Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yanosho

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yanosho

  1. H4mm3R jest dobrze:thumbup1:
  2. 300@600 na 5 i 6 biegu przy 2200 i 2800 rpm mam wibracje wału jak ciągnę z dołu jak już zakręcę po obrotach to jest luzik ale max moment mam przy 2200 może jak byłby bardziej płasko to by nie było problemu
  3. fajnie się prezentuje a tylną dokładkę masz w tym samym kolorze co ja czyli "aso kolor"
  4. optycznie te 20-tki wyglądają słabo w aucie takich gabarytów może inny model felgi z bardziej agresywnym wzorem lub wyprofilowaniem felgi i powinno być już nieźle a co do opony 205/45/16 śmigałem na takiej jak miałem kiedyś golfa i przy mocy 190@400 było całkowicie bezproblemowo
  5. trzymam kciuki aby Ci się udało to spasować bo masz wyzwanie z ET, oponą i niską zawiechą ale mimo to jest
  6. gratki wyniku, auto zapewne poddymia przy takim wyniku? powiedz mi czy np. na 5 czy 6 biegu rozpędzając auto od ok. 2000 rpm nie pojawia się wibracja wału? z tego co wiem w budzie A4 B7 jest już taki feler, że przy modach 3.0 TDI powyżej ok. 580 nm na 5,6 biegu wibracja wału jest nieunikniona Natomiast jeśli kręcimy na każdym biegu bez raptownego przyspieszania na 5 czy 6 zjawisko to już się nie pojawia
  7. fajny sprzęt jestem ciekaw jak max nisko schodzi na pneumatyce
  8. ten problem z tylną wycieraczką jest zazwyczaj spowodowany dostawaniem się płynu do mechanizmu i zawilgoceniem elektroniki i wtedy ona zaczyna chodzić jak chce i do tego spryskiwacz słabo spryskuje tylną szybę
  9. od A6 C6 szukać stalówek? czy z C5 z jakiejś konkretnej wersji?
  10. uważnie będę śledził temat dobra alternatywa przy modach 1,9 się szykuje :gwizdanie:
  11. śmiało śmigaj jedyny prawdopodobny minus to większy lag na programie pod inną turbinę
  12. raczej chodzilo o turbo z 3.0 tdi A czy to z 3.0 tdi podchocdzi p&p ? Montował ktoś juz do AWX/AVF ? no przecież można wywnioskować z rozmowy ze nie na forum golfa można znaleźć temat na temat montażu turbo z 2,7 i 3,0 TDI w np AVB, AVF
  13. nigdy w życiu żadnego boxa tylko i wyłącznie oddaj auto do specjalisty nie będziesz miał później problemów z autem jesteś z pomorskiego to polecam Ci Roberta z Gdańska(Tune-Up)
  14. spalanie to wartości od 7 litrów przy muleniu na trasie do 15 litrów zimą po programie spalanie spada i przy podobnej jeździe pali mniej
  15. Zimmermanny/TRW tak ATE już nie jest takie jak kiedyś i robią teraz masło
  16. dziwna sprawa z tym zachowaniem pod górkę zobacz jakie błędy wyjdą na vag-u bo ciekawy temat z taka awarią
  17. i co jaka diagnoza? rozbierałeś auto?
  18. yanosho odpowiedział(a) na tomasimo temat w 1.9TDI
    śmieszne koszty nowych uszczelek czy wolisz mieć przedmuchy? odpowiedz sobie sam
  19. nie rozumiem dlaczego szukasz problemu w tym wymienniku ciepła-pseudo chłodniczce oleju? co ma się w nim popsuć?
  20. yanosho odpowiedział(a) na pawell_28 temat w 1.9TDI
    i jak poszło samodzielne grzebanie przy rozrządzie?
  21. yanosho odpowiedział(a) na Jordi temat w 2.0TDI
    jak zrobicie wg. poradnika jaro4444 odechce Ci się sprzedawać audi na zimę w pełni polecam po zabiegu na pewno zauważysz różnicę w kulturze pracy
  22. no to chyba spotkało Cię najgorsze w 2,0 TDI
  23. zawsze jest obecny w układzie turbo-ic tzw. "film olejowy"
  24. yanosho odpowiedział(a) na tomasimo temat w 1.9TDI
    albo powiedzenie mu papa ale zapewne silnik dłużej będzie się rozgrzewał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.