Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yanosho

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yanosho

  1. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak nic więcej nie trzeba zarniki tez te same.
  2. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja w 3.0 TDI z połowy 2010 roku mam obecnie 119 tyś ?
  3. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Eibach
  4. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na 9J ET33 polecam 235/40/19 Przy pełnym załadowaniu auta nic nie obciera!
  5. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdzę wieczorem bo może mam takie moduły
  6. Wszystko zalezy jaki masz mocny silnik im mocniejszy tym mniejsza różnica
  7. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam u Siebie 380-tki od SQ5 i do tego pasują felgi OEM od A4 ALLROAD 18 8J ET26 Do tego muszą być opony 225/45 i bez żadnego dystansu i przycierki o nadkola
  8. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No kartę wkładam taką jak wcześniej i na innej SD też próbowałem i nic wyskakuje
  9. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam właśnie problem z jednostką Concert-a slot na karty SD po włożeniu karty nie zatrzaskuje karty i oczywiście brak komunikacji z nią. Spotkał się ktoś z takim problemem? Jest to do naprawy? Czy trzeba się rozglądać za nową jednostką?
  10. Mi się wydaję, ze te opony co podałeś to już będzie mega naciąg ... I tył będzie niżej ze względu na szerszą felgę i bardziej naciągniętą oponę ...
  11. Trzymam kciuki za sukces tego przedsięwzięcia tylko podejrzewam, że elektronika będzie gorsza od ogarnięcia mechaniki...
  12. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też podłączam się do pytania tylko ze w concert-cie?
  13. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja miałem założone 4x15 przy oponie 245/40R18 wystarczająco a i tak cały bok samochodu ufajdany będzie...
  14. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    bez problemu na leżąco
  15. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak można spytać jakie średnie zapotrzebowanie na paliwo ma 2.0 TFSI?
  16. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wszystko zależy od twojego stylu jazdy przed tankowaniem (jazda dynamiczna) a jesli jezdziłeś spokojnie po tankowaniu to zasiąg nie maleje...
  17. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W 3.0 TDI będzie jeszcze większa gleba z racji sporo cięższego silnika ...
  18. Przy ET 33 i 9 calach mam 235/40/19 Przy ET 32 i 8,5 cala kumpel ma 245/35/19 235/35/19 to opona rozmiarowo raczej do B7 ... zdecydowanie zbyt mały obwód koła Ale to tylko moje skromne sugestie
  19. Radziłbym założyć 245/35/19
  20. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Proszę 235/40 R19 Continental z rantem ochronnym na Rotorach z S5. Zawiecha na zdjęciu chyba jeszcze 1BE teraz mam Eibacha Nic nie obciera nawet z kompletem pasażerów pełnym bagażnikiem i zaczepionym kempingiem Spasowanie z nadkolami idealne i bezpiecznie można śmigać nawet po dziurawych drogach! Ps. Mam komplet fajnych identycznych opon na sprzedaż Continental Conti Sport Contact 3 96W XL
  21. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W razie jak byś chciał sprzedać te poduszki od 3.0 tdi to możemy się dogadać
  22. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam u siebie te rotory z A5 ET33 plus oponki 235/40 i jest bajka
  23. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja natomiast miałem ten przypadek w takich okolicznościach, że ruszałem z domu i wszystko baja dojechałem do Poznania ok. 300 km i łożysko prawy przód zaczęło strasznie wyć. Żeby było ciekawiej pora to sobota popołudnie a wieczorem musiałem być już w Luksemburgu ... Decyzja jedziemy dalej hałas w środku był okrutny ale przy ok. 200 km/h było już jakby ciszej ? Zrobiłem ok. 1000 km i później już na miejscu wspólnie z kuzynem wymieniłem u niego w garażu a za łożysko FAG zapłaciłem 90 Euro przy wybiciu samo się rozpadło a piastka była lekko odbarwiona na fioletowo ? Jestem pewny, że do domu z powrotem już bym nie dojechał heheh.
  24. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też posiadam
  25. yanosho odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem czy dobrze gdzieś usłyszałem czy jest możliwość rozbudowania Concerta o gniazdo USB?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.