz sie upominac :decayed:Wiec to bylo tak ze Mlody wyczail ten zderzak i byla szybka akcja. Takze dziekuje bardzo Mlody :notworthy: Flaszka tez bedzie :naughty:

Opublikowano

No już mi lepiej :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No już mi lepiej :decayed:

Nooo to dobrze :hi:

Opublikowano

Młodemu lepiej bo ma obiecaną a ja wyceny drugi rok nie mam tek że wisisz już dwie flaszki... :decayed::whistling::wink:

Opublikowano
  • Autor
Młodemu lepiej bo ma obiecaną a ja wyceny drugi rok nie mam tek że wisisz już dwie flaszki... :decayed::whistling::wink:

Nastepny spamer :grin: Ale nie ukrywam ze mi dorypales az w piety poszlo:whistling: Jutro sie zajme tematem i przycisne kumpla zeby ogarnal temat:facepalm:

Lepiej Ci? :naughty: :hi:a flacha bedzie :wink:

Opublikowano

Taaaa... :whistling::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.