Treść opublikowana przez yanosho
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
2.7 TDI to te same bolączki tylko występuje zazwyczaj w FWD i spalanie ok. 1,5 l mniejsze w porównaniu do 3.0 quattro tylko z możliwościami 3.0 i napędem nie opłacalne wg mnie generalnie jak kupisz ASB to jedynie koszt z klapkami chyba ze ktoś już naprawił lub świeżo wymienił chyba, że duży przebieg to może wtryski się odezwą wszystkie te bolączki nadrabia elastyczność i moc w każdej prędkości obrotowej silnika np. moje B7 3.0 ASB quattro 300 KM 600 NM z przyczepka, na przyczepce 3 lub 2 motory typu ścigacz samochód leci jak na pusto i w trasie z takim zestawem pali 8,2-8,5 litra przy bardzo żwawej jeździe i z wyprzedzaniem nie ma problemu z takim samym zestawem 2.0 BLB 200 KM 420 NM pali 10 litrów i ledwo się wciąga w górki w trasie pełen ogień komplet pasażerów jakiś tam bagaż, na autostradach chwilami nawet po 250 km/h spalanie ok. 9 litrów
-
B7 Crew
tak to te same silniki co w A6 C6 przedliftowej Silniki z początku produkcji druga połowa 2004 -pierwsza połowa 2006 symbole BKN 204 PS BMK 225 PS mają problemy z wtryskami i hydraulicznym napinaczem łańcucha rozrządu po wymianie tych elementów eksploatacja powinna się zamykać w olejach i filtrach Silnik o symbolu ASB 233 PS jest najbardziej polecany ma poprawione wtryski i napinacz łańcucha rozrządu produkowany bodajże od drugiej połowy 2006 do pierwszej połowy 2008 Niestety wszystkie omawiane silniki 3.0 TDI posiadają wadę fabryczną sterowania klapek w kolektorach dolotowych, zazwyczaj wyrabia się takie banalne cięgło w rzadkich przypadkach pada silniczek sterowania tymi klapkami w kolektorze Naprawa to 400,-PLN za stronę w AZ-Serwis
- B7 Crew
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
BPW to taki rozwiercony 1,9 sorki Tomek za spam w temacie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
na samym początku współpracy z BLB trzeba było mu podziękować za współpracę zapodać z małym przebiegiem ulepszone BKD lub BSY z mitsu BLB sprzedać i prawdopodobnie prawie na zero byś wyszedł i jedynie co by Cię interesowało to paliwo i filtry:wink: cała zabawy z BLB imbusik, wałki, głowica, pompki to pudrowanie syfa:kwasny: ale Tomek rozumiem, że już poczyniłeś wcześniej jakieś kroki aby Ci służył więc żal teraz myśleć o drugiej motorowni
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jeśli masz taką możliwość zdecydowanie na plus
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
W trakcie... Głowica do remontu i nowe pompki wpadają pod maskę. ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Gimbaza się nudzi o kurde to grubszy wydatek się szykuje
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
no Karol widzę zmiana tytułu tematu
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew