Treść opublikowana przez yanosho
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
H4mm3R jest dobrze:thumbup1:
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
300@600 na 5 i 6 biegu przy 2200 i 2800 rpm mam wibracje wału jak ciągnę z dołu jak już zakręcę po obrotach to jest luzik ale max moment mam przy 2200 może jak byłby bardziej płasko to by nie było problemu
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
fajnie się prezentuje a tylną dokładkę masz w tym samym kolorze co ja czyli "aso kolor"
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
optycznie te 20-tki wyglądają słabo w aucie takich gabarytów może inny model felgi z bardziej agresywnym wzorem lub wyprofilowaniem felgi i powinno być już nieźle a co do opony 205/45/16 śmigałem na takiej jak miałem kiedyś golfa i przy mocy 190@400 było całkowicie bezproblemowo
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
trzymam kciuki aby Ci się udało to spasować bo masz wyzwanie z ET, oponą i niską zawiechą ale mimo to jest
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
gratki wyniku, auto zapewne poddymia przy takim wyniku? powiedz mi czy np. na 5 czy 6 biegu rozpędzając auto od ok. 2000 rpm nie pojawia się wibracja wału? z tego co wiem w budzie A4 B7 jest już taki feler, że przy modach 3.0 TDI powyżej ok. 580 nm na 5,6 biegu wibracja wału jest nieunikniona Natomiast jeśli kręcimy na każdym biegu bez raptownego przyspieszania na 5 czy 6 zjawisko to już się nie pojawia
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
fajny sprzęt jestem ciekaw jak max nisko schodzi na pneumatyce
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
ten problem z tylną wycieraczką jest zazwyczaj spowodowany dostawaniem się płynu do mechanizmu i zawilgoceniem elektroniki i wtedy ona zaczyna chodzić jak chce i do tego spryskiwacz słabo spryskuje tylną szybę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
od A6 C6 szukać stalówek? czy z C5 z jakiejś konkretnej wersji?
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
kurde szacun i gratki za wynik
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
uważnie będę śledził temat dobra alternatywa przy modach 1,9 się szykuje :gwizdanie:
-
[ALL B6] Czy można tak jeździć?
śmiało śmigaj jedyny prawdopodobny minus to większy lag na programie pod inną turbinę
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
raczej chodzilo o turbo z 3.0 tdi A czy to z 3.0 tdi podchocdzi p&p ? Montował ktoś juz do AWX/AVF ? no przecież można wywnioskować z rozmowy ze nie na forum golfa można znaleźć temat na temat montażu turbo z 2,7 i 3,0 TDI w np AVB, AVF
-
[ALL B8] A4 B8 2.0 143 KM a 2.0 170 KM jakie różnice w silniku ?
nigdy w życiu żadnego boxa tylko i wyłącznie oddaj auto do specjalisty nie będziesz miał później problemów z autem jesteś z pomorskiego to polecam Ci Roberta z Gdańska(Tune-Up)
-
[ALL B7] 3.0 TDI 204KM w A4 B7 - opinie
spalanie to wartości od 7 litrów przy muleniu na trasie do 15 litrów zimą po programie spalanie spada i przy podobnej jeździe pali mniej
-
[B6 AVF] Tarcze i klocki hamulcowe - cena
Zimmermanny/TRW tak ATE już nie jest takie jak kiedyś i robią teraz masło
-
[B5 AFN] Spadek mocy w jeździe pod górę
dziwna sprawa z tym zachowaniem pod górkę zobacz jakie błędy wyjdą na vag-u bo ciekawy temat z taka awarią
-
[B7 BPW] Audi A4 2.0 tdi 2005r
i co jaka diagnoza? rozbierałeś auto?
-
[B6 AWX] Uszczelki do egr ?
śmieszne koszty nowych uszczelek czy wolisz mieć przedmuchy? odpowiedz sobie sam
-
[B5 AFN] Sprawdzenie chłodnicy oleju
nie rozumiem dlaczego szukasz problemu w tym wymienniku ciepła-pseudo chłodniczce oleju? co ma się w nim popsuć?
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
i jak poszło samodzielne grzebanie przy rozrządzie?
-
[B7 BLB] Szumy przy silniku
jak zrobicie wg. poradnika jaro4444 odechce Ci się sprzedawać audi na zimę w pełni polecam po zabiegu na pewno zauważysz różnicę w kulturze pracy
-
[B7 BPW] Audi A4 2.0 tdi 2005r
no to chyba spotkało Cię najgorsze w 2,0 TDI
-
[B6 AVF] Olej w układzie chłodzenia powietrza doładowania
zawsze jest obecny w układzie turbo-ic tzw. "film olejowy"
-
[B6 AWX] Uszczelki do egr ?
albo powiedzenie mu papa ale zapewne silnik dłużej będzie się rozgrzewał