Treść opublikowana przez yanosho
-
[B5 AFN] Usunięcie śrdkowego tłumika
ale aż tak głośno nie będzie bo turbina wycisza i tłumi dźwięki coś w stylu parkotania
-
[B6 BDG] Poziom oleju na bagnecie
zrób zdjecie tego bagnetu i wklej tu
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić poduszki skrzyni i silnika??
nie baw się w podróby bo będziesz zmieniał kilka razy szukaj lemfordera
-
[B5 AFN] Większe spalanie
chyba ma skrzynie 8 biegową bo przy 180 to już każdy silnik trochę pobiera
-
[B5 AVG] Odcinanie turbiny
a może to zbieg okoliczności pada Ci jakis czujnik w abs-ie a turbo się kończy lub do czyszczenia i do tego egr strajkuje
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
moja ma teraz 186 tys 2003 rok ale wszystkie znaki na niebie mówią że tyle tez ma
-
[B5 AHU] Jakie turbiny pasują do tego silnika [ahu]
dokładnie zależy czy chcesz robic jakies mody bo jesli mody to mozna zapodać wiele turbin VNT do AHU
-
[ALL B5] Zgasł podczas jazdy
a muzę po tej wymianie rozrządu cos nie jest zgrane/ustawione prawidłowo np. kat wtrysku
-
[B5 AFN] Poduszka Silnika-Jaka moze być cena??
również nie polecam zakładania taniego shit-u na poprzednim aucie sie przekonałem
-
[B6 AWX] Zapowietrzony układ paliwowy
może wydawać Ci się to jako katowanie ale to prawda trzeba z 15 sec pokręcić rozrusznikiem
-
[ALL B7] Łańcuch pompy olejowej
ja bym w tym temacie nie cudował i polecam przeróbkę na system "starego typu" tak jak w BKD i masz spokój na zawsze temat masz podwieszony na pierwszej stronie
-
[B5 AFN] czy ktoś używał takich środków
zwyczajnie wymontować turbo dostęp w B5 AFN jest dobry i później rozebrać bebechy strony gorącej wkładasz np do jakiegoś naczynia z nafta/benzyna/benzyna ekstrakcyjną a po kilku godzinkach tylko wycierasz nagar szmatką z kierownic i całego wianka sterującego i masz czyściuteńkie turbo w necie jest tez mnóstwo porad czyszczenia Turbin VNT
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
na podstawie golfika znając twój dobry gust o przyszłość audi się nie boję silnik kolor czysta poezja
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Super się prezenci na czarnej feldze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[iława] Witam wszystkich